Mercedes nuoma vestuvėms – stilingas pasirinkimas

Turbūt niekas neišdrįstų ginčytis su teiginiu, kad vestuvės – tai šventė, kuri jaunavedžiams teikia ne tik džiaugsmo, bet ir kelia išties nemažai streso. Juk tokios iškilmingos dienos proga norisi, kad viskas būtų sustyguota iki smulkmenų. Kita vertus, tokios paslaugos, kaip Mercedes nuoma vestuvėms palengvina organizavimo darbus, nes  jaunieji gali būti ramūs, kad bent jau bažnyčią ar santuokų rūmus pasieks laiku ir stilingai. Kodėl būtent Mercedes automobiliai?

Visų pirma, reikia pripažinti, kad vokiečiai automobilių gamyboje yra nepralenkiami. Mercedes automobilių gamykla buvo įkurta dar 1926 m., nuo to laiko automobilių „architektai“ visus gamybos procesus taip ištobulino, kad šiandien šis automobilis savo kokybe ir dizainu yra prilyginamas prabangiajam Ferrari‘ui ir galingajam Mustang‘ui. Kita vertus, patikimumas ir puikus dizainas yra ne vienintelės priežastys, kodėl Mercedes nuoma vestuvėms yra tokia populiari. Reikia pripažinti, kad ir Audi, ir BMW kompanijos turi ką pasiūlyti išrankiausiems klientams, tačiau Mercedes reputacija ir sukurtas įvaizdis pranoksta viską.

Mercedes automobiliai visada buvo siejami su prabanga, geru skoniu ir patikimumu, juk ne veltui yra sakoma, kad mersas ir Afrikoje mersas. Tuo tarpu, vyrauja nuomonė, kad BMW automobilius renkasi „kelių ereliai“, o Audi – vertinantys ekonomiškumą. Taigi, natūralu, kad jaunavedžiai nori prestižinio automobilio. O ir Mercedes automobilio nuomos kaina nėra šokiruojanti, kai kurie automobilių nuomos salonai išsinuomoti prabangų Mercedes-Benz S klasės automobilį siūlo vos už 20-50 eurų valandai.

Tiesa, ši kaina gali svyruoti, jei automobilį nuomojatės su vairuotoju. Automobilių nuoma su vairuotoju – puikus pasirinkimas jaunavedžiams, kurie šiek tiek nerimauja prieš ceremoniją ir ne visada pastebi kelio ženklus, per daug skuba ar dar yra pasinėrę į šventės organizavimo smulkmenas. Vairuotojas bus visada punktualus, diskretiškas ir saugiai bei laiku jus pristatys į numatytą šventės vietą. Taigi, jaudintis, kad pavėluosite į savo vestuves tikrai nereikės. Tad, jei norite važiuoti be rūpesčių, vertėtų pagalvoti apie vairuotoją.

Taigi, Mercedes nuoma vestuvėms – gero skonio ženklas, patikima ir patogi kelionė.

 
 

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *