Kaip aplankyti Europos mados sostines

Lietuva yra gana gūdus ir nuošalus kraštas mados pasaulyje. Pripažinkime tai. Pas mus per metus įvyksta 5 mados renginiai, populiariausi dizaineriai žada emigruoti, stilingiausių vyriškų parduotuvių sandėliuose randami ne originalai, o padirbti rūbai, H&M tipo parduotuvės klesti, o padėvėtų rūbų parduotuvėse randama tikroji ir kokybiškoji mada. Situacija – nepavydėtina, tad mados žmonės dažnai vyksta į užsienį, kur pigiau, didesnis pasirinkimas ir garantijos, kad nusipirksite tikrą daiktą, o ne „padielkę“.
Su pigių skrydžių bendrovėmis galite apkeliauti pusę Europos. Pasižiūrėkime, kur pigus Ryanair skrydžiai (taip pat ir kiek brangesnis Wizzair skrydžiai) mus nuves. Tiesa, reiktų pasiruošti papildomus 30 eurų už lagaminą iki 15 kilogramų, nes visko į rankinį bagažą nesukišite, ypač, jei skrisite batų, rankinių, viršutinių rūbų… 25 kg yra tikrai nemažai, nes 10 galite susidėti į rankinį, o dar 15 – už papildomus 15 eurų į vieną pusę. Kad bagažas nekainuotų daugiau, nei pats skrydis, rinkimės tik tiesioginius skrydžius į Europos mados sostines.
Wikipedia duomenimis mados sostinėmis yra laikomi tie miestai, kuriuose itin gerai išvystyta mados pramonė, nuolatos vyksta mados renginiai, prekyba. Vilniaus tarp jų tikrai nėra, tačiau yra kiti miestai.

1 Londonas Į šią pasaulio mados sostinę galite skraidyti vos ne kas dieną iš Vilniaus ir Kauno.
2 Barselona Tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus (tiek Ryanair, tiek Wizzair).
3 Paryžius Tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus.
4 Madridas Deja, tiesioginių skrydžių iš Lietuvos nėra.
5 Roma Tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus.
6 Milanas Tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus.
7 Berlynas Deja, tiesioginių skrydžių iš Lietuvos nėra.
8 Antverpenas Deja, tiesioginių skrydžių iš Lietuvos nėra.
9 Florencija Deja, tiesioginių skrydžių iš Lietuvos nėra.
10 Monakas Deja, tiesioginių skrydžių iš Lietuvos nėra.
11 Amsterdamas Deja, tiesioginių skrydžių iš Lietuvos nėra.
12 Kopenhaga Deja, tiesioginių skrydžių iš Lietuvos nėra.
13 Atėnai Deja, tiesioginių skrydžių iš Lietuvos nėra.
14 Maskva Deja, tiesioginių skrydžių iš Lietuvos nėra.
15 Stokholmas Tiesioginiai skrydžiai iš Kauno.

Kaip matote, galima tiesiogiai nuskristi į 6 Europos mados sostines. Už linijos liko Oslas, tad galima sakyti, kad į 7 mados sostines galima skraidyti tiesiogiai su Ryanair pigių skrydžių bendrove.
Jei jau susiruošėte išleisti nemažai pinigų rūbams, tad kam taupyti oro linijoms? Pigūs Ryanair skrydžiai leis nusipirkti dar vieną rankinę ar suknelę. Tradicinėmis oro linijomis skrendant kelionė į abi puses kainuoja 1000 litų, o su Ryanair – 400. Už sutaupytus beveik du šimtus eurų tikrai rasite ką įsigyti…

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *