Pėdkelnės mergaitėms – svarbi garderobo dalis

Kadangi vaikams renkame viską, kas geriausia, tad ir vaikų drabužiai turi atitikti aukščiausius reikalavimus, pasižymėti ekologinėmis savybėmis ir nekenkti sveikatai. O kokie gi reikalavimai taikomi vaikų pėdkelnėms, kaip jas tinkamai parinkti.

Vaikiškos pėdkelnės, pirmiausia, turi būti patogios. Renkantis reiktų atkreipti dėmesį, kad siūlės būtų lygios, o paveikslėliai įmegzti ar įsiūti tvarkingai, kad nedurtų kojyčių. Jos turi nevaržyti judesių ir netrukdyti laisvai judėti, bet ir nesmukti. Mergaitės pėdkelnes mūvi dažniau nei berniukai. Tad joms pėdkelnes derėtų rinkti ypač atidžiai, žiūrėti, kad būtų tamprios ir lengvai priglustų, tačiau jokiu būdu neveržtų.

Suprantama, kaip ir visi mažųjų rūbeliai, pėdkelnės turi būti ypač kokybiškos ir patvarios. Tad labai svarbu žiūrėti, iš ko jos pagamintos, jų medžiaga turi būti kuo natūralesnė, kad nekeltų vaikams alergijos, niežulio ar kitų nemalonių pojūčių, o odelė neraustų ir galėtų kvėpuoti. Kaip žinia, mažieji mėgsta susitepti, o jų pėdkelnės skalbiamos ypač dažnai. Todėl labai svarbu, kad jos būtų tinkamos skalbti skalbimo mašinoje, kad po skalbimo neiširtų, nenubluktų ir neišsitampytų arba nesusitrauktų.

Vaikams pėdkelnės dedamos atvėsus orams. Jos maunamos po šortais, džinsais ar šiltesnėmis kelnėmis, o pėdkelnės mergaitėms – po sijonukais ir suknytėmis. Tačiau rinktis tokias pėdkelnes tėveliams reiktų atidžiai. Žiemą pėdkelnės turėtų būti šiltesnės ir sulaikyti šilumą. Labai svarbu, kad vaikų pėdutės nešaltų ir nekiltų pavojaus peršalti.

Vaikiškos pėdkelnės, o ypač pėdkelnės mergaitėms būna ryškių spalvų, linksmos ir margintos puošniais ornamentais. Iš tiesų, pėdkelnės mergaitėms gali būti labai įvairios, jų pasirinkimas didžiulis. Mergaitės pirmenybę visuomet teikia ryškioms pėdkelnėms, dažnai renkasi papuoštas įvairiausiomis gėlytėmis ar širdutėmis, kitais mielais paveikslėliais ar pasakų veikėjomis. Vyresnio amžiaus mergaitės renkasi vienspalves pėdkelnes ir jas derina prie margų drabužių. Pėdkelnės mergaitėms paprastai būna gaminamos be kelnaičių dalies, jos švelniai ir patogiai priglunda.

Tačiau mūsų vaikučiai labai greitai auga, tad jų rūbelius, o ypač pėdkelnes tenka nuolatos atnaujinti. Turint omenyje, kad įvairių pėdkelnių mergaitės turi daugybę, kad galėtų priderinti prie skirtingų suknelių ar sijonėlių, suprantama, kad šiai garderobo daliai susidaro nemažos išlaidos. Tad pigesnių kokybiškų pėdkelnių alternatyvų verta paieškoti elektroninėse parduotuvėse.

Svarbiausia, kad pėdkelnės patiktų ir vaikai jas mūvėtų su džiaugsmu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję

Pavasarinės striukės priežiūra

Lauko drabužiai reikalauja tiek pat daug priežiūros kaip kad ir naminiai, o gal net ir daugiau. Ne veltui dažniausiai siūlomos specialios valymo priemonės ir skalbimo programos, kurios padeda pašalinti net ir labai rimtas dėmes. Vienas tokių lepesnių drabužių yra pavasarinės striukės. Vyrai dažniausiai kasdien daug juda, tad tinkama jų priežiūra yra būtina ir tuo pačiu […]

Kodėl taip vertinami alpakų vilnos gaminiai

Alpakos – ne tik dailūs ir bendraujantys gyvūnai, bet ir galintys tapti puikiu verslo šaltiniu. Alpakas auginantys verslininkai rinkai siūlo kasmet vis daugiau gaminių iš alpakų vilnos. Tai aukštos klasės drabužiai ir ne tik, kurie nuolat randa savo pirkėją. Pasirodo, yra daugybė naudų, dėl kurių alpakų vilnos gaminiai vertinami ne tik Lietuvos, bet ir viso […]

Vestuvinės suknelės pasirinkimas

Tobula vestuvinė suknelė labai dažnai laikoma šios šventės simboliu, tad nieko keisto, kad merginos investuoja didelius pinigus, kad tik šventės metu atrodytų tobulai. Tiesa, tos vestuvinės suknelės pasirinkimas, kuri Jums leistų atrodyti tobulai – rimtas darbas, kadangi tenka įvertinti bei apgalvoti nemažai kriterijų, kol pavyksta rasti tai kas tobulai Jums tinka.Greitesniam radimui nurodysime pačius svarbiausius […]