Vasaros stiliaus klaida – netinkamas apatinis trikotažas

Vasara, karšta, norisi kuo mažiau rūbų ant kūno. Pirmenybė itin plonoms, permatomoms palaidinėms, trumpiems sijonams, plevėsuojančioms suknelėms. Bet kokiais būdais siekiama pagauti vėsos gūsį ir neperkaisti. Tačiau kad ir kokį stilingą, gaivų ir vėsinantį viršutinį rūbą apsivelki, visą vaizdą gali sugadinti netinkamas apatinis trikotažas. Tad trumpai aptarsime pagrindines klaidas merginas daro vasaros metu.

Plonos lininės kelnės ar šortai tinka karštą dieną, nes jie leidžia „kūnui kvėpuoti“, tačiau dažnai pamirštama medžiagos specifika – pro kelnes persimato kelnaitės. Todėl po baltomis kelnėmis dėvimos pilkos apatinės kelnaitės su mikimauzu priekyje nėra pats geriausias pasirinkimas. Tad spintoje visuomet turi būti apatinių kelnaičių pasirinkimas visiems gyvenimo atvejams. Kelnaitės internetu užsakomos be didelių problemų ir pigiai, tad pirmyn – daugiau jokių mikimauzų!

Lygiai tas pati taisyklė taikoma ir liemenėlėms, kurios puikiai prasišviečia pro permatomas palaidines, krašteliai išlenda pro maikutę, ar petnešėlės nustelbia be rankovę palaidinę. Tad tavo spintoje turi būti juoda, balta, kūno spalvos liemenėlės tiems atvejams, kuomet vilkėsi margus drabužius ir neturėsi kaip priderinti mėgstamos ryškiaspalvės liemenėlės. Taip pat visuomet turėk atsargoje permatomas petnešėles, kurios išgelbės vilkint atviras, berankoves palaidines.

Vasarą reikia būti bet kada pasiruošus pliūkštelėti į vandenį. O tave po darbo pasigavusių draugų tikrai neįtikins argumentas „neturiu maudymosi kostiumėlio“. Jų kontraargumentas, jog jie „žino gerą nuošalią vietą, kur niekas nematys jog tu su apatiniais“, yra galutinis ir neginčijamas. Užbėgant situacijai už akių ir išvengiant nemalonių situacijų, kuomet prie ežero parodai savo nuskalbtus ir pačius baisiausius apatinius, reiktų rankinėje turėti maudymosi kostiumėlį arba vilktis taip, kad nebūtų gėda nusirengti – paprastas, kuklus, nepretenzingas ir suderintas kelnaičių ir liemenėlės duetas puikiai išgelbės vasaros metu. Tarp kitko, ši taisyklė galioja ir žiemą, tik tuomet taikinyje seksualūs apatiniai. Merginos teigia, jog niekada nežinai kada ir kur sutiksi savo svajonių vaikiną. Tad nuskalbtus apatinius mesk į šiukšlinę ir netampyk likimo už uodegos.

 

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *