Termo drabužiai: pasirinkimas ir priežiūra

Šalta žiema ir speigas tampa ne tokie baisūs, kai turime šiltą ir patogią aprangą, kuri nevaržo mūsų judesių. Kokybiški termo drabužiai rekomenduojami visiems savo sveikata ir gerove besirūpinantiems žiemos sporto aistruoliams ir lauke dirbantiems asmenims. Šilta termo apranga yra puikus sprendimas ir tuo atveju, jei mėgstate ilgus pasivaikščiojimus gamtoje. Beje, gana platus minėtosios aprangos pasirinkimas atitiks net ir išrankiausių pirkėjų poreikius – šiandien galite įsigyti įvairaus dizaino termo drabužius vyrams, moterims ir vaikams.

Jei norite išvengti peršalimo ligų ir šaltomis žiemos dienomis jaustis šiltai ir saugiai, privalote turėti kokybišką aprangą. Specialistai rekomenduoja laikytis sluoksniavimo principo, t. y. maksimaliam komforto jausmui užtikrinti siūlomi trijų sluoksnių termo drabužiai. Pirmasis sluoksnis – apatiniai termo rūbai – turėti būti pralaidūs orui ir sugerti prakaitą. Antrasis drabužių sluoksnis taip pat turi būti pralaidus orui, tačiau gerai sulaikyti šilumą. Trečiojo sluoksnio viršutiniai drabužiai turi būti šilti ir apsaugoti nuo drėgmės ir vėjo. Ieškodami tinkamos aprangos, nepamirškite, kad labai svarbu pagalvoti ir apie šiltas pirštines bei kepures. Jei ketinate užsiimti žiemos sportu, pvz., slidinėti, jums bus reikalingi ir žiemos akiniai, kurie ne tik pasirūpins patikima apsauga nuo saulės spindulių, bet ir apsaugos akis nuo sniego.

Ieškodami visus jūsų lūkesčius atitinkančios aprangos, nepamirškite laikytis specialistų rekomendacijų. Visuomet rinkitės tik žinomo gamintojo drabužius, kurie užtikrins maksimalią kokybę. Be to, kokybiški termo drabužiai garantuoja ilgaamžiškumą, todėl pirkiniu džiaugsitės ne vienerius metus. Rinkdamiesi drabužius nepamirškite, kad šie turi idealiai atitikti jūsų dydį, t. y. apranga negali būti nei per maža, nei itin laisva.

Daugelis pirkėjų ypatingą dėmesį skiria drabužių dizainui ir spalvoms. Žinoma, nenorime paneigti minėtojo kriterijaus svarbos – drabužiai turi atspindėti asmenybę ir atitikti individualią grožio pajautą, tačiau, vertinant termo drabužius, didžiausią dėmesį rekomenduojama skirti jų kokybei – priešingai, galite greitai peršalti ir jausti diskomfortą. Tiesa, skubame nuraminti – itin plati termo drabužių dizaino pasiūla atitiks net ir išrankiausių pirkėjų poreikius. Be to, didieji gamintojai rūpinasi ne tik kokybe ir praktiškumu, bet ir ekologija – termo rūbai dažomi ekologiškais dažais, kurie nesukelia alerginės reakcijos.

Ieškodami visus jūsų lūkesčius atitinkančių termo drabužių, nepamirškite, kad jums bus siūlomi skirtingų medžiagų rūbai, pritaikyti žiemos pramogų intensyvumui ir konkrečioms oro sąlygoms, todėl prieš priimdami vieną ar kitą sprendimą, pasikonsultuokite su pardavėjais, kurie padės išsirinkti konkrečiai jums tinkančią aprangą.

 

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *