Rūbai internetu. Į ką atkreipti dėmesį perkant

Šiais neįtikėtino gyvenimo tempo ir pažangių technologijų laikais vis daugiau reikalų tvarkome tiesiog prie kompiuterio. Įvairios piniginės operacijos lengvai atliekamos internetu, o kasdienai reikalingas prekes ar net maisto produktus galime pirkti internete. Vis daugiau žmonių naudojasi internetinėmis parduotuvėmis, perka buitinę tecniką, kosmetiką, knygas ir t. t. O tarp moterų vis populiarėja rūbai internetu. Tai puiki alternatyva ilgas valandas trunkančiam apsipirkinėjimui, o kartais ir tuščiam laiko gaišimui kai nerandama tinkamo rūbo. Kiekviena moteris sutiks, kad vietoj varginančio apsipirkinėjimo daug labiau norisi pabūti su šeima ar atsipalaiduoti su draugais. Be to, internetinės parduotuvės siūlo daug didesnį įvairaus stiliaus rūbų pasirinkimą, todėl turinčioms savitą stilių ar ieškančioms išskirtinių rūbų tai tikras lobis. Kitas vilioja internetinių parduotuvių siūloma patraukli kaina, nuolaidos ir akcijos – internete galima apsipirkti daug pigiau. Tačiau yra keletas dalykų, kuriuos reikia žinoti pries perkant rubus internetu. Kokie jie?
Kad apsipirkimas būtų sėkmingas ir gauti rūbai atitiktų pavaizduotus nuotraukose svarbu atkreipti dėmesį iš kur perkate rūbus, ar tai Lietuvos ar užsienio elektroninė parduotuvė, nes siuntimo, muito ir kitos sąlygos įvairiose šalyse yra skirtingos. Rūbai internetu pardavinėjami visame pasaulyje. Žinoma, geriausias kainas siūlo įvairios Kinijos internetinės parduotuvės, tačiau pagal kainą ir kokybė – dažnai kiniški rūbai būna gana prastos kokybės. Jeigu vis dėlto nusprendėte apsipirkti Kinijos internetinėje parduotuvėje prieš perkant verta paieškoti informacijos internete apie parduotuvės reputaciją, kitaip rizikuojate gauti nekokybiškus, ne to dydžio ar spalvos rūbus, arba visai negauti siuntinio, nors už prekes sumokėjote.
Atkreipkite dėmesį  į papildomą informaciją. Svarbu atidžiai perskaityti kiekvienos prekės aprašymą ir pateikiamą papildomą informaciją. Skirtinguose regionuose dydžių standartai gali skirtis, tad pardavėjai dažnai pateikia komentarus apie spalvas, padidintą ar pamažintą standarto neatitinkantį rūbo dydį.
Išsiaiškinkite pristatymo sąlygas ir galimybes. Svarbu susipažinti su informacija apie prekių pristatymą: per kiek laiko, kokiu būdu ir kur ji bus pristatyta. Taip pat svarbi ir pristatymo kaina. Perkantiems lietuviškose internetinėse parduotuvėse pristatymo sąlygos dažniausiai būna labai patrauklios. Galima pasirinkti iš kelių pristatymo būdų, pavyzdžiui: paštu, kurjeriu arba galimas pristatymas į paštomatą arčiausiai namų ar darbovietės.  Lietuviškų internetinių parduotuvių pristatymo laikas dažniausiai būna 1–3 darbo dienos, kaina syruoja nuo 3 iki 15 litų, priklausomai nuo pristatymo būdo. Perkant iš užsienio internetinių parduotuvių siuntimo sąlygos kitokios ir dažnai visur skirtingos. Siuntimas kainuoja daugiau ir pristatymas užtrunka ilgiau, todėl verta pasvarstyti kur pirkti: lietuviškose ar užsienio internetinėse parduotuvėse, juk perkant pigesnį rūbą iš užsienio už siuntimą gali tekti pakloti daug daugiau nei perkant iš lietuviškos internetinės parduotuvės.

Susiję straipsniai

One thought on “Rūbai internetu. Į ką atkreipti dėmesį perkant

  1. Po šio straipsnio dabar stengsiuosi visada atkreipti dėmesį į išvardintus dalykus. 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *