Slidinėjimas taip pat neatsilieka nuo mados

Slidinėjimas – puiki proga turiningai išnaudoti žiemos atostogas, pasimėgauti grynu oru, pasigrožėti kerinčiais kalnų vaizdais ir gauti garantuotą adrenalino porciją. Visgi, ruošiantis į kalnus, būtina pasirūpinti slidinėjimo inventoriumi, kuris užtikrintų, kad laikas, praleistas kalnuose, būtų malonus ir saugus. Žiemos sporto rūbai – tai atributas, be kurio vargu ar išsiversite, jis ne tik neleis sušalti, bet ir suteiks galimybę pasimėgauti aplinkinių dėmesiu, ypač tada, jei neatsiliksite nuo naujausių mados tendencijų. Taigi, kas madinga šiais metais?

Verta pastebėti, kad slidinėjimo aprangos mados keičiasi palyginus lėtai. Šiais metais vis dar išlieka populiarios ryškios, akį traukiančios spalvos, tokios kaip rožinė, žydra, raudona, mėlyna, geltona ir t.t. Beje, jei pasirinksite ryškių spalvų slidininko kostiumą tikrai neliksite nepastebėti, o tai ypač svarbu trasoje, jei nenorite, kad neapdairus slidininkas ar snieglentininkas užlėktų ant jūsų. Visgi, slidinėjimas – tai ne tik malonus, bet ir rizikingas užsiėmimas, todėl atsarga niekada nepadarys gėdos. Kalbant apie kostiumo užsegimą, rinkitės atvirus, neperpučiamus ir margaspalvius užtrauktukus, kurie pagyvins jūsų kostiumą. Toks užsegimas kaip sagos, kniedės ar lipnūs lipdukai jau seniai nebemadingi.

Šiais metais madingos prailgintos slidinėjimo striukės, dekoruotos ryškiais užtrauktukais, jos puikiai apsaugo apatinę kūno dalį nuo šalčio. Kita vertus, jei norite šiek tiek sutaupyti, perkant slidininko striukę, visada galite rinktis universalią „parka“ stiliaus striukę, kuri puikiai tinka ir slidinėjimui, ir maloniems pasisvaičiojimas po žiemos kurortą. Tiesa, nors šios striukės pasižymi visomis  slidininko striukės savybėmis, tačiau yra ilgesnės nei įprastos, turi kailiuku dekoruotą gobtuvą ir neišsiskiria ryškiomis spalvomis, todėl jei mėgstate gamtoje aptinkamų spalvų paletę, ši striukė kaip tik jums.

Slidinėjimo drabužių techninės savybės

Sakoma, kad dviračio iš naujo išrasti nebegalima, panaši situacija ir su slidinėjimo apranga, jau keli metai iš eilės gamintojai nieko naujo nepasiūlo. Kokybiška apranga turi pažangią Gore-Tex membraną, kuri apsaugo nuo drėgmės, šalčio ir neleidžia išgaruoti šilumai. Tiesa, kai kurie slidinėjimo rūbų kūrėjai pirkėjus bando privilioti aukštu kvėpavimo ir vandens palaidumo koeficientu. Ką pasirinkti, priklauso tik nuo jūsų skonio bei finansinių galimybių, svarbiausia, kad apranga būtų patogi, nevaržanti judėjimo laisvės ir kokybiškai apsauganti nuo šalčio bei drėgmės. Taigi, jei norite, kad slidinėjimas teiktų daugiau malonumo, nevertėtų taupyti kokybės sąskaita.

 

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *