Macbook pro case – niekas nepasirūpins kompiuterio saugumu, jei to nepadarysime patys

Naujas nešiojamasis kompiuteris atneša daug džiaugsmo ne tik vaikams ar paaugliams – šis „žaisliukas” krykštauti priverčia net ir solidaus amžiaus asmenis! Galingi, greiti ir patrauklūs – ne veltui Apple prekinio ženklo gaminius graibstyte graibsto viso pasaulio vartotojai. Šie nešiojamieji kompiuteriai tarnauja tiek darbe, kai reikia greitai apdoroti milžiniškus informacijos srautus, tiek ir namuose ar kelionėje – žiūrint filmus, klausantis muzikos, bendraujant su draugais ar skaitant elektronines knygas. Įsigijus naują įrenginį, gamintojas suteikia ir garantiją – tad galime būti ramūs, jog pirkinys džiugins ilgai. Bet ar tikrai? Aplinkoje knibžda įvairaus pobūdžio pavojų, nuo kurių turima garantija, deja, neapsaugos:

  • Dulkės bei kiti nešvarumai, kurių apstu iš pažiūros net ir steriliausioje aplinkoje, jau nekalbant apie lauką. Jos nusėda ne tik ant kompiuterio paviršiaus, bet pasiekia ir vidines detales, dėl ko ilgainiui akivaizdžiai sulėtėja įrenginio darbas, gali atsirasti perkaitimas. Dėl didesnių nešvarumų neretai atsiranda ir įbrėžimai.
  • Vanduo bei kiti skysčiai.
  • Arba tiesiog mūsų nerangumas. Tikriausiai kada nors esate neatsargiai trinktelėję į ant stalo padėtą kompiuterį ranka ar kokiu nors daiktu, galbūt jis nešamas atsimušė į durų staktą, o gal net iškrito ant žemės. Galbūt toks mechaninis pavojus nepaliks išorinių žymių ir nepadarys neigiamo poveikio, bet vienas kartas gali baigtis ir ne taip sėkmingai…

Perkant įrenginį, reikia nepamiršti pasirūpinti ir aksesuarais, užtikrinančiais maksimalų saugumą. Kompiuterio dėklas Macbook pro case, pagamintas iš lininio audinio arba veltos vilnos (pasirinktinai), papildomai pastorintas nemenku poroloninių putų sluoksniu – vienas iš galimų pasirinkimų. Minėti neigiami veiksniai bus maksimaliai neutralizuoti – jokios įtakos neturės nei  keli lašai kavos, nei šalia kompiuterio įmesti raktai ar tušinukas. Dėklas, idealiai apgaubiantis kompiuterį (rinktis reikia atsižvelgiant į konkretų modelį) gali būti naudojamas nešiojant įrenginį, įdedant jį į specialų krepšį ar tiesiog kuprinę, talpesnę rankinę. Taip pat tai kur kas geresnė alternatyva saugumo atžvilgiu nei laikyti kompiuterį tiesiog numestą namuose ant lovos ar darbe ant stalo.

Išsiaiškinome, jog Macbook pro case dėklai gali gerokai padidinti kompiuterio saugumą nuo kasdien tykančių pavojų. Tačiau kuo jie pranašesni už įprastus plastikinius, silikoninius ar iš kitų medžiagų pagamintus dėklus? Vien pažvelgus į žaismingomis aplikacijomis dekoruotus lininius ar iš vilnos pagamintus bei odinėmis detalėmis papildytus Macbook pro case, klausimų nebeliktų. Šie, spinduliuojantys originalumą ir išskirtinumą, yra tinkami visiems, vertinantiems rankų darbų gaminius ir pageidaujantiems turėti kažką, kas trauktų kitų akį.

 

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *