Vis dažniau prezervatyvai moterų rankinėse

Prezervatyvai, liaudiškai vadinami sargiai yra pati populiariausia kontraceptinė priemonė. Jų patikimumas kartais  siekia net 98 procentus. Žinoma, ne tik procentai lemia šių produktų populiarumą. Prezervatyvai turi ir kitų pliusų: jie yra lengvai naudojami, nekenkia sveikatai ir užima tikrai nedaug vietos. Taip, būtent dėl paskutiniosios priežasties prezervatyvus galima nešiotis visur su savimi – taigi visada būti saugiems. Vis dažniau pirkti ir nešiotis prezervatyvus ima moterys. Atsiranda vis daugiau pasisakymų forumuose, kad tai yra populiari prekė ir tarp merginų. Atrodo keista? Yra kelios priežastys tam paaiškinti.
Visada saugi
Didelė dalis merginų prezervatyvus perka tam, kad galėtų visada būti užtikrintos, jog nesusiklostys aplinkybės nesaugiam lytiniam aktui įvykti. Jos teigia, kad jau geriau nusipirks apsisaugojimo priemonių ir turės su savimi, nei leisis į nesaugias meilės scenas. Beje, ne paslaptis, kad ne visiems vyrams prezervatyvas sekso metu yra malonus ir priimtinas. Dažnai vyrai teigia, kad tai sumažina malonumą, ar net nutolina orgazmą visiškai. Kai kurie vyrai prieš pat lytinį aktą “pamiršta” prezervatyvą, o štai visada pasiruošusi moteris gali išgelbėti situaciją.
Valdžios jausmas
Kita priežastis, verčianti moteris rūpintis saugiu lytiniu aktu, noras būti nepriklausomoms. Šiuolaikinėje visuomenėje moterys vis garsiau pasisako, jog pavargo būti priklausomos nuo vyrų. Gal prezervatyvų pirkimas dar vienas to įrodymas? Moteris jaučiasi valdanti situaciją, ji nėra priklausoma nuo vyro: juk nežinia, ar jis tikrai turi apsisaugojimo priemonių.
Skonio reikalas
Kai kurios moterys labai išrankios. Ne tik renkantis vyrą, bet ir įvairioms kitoms smulkmenoms. Vienos iš tokių gali būti ir prezervatyvai. Vyrai dažniausiai daug laiko šiai prekei neskiria, jie perka arba tuos pačius prezervatyvus arba bet kokius. O štai moterys tokiam pirkiniui dažnai skiria daugiau laiko. Jos dažniausiai renkasi rantuotus ar net su skoniais. Tuo tarpu dažnas vyras renkasi tiesiog standartinius per daug neišsiskiriančius prezervatyvus.
Žinoma, priežastys, dėl kurių moterys ryžtasi pirkti prezervatyvus, gali būti pačios įvairiausios. Šaunu, kad jos tam apskritai ryžtasi, o ne tik šaukia, jog saugus lytinis aktas yra vyro pareiga. Beje, tenka pripažinti, kad moterims priimtinesni prezervatyvai internetu, kai nereikia stovėti eilėje su prezervatyvų pakeliu ir netyčia būti užkluptai kolegės.
 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję

Kelionė į Turkiją – šalį, kurios neįmanoma pamiršti

Merhaba, nuotykių ištroškę keliautojai! Jei jūs nusprendėte aplankyti jau seniai daugelio keliautojų pamėgtą Turkiją, sudarėme jums labai naudingų ir praktiškų kelionei į Turkiją (https://bc.lt/keliones/i-Turkija/) skirtų patarimų sąrašą, kuriuo pasinaudoję, savo atostogas paversite gerokai smagesnėmis ir sklandesnėmis. Kai kurie tinklalapiai Turkijoje yra draudžiami Šiandien tai daugeliui žmonių gali skambėti pakankamai neįprastai ar netgi utopiškai, tačiau Turkija […]

Keliaudami patirkite nepamirštamų nuotykių

Ar pastebėjote, kad pakankamai dažnai jauniems žmonėms, kurie yra ką tik pabaigę mokyklą, kai kurie rekomenduoja neskubėti ir nepulti į tolesnius mokslus – vietoje to, kurį laiką pakeliaujant po pasaulį? Taip patariam nebe svarios priežasties. Kelionių metu žmonės ne tik geriau susipažįsta su platesniu pasauliu ir skirtingų šalių kultūromis, tačiau taip pat geriau pažįsta save, […]

Kaip pigiai pavalgyti mieste?

Jeigu nemėgstate gaminti, tokiu atveju šiais laikais tai nėra problema, kadangi platus maitinimo įstaigų tinklas suteikia galimybę kiekvienam pagal jo mitybos įpročius pigiai pavalgyti mieste. Ir jokio skirtumo, ar tai pietūs, ar vakarinė – tai nebeturi būti brangus malonumas. Staliukų rezervacija leis jaustis visiškai ramiu, kad susirasta vieta lauks Jūsų konkrečiu metu. Daugelis žmonių puikiai supranta, kad rezervuoti yra […]