Stiliui sukurti pakanka tinkamos palaidinės

palaidinesDažnai žmonės galvoja, kad norint būti stilingais, reikia įdėti labai daug pastangų, turėti daug ypatingų ir brangių drabužių. Tačiau dažniausiai net ir paprastos palaidines pasirinkimas gali padėti sukurti gražesnį stilių. Kalbamės su stiliaus kūrėja Egle ir prašome pakomentuoti, kuo svarbios yra palaidines, kuriant stilių.
Kaip reikėtų rinktis palaidines, ir kiek jų kiekvienas turėtų turėti savo spintoje?
Kaip ir kiekvieną drabužį, palaidinę pirmiausiai reikia rinktis savo dydžio. Kartais moterys galvoja, kad sulieknės, todėl perka iš anksto mažesnio dydžio drabužius. Vėliau, sakykime, rezultatų nepavyksta pasiekti, arba sulieknėjus figūra atrodo kitaip nei tikėtasi, ir pinigai jau būna išleisti, o drabužių nėra. Arba kartais per kokį nors išpardavimą pamatai labai gražią ir trigubai nukainuotą prekę. Norisi ją nusipirkti, net jeigu ji ir netinka idealiai – bet juk tokia graži ir pigi. Vėlgi, tokį drabužį nusiperkame, pakabiname spintoje ir amžiams paliekame ten. Kai reikia kažkur eiti ir kažką rengtis, vis tiek pirmiausiai renkamės įprastus drabužius, su kuriais atrodome gerai, jaučiamės patogiai. Tad tiek palaidines, tiek ir bet kuriuos kitus drabužius visada patarčiau rinktis savo dydžio. Aišku, reikėtų rinktis kokybiškus rūbus, nealergizuojančios medžiagos. Pasižiūrėti ir, kokie yra skalbimo reikalavimai. Jeigu galima skalbti tik šaltame vandenyje, naudoti mažai chemijos, nemaišyti su baltais skalbiniais, nedžiovinti skalbimo mašinoje, tai gali būti, kad tokia palaidinė nebus ilgalaikė, ją dėvėti galėsite tik retomis progomis, nes ji paprasčiausiai gana greitai praras savo prekinę išvaizdą.
Ar palaidines internetu verta pirkti?
Žinoma, tai labai patogus būdas. Aš pati dažnai būtent taip apsiperku. Tada irgi visada skaitau gaminio sudėtį, lyginu kainas, svarstau, kada, kokia proga tą rūbą dėvėčiau. Palaidinė apskritai yra toks gana paslankus drabužis, tu jį gali apsirengti, ir jis tau tiks, jeigu tavo dydžio ir be broko pagamintas. Štai avalynę dažniau būna baisu užsisakyti internetu, nes nors dydis ir tas, bet kartais tenka grąžinti – gal spaudžia, gal graužia, nepatogu. Drabužis, toks paprastas kaip palaidinė, užsakytas iš interneto, beveik visada tiks.
Kaip gražios palaidinės moterims gali padėti sukurti stilingą kasdieninį įvaizdį?
Galima arba rinktis pačią palaidinę kaip centrinį akcentą, arba kaip foną akcentams sudėlioti. Pirmuoju atvejui, tai gali būti ryškių spalvų, arba išskirtinio dizaino, gal su įdomia apykakle, su kokiomis karpytomis ar aplikacijų detalėmis. Tačiau, jeigu palaidinė atkreipia į save dėmesį, ji atrodys stilingai tada, kai kelnės ar sijonas, švarkelis, papuošalai jos neužgoš, bus neryškios vienspalvės spalvos. Antruoju atveju, palaidinę galima naudoti kaip foną akcentams. Tarkime, prie vienspalvės klasikinės palaidinės puikiai derės masyvūs, prabangūs, dėmesio reikalaujantys karoliai, pakabukai, segės.
Ar palaidines (internetu gal net pirktos) gali mus puošti per prabangias ir oficialias šventes?
Taip, lygiai taip pat, kaip ir kuriant savo kasdienį įvaizdį, taip ir planuojant šventinę išvaizdą, mes galime pasipuošti laikantis tų pačių principų. Kada palaidinė arba tampa akcentiniu drabužiu, arba tarsi drobe tapybai, kai akcentai ant neutralaus modelio sudėliojami su papuošalais ir pan.
Kas yra stilingos palaidines, pigiau tokių galima nusipirkti? Ar tai išskirtiniai modeliai, ar palaidines aukštu kaklu, ar gali būti ir įprasto marškinėlių tipo?
Verta pasikliauti pasaulyje populiariomis mados tendencijomis. Dabar madoje grubokas miesto stilius, tad ir palaidinės, kurios bus akcentinės, gali būti su metalinėmis, tamsiomis detalėmis, visokiais plėšymais.
Ačiū už atsakymus.

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *