Dažnai yra teigiama, kad kvepalai yra moters vizitinė kortelė, kuri gali atkreipti priešingos lyties dėmesį. Moters kvapas tai jos skiriamasis ženklas. Turbūt esate pastebėję, kad tie patys kvepalai skirtingai kvepia ant kiekvieno žmogaus. O ar žinote kodėl? Kiekvienas žmogus yra individuali asmenybė, kuri turi išskirtinius bruožus. Ne išimtis ir mūsų oda. Kvepalų kvapas priklauso nuo odos rūgštingumo, kuris žinoma, kad yra individualus ir išskirtinis.

Anksčiau žmonės kvepindavosi natūraliais eteriniais aliejais, na bet šiais laikais tobulėjant technologijoms į kvepalus pilama sintetiniai priedai, tokie kaip alkoholis. Yra sakoma, kad alkoholis pritraukia nepageidaujamas būtybes ir silpnina auros apsaugą. Kiekvienas kvapas veikia mūsų nervinę sistemą, todėl tai kartais gali būti geros arba blogos nuotaikos priežastis. Geriausi kvepalai moterims yra kvapai, kurie nedirgina uoslės ir nesukelia jokių alergijų. Juk yra tam tikrų ingredientų, kurie mums sukelia alergijas. Gaivūs arba saldūs kvepalai moterims tai pačios populiariausios kvepalų rūšys. Yra pastebėta, kad moterys jaunesniame amžiuje kvepinasi saldžiais kvapais, tačiau metams bėgant kvapai tampa vis lengvesni. Verta paminėti ir tai, kad laikui bėgant mūsų uoslė silpnėja, todėl vis blogiau užuodžiame kvapus.

Populiariausi kvepalai moterims tai laiko patikrinti kvapai. Tikrai populiarūs yra Giorgio Armani, Gucci, Escada, Lacoste, Calvin Klein, D&G kvapai. Tai gana brangūs kvepalai, tačiau internete šie kvepalai kainuoja pigiau. Kvepalai moterims internetu tai turbūt pigiausias ir kartu vienas greičiausių būdų įsigyti kvepalų. Internete daugelis elektroninių parduotuvių siūlo platų kvepalų pasirinkimą.

Internete yra nemažai straipsnių, kuriuose yra pateikiama net tam tikri kvepalai moterims pagal zodiako ženklą. Tai gana nebloga išeitis jei norite nustebinti merginą ar moterį, tačiau nežinote, kokius kvapus ji mėgsta, tačiau nereiktų pamiršti, kad  žmonės yra individualus, todėl negalima šiais straipsniais aklai pasitikėti. Todėl geriau pasistenkite bent atsiminti, kokio tipo kvepalus mergina mėgsta: gaivius ar saldžius, na o parduotuvėse esančios konsultantės tuomet Jums galės padėti. Kvepalai moterims skaniausi yra tie, kurie atitinka jų poreikius ir neerzina uoslės. Kvepalai kainos yra labai įvairios nuo kelių eurų iki poros šimtų. Kaina daugiausiai priklauso nuo kvepalų sudėties.

 

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *