Greitos paskolos rūbams ir papuošalams

Per televiziją rodoma reklama, kur paskola išduodama jaunai damai, o ši nusiperka rūbų ir patenkinta eina į vakarėlį. Ar tai realybėje įmanoma? Juk reklama – tik saldus melas ir iliuzija, emocinis dirgiklis, priverčiantis moteris patvirtinti sau dar kartą – „taip, man tos suknelės reikia!“. Ar čia kažkoks kitoks tikslas slypi? Juk greitos paskolos neišduodamos per sekundę vos spragtelėjus pirštais.
Kaip yra iš tikrųjų?
Visų pirma, išradingos moterys visada randa, ką apsirengti ir be paskolos. Tikrai nereikia skubotai pirkti suknelių ar papuošalų, todėl ši reklama nelabai turi pagrindo.
Kitas momentas yra greitos paskolos išdavimo greitis. Paprastai paskolos per keliolika minučių išduodamos tik tada, kai žmogus yra nuolatinis kreditų bendrovės klientas, turintis nepriekaištingą reputaciją, nes atiduoda visus kreditus laiku ir pagal grafiką. Greita paskola išduodama per 15 minučių darbo metu. Maždaug tiek laiko teoriškai užtrunka paskolų vadybininko darbas tikrinant informaciją apie paskolos užsakovą ir tvarkant visus reikalingus popierizmus – griežtą sutartį ir tikslius palūkanų mokėjimo grafikus, jei paskola imama ilgesniam laikotarpiui, nei 3 mėnesiai.
Jei žmogus paskolą ima pirmą kartą, reikia nusiteikti, kad paskolą gausite ne iš karto. Dažnai pirmą kartą reikia pervesto į kreditus teikiančios bendrovės sąskaitą 0,01 Lt ir patvirtinti savo sąskaitą, o tuo pačiu patvirtinti, kad paskola bus pervesta būtent tam žmogui, o ne kam kitam.
Patvirtinus asmenybę yra tikrinami dar du dalykai – skolos kitoms įmonėms ir pajamos. Skolos kitoms įmonėms yra fiksuojamos rizikingų klientų sąraše. Šiuo „juoduoju sąrašu“ dalinasi visos kreditus išduodančios bendrovės, bankai, kredito unijos, lizingo bendrovės, telekomunikacijų įmonės ir t.t. Jei neseniai pavėlavote sumokėti įmokas ir turėjote problemų su antstoliais – apie greitą paskolą gali tekti tik pasvajoti. Rizika didelė, kad sutarties netesybos gali pasikartoti, todėl į tokius klientus žiūrima atsargiau. Pajamos yra kitas svarbus dalykas. Taikoma „40 procentų“ taisyklė, kuri nustato maksimalią sumą kartu su palūkanomis, kurią galima duoti paskolos prašytojui. Šio principo esmė – imti daugiausiai 40% mėnesinių pajamų. Tai reiškia, kad gaunančiam 1000 litų mėnesinį atlyginimą galima išduoti yra tik tokia paskola, kurios mėnesinė įmoka neviršys 400 litų – 40 procentų nuo pajamų. Taip paskolos prašytojui bet kuriuo atveju lieka 60% nuo oficialių pajamų.
Greita paskola yra atsakingas žingsnis, todėl viską reikia apgalvoti. Brangiai suknelei gal paskolos ir nereikia, tačiau reklama nori paaiškinti vieną dalyką – finansinė laisvė yra kiekvieno žmogaus galimybė, tačiau už ją kartais reikia brangiai sumokėti. Geriau jau greitos paskolos imamos maistui ir pragyvenimui, kai vėluoja atlyginimas, nei perkamos prabangos prekės. Tai sukelia nereikalingų nesklandumų – kredito bendrovės praranda klientus, o žmonės susigadina savo gyvenimus, negalėdami laiku grąžinti paskolas.

Susiję straipsniai

One thought on “Greitos paskolos rūbams ir papuošalams

  1. Atgalinis pranešimas: Greitos paskolos moterims – rūbams ir papuošalams | ReikiaPaskolos.lt - Kreditas, kreditai, paskola, paskolos, paskolu palyginimas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *