Pėdkelnės mergaitėms – svarbi garderobo dalis

Kadangi vaikams renkame viską, kas geriausia, tad ir vaikų drabužiai turi atitikti aukščiausius reikalavimus, pasižymėti ekologinėmis savybėmis ir nekenkti sveikatai. O kokie gi reikalavimai taikomi vaikų pėdkelnėms, kaip jas tinkamai parinkti.

Vaikiškos pėdkelnės, pirmiausia, turi būti patogios. Renkantis reiktų atkreipti dėmesį, kad siūlės būtų lygios, o paveikslėliai įmegzti ar įsiūti tvarkingai, kad nedurtų kojyčių. Jos turi nevaržyti judesių ir netrukdyti laisvai judėti, bet ir nesmukti. Mergaitės pėdkelnes mūvi dažniau nei berniukai. Tad joms pėdkelnes derėtų rinkti ypač atidžiai, žiūrėti, kad būtų tamprios ir lengvai priglustų, tačiau jokiu būdu neveržtų.

Suprantama, kaip ir visi mažųjų rūbeliai, pėdkelnės turi būti ypač kokybiškos ir patvarios. Tad labai svarbu žiūrėti, iš ko jos pagamintos, jų medžiaga turi būti kuo natūralesnė, kad nekeltų vaikams alergijos, niežulio ar kitų nemalonių pojūčių, o odelė neraustų ir galėtų kvėpuoti. Kaip žinia, mažieji mėgsta susitepti, o jų pėdkelnės skalbiamos ypač dažnai. Todėl labai svarbu, kad jos būtų tinkamos skalbti skalbimo mašinoje, kad po skalbimo neiširtų, nenubluktų ir neišsitampytų arba nesusitrauktų.

Vaikams pėdkelnės dedamos atvėsus orams. Jos maunamos po šortais, džinsais ar šiltesnėmis kelnėmis, o pėdkelnės mergaitėms – po sijonukais ir suknytėmis. Tačiau rinktis tokias pėdkelnes tėveliams reiktų atidžiai. Žiemą pėdkelnės turėtų būti šiltesnės ir sulaikyti šilumą. Labai svarbu, kad vaikų pėdutės nešaltų ir nekiltų pavojaus peršalti.

Vaikiškos pėdkelnės, o ypač pėdkelnės mergaitėms būna ryškių spalvų, linksmos ir margintos puošniais ornamentais. Iš tiesų, pėdkelnės mergaitėms gali būti labai įvairios, jų pasirinkimas didžiulis. Mergaitės pirmenybę visuomet teikia ryškioms pėdkelnėms, dažnai renkasi papuoštas įvairiausiomis gėlytėmis ar širdutėmis, kitais mielais paveikslėliais ar pasakų veikėjomis. Vyresnio amžiaus mergaitės renkasi vienspalves pėdkelnes ir jas derina prie margų drabužių. Pėdkelnės mergaitėms paprastai būna gaminamos be kelnaičių dalies, jos švelniai ir patogiai priglunda.

Tačiau mūsų vaikučiai labai greitai auga, tad jų rūbelius, o ypač pėdkelnes tenka nuolatos atnaujinti. Turint omenyje, kad įvairių pėdkelnių mergaitės turi daugybę, kad galėtų priderinti prie skirtingų suknelių ar sijonėlių, suprantama, kad šiai garderobo daliai susidaro nemažos išlaidos. Tad pigesnių kokybiškų pėdkelnių alternatyvų verta paieškoti elektroninėse parduotuvėse.

Svarbiausia, kad pėdkelnės patiktų ir vaikai jas mūvėtų su džiaugsmu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję

Drabužių išparduotuvė gali padėti sutaupyti

Drabužiams daugelis iš mūsų išleidžiame daug žmonių. Šiuolaikinėje visuomenėje drabužiai yra labai svarbūs, nes atspindi mūsų asmenybę, pomėgius, o kartais net ir šiek tiek daugiau. Todėl daugybė žmonių nuolat nori atsinaujinti savo garderobą ir ne tik tuomet kai keičiasi sezonai. Kaip ir visame pasaulyje, taip ir Lietuvoje net ir pasiturintys žmonės ieško, kaip sutaupyti. Pavyzdžiui, […]

Veido odos patempimas

Nors ir kaip besistengtume sustabdyti laiką ir senėjimo procesus, deja, natūraliai tai dar tikriausiai niekam nepavyko. Tiesa, kai kuriais atvejais žmogaus genofondas gali būti itin jam palankus ir jaunatviška išvaizda leisti mėgautis gana ilgą gyvenimo tarpsnį. Tačiau anksčiau ar vėliau, vis tiek ateina metas, kuomet tiek geri genai, tiek naudojami kremai sudeda savo ginklus prieš […]

Kaip atsikratyti įpročio kramtyti nagus?

Nagų kramtymas yra labai opi ir gana dažnai pasitaikanti problema ne tik tarp vaikų, kaip įprasta manyti, tačiau ir tarp suaugusiųjų. Ši problema neaplenkia netgi ryškiausių pasaulinių žvaigždžių, o to priežastys iš tikrųjų nėra tokios nekaltos. Tai dažnai slepia tam tikras psichologines problemas, kurių priežastis ir yra nagų kramtymas. Tai gali būti baimė, pyktis, stresas, […]