Proginės suknelės pagal figūros tipą

Suknelės yra bene pats moteriškiausias drabužis. Lygiai taip pat, kaip jos gali padėti atskleisti moterišką žavesį, netinkamas pasirinkimas gali kur kas pabloginti esamą situaciją. Tinkamos proginės suknelės pasirinkimas, kuomet iškils toks poreikis, gali būti gana daug laiko ir pastangų reikalaujantis procesas. Juk pasirinkimas toks platus, o ir visada norisi rasti patį geriausią ir labiausiai tinkantį variantą.

Proginės suknelės turėtų būti pasirenkamos pagal moters figūros tipą. Tiksliai žinodama, kokiam priklausote, kur kas greičiau pavyks rasti tobuliausiai tinkančią suknelę.

Obuolio figūra. Šio tipo figūrą turinčios moterys dažniausiai nori paslėpti pilvuką. Kaip tai padaryti? Pasirinkti tokią suknelę, kuri žemiau po krūtine krenta laisvai. Tuo pačiu dažniausiai po krūtine dėvimas dirželis (juostelė su kaspinėliu) – vizualiai figūrą padaro dar patrauklesne. Obuolio figūrą turinčioms moterims nerekomenduojame dėvėti korsetų. Dažniausiai „susispaudimas“ atrodo dar prasčiau.

Kriaušės figūra. Tokio tipo proginės suknelės skirtos kuo labiau išryškinti krūtinę. Jei jos nėra, vizualiai yra kelios smulkmenos, kurios gali padėti džiaugtis rezultatu.

  1. Tegul suknelės viršus būna raštuotas, o apačia vienspalvė. Taip vizualiai krūtinė atrodys kur kas didesnė.
  2. Krūtinės vietoje turėtų būti papuošimai, kaip kaspinėliai ar raukinukai. Šios smulkmenos krūtinę taip pat vizualiai padidina.

Gitaros formos figūra. Sakoma, kad šio tipo figūros turėtojos gali džiaugtis turinčios patį tobuliausią variantą. Visgi, net ir jos turi žinoti, kokios proginės suknelės jai tinka labiausiai. Šiuo atveju išryškinti figūrą galima pasirinkus aptemptą suknelę. Labai svarbu, kad ji būtų tinkamo dydžio. Kitaip galite atrodyti labai kvailai.

Banano formos figūra. Šios tipo figūros turėtojos skundžiasi, kad negali pasidžiaugti turinčios krūtine ar klubus. Juos išryškinti galima pasirinkus sluoksniuotą suknelę (tiek tie krūtine, tiek ties klubais). Vėlgi, pasikliaukite raukinukais, kurie šiuo atveju taip pat prideda labai daug naudos. Aišku, svarbu kad raukinukai, gipiūras ar kitokio pobūdžio papuošimai būtų skoningi ir derėtų prie bendro suknelės interjero.

Proginės suknelės pasirinkimas tiesiog „reikalauja“ kad moterys suvoktų, kokia tiksliai jų figūra yra. Tik taip pavyks pasirinkti tokį variantą, kuris tikrai nesugadins bendro vaizdo. Priešingai, iš Pelenės kiekvieną moterį sugebės paversti princese.

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *