Pasiruošimas maudynių sezonui: kad pliaže nebūtų gėda

čiužinys gimnastikaiĮpusėjus pavasariui ir saulei kaitinant vis labiau, moterys metasi nuo savęs drabužius vieną po kito ir demonstruoja ne tik naujausius ir madingiausius vasarinius drabužius, bet ir nepriekaištingą figūrą. Šioje vietoje turbūt nejaukiai suglumote: jau tuoj vasara, o jūs dar visiškai nepasiruošusi su pasitikėjimu keliauti į pliažą.

Pagrindinės po žiemos moteris kamuojančios problemos – celiulitas, seniai nedepiliuotos kojos, bikini sritis ir pažastys bei riebaliukas ant pilvo. Su šiomis „dovanėlėmis“ į paplūdimį neitų jokia save gerbianti moteris, todėl labai svarbu prieš maudynių sezoną keletą mėnesių laikytis dietos, sportuoti ir pasirūpinti lygia kūno oda.

Nepanikuokite, viskas Jūsų kontrolėje. Pirmiausiai reikėtų kruopščiai suplanuoti dietos ir fitneso programą, kuri tiktų tiek plokščiam pilvukui pasiekti, tiek celiulitui atsikratyti.

Treniruotėms Jums bus reikalingas čiužinys gimnastikai, kadangi būtent gimnastikos kojų, šlaunų, pilno ir sėdmenų pratimai efektyviai stangrina kojas bei sėdmenis ir naikina ant jų susikaupusį celiulitą. Čiužinys gimnastikai tinka ir kasdienei mankštai, kurios metu turėtų dominuoti pilvo preso pratimai, skirti plokščiam pilvukui suformuoti.

Su treniruotėmis būtina derinti dietą: valgykite reguliariai, kiekvieną dieną tuo pačiu metu. Ruoškite mažas porcijas, tačiau valgykite 5 kartus per dieną, kas 3 valandas. Būtinai pusryčiaukite, taip nerizikuosite vėliau persivalgyti. Vartokite daug skaidulų turinčius produktus: vaisius, daržoves ir gerkite daug vandens.

Jeigu kojų pratimams nepasiduoda atkaklusis celiulitas, teks nusipirkti anticeliulitinių priemonių – odos šveitiklių, specialių kremų, limfų sąstingį išjudinančių masažuoklių. Nepamirškite ir kontrastinio dušo, kuris kai kurioms itin praverčia.

Tik kai būsite patenkinta savo pilvo ir kojų formomis užsirašykite depiliacijai grožio salone. Tai turi būti paskutinis akcentas, po kurio galite drąsiai žengti į paplūdimį ir nebijoti aplinkinių žvilgsnių. Nepamirškite prieš depiliaciją ir kelios dienos po depiliacijos atlikti odos šveitimą – nėra nieko blogiau už skausmingai įaugusius plaukelius.

Kiekviena moteris yra skirtinga – kiekvienas kūnas ir organizmas skirtingai reaguoja į dietą ir fizinius pratimus, bet visi čia išvardinti patarimai yra universalūs, todėl galite būti tikra, kad bent minimalus efektas bus pasiektas, tereikia įdėti šiek tiek valios ir darbo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję

Veido odos patempimas

Nors ir kaip besistengtume sustabdyti laiką ir senėjimo procesus, deja, natūraliai tai dar tikriausiai niekam nepavyko. Tiesa, kai kuriais atvejais žmogaus genofondas gali būti itin jam palankus ir jaunatviška išvaizda leisti mėgautis gana ilgą gyvenimo tarpsnį. Tačiau anksčiau ar vėliau, vis tiek ateina metas, kuomet tiek geri genai, tiek naudojami kremai sudeda savo ginklus prieš […]

Kaip atsikratyti įpročio kramtyti nagus?

Nagų kramtymas yra labai opi ir gana dažnai pasitaikanti problema ne tik tarp vaikų, kaip įprasta manyti, tačiau ir tarp suaugusiųjų. Ši problema neaplenkia netgi ryškiausių pasaulinių žvaigždžių, o to priežastys iš tikrųjų nėra tokios nekaltos. Tai dažnai slepia tam tikras psichologines problemas, kurių priežastis ir yra nagų kramtymas. Tai gali būti baimė, pyktis, stresas, […]

Kontaktiniai lęšiai – geriau nei akiniai?

Ne nuostabu, kad šiais “ekranų” laikais vis daugiau žmonių skundžiasi, kad akys tampa labai pavargusios, juolab, kad rega yra kur kas paprastesnė nei buvo anksčiau. Visgi, kad ir kaip gaila, kad nuosavos akys neberodo taip gerai, kaip norėtųsi, tačiau galima dar džiaugtis, kad egzistuoja daug patrauklių alternatyvų. Viena jų – kontaktiniai lęšiai. Nors anksčiau karaliavo akiniai, tačiau […]