Kokios suknelės vakarėliams ieškoti skirtingomis progomis?

suknelės vakarėliamsSuknelė – neabejotinai populiariausias vakarėlių ir pobūvių moteriškas drabužis. O jei jau klausytume stiliaus žinovų ir kritikų, tai suknelės vakarėliams yra netgi privalomas apdaras moteriai. Esą ne itin geras tonas į vakarėlį, o juolab į oficialų pobūvį ateiti su kelnėmis ar kostiumėliu. Nors šiuolaikinės moterys jau laužo ir tokius standartus, visgi, moteriškos suknelės visuomet dominuoja švenčių ir vakarėlių metu. Tačiau kaip žinoti, kokią suknelę pasirinkti kokiam vakarėliui, kad neišsiskirtum iš minios ir atrodytum stilingai?

Klasikai rinkitės klasika

Jei keliaujate į oficialų vakarėlį, kuriame bus švediškas stalas, šokiai ir daug prabangos – ko gero, reikėtų rinktis ilgą klasikinę suknelę. Pagal etiketo taisykles, ji turėtų būti iki žemės, šiek tiek atidengti Jūsų batelius. Žinoma, šiuolaikinėje visuomenėje jau įprasta, jog vakarinės klasikinės suknelės yra ne tik tamsių spalvų, bet ir ryškios bei gana ekstravagantiškos. Jie norite išsiskirti ir sužibėti, tikrai nėra didelė nuomonė rinktis ilgą suknelę su gilia iškirpte, daug detalių ar blizgučiais. Svarbiausia, žinoti, kokia publika bus vakarėlyje. Jei tai pramogų atstovų šventinė vakarienė ar vakarėlis – tokia apranga tikrai tiks, tačiau jei tai oficiali vakarienė ar susitikimas, geriau rinktis klasiką be papildomų puošmenų. Suteikite sau žavesio unikaliais papuošalais ir dailia šukuosena.

Kokteilių vakarėlių apranga

Labai dažnai moterys pasimeta dėl aprangos, kai gauna kvietimą į kokteilių vakarėlį. Dažniausiai tokiu atveju suknelės vakarėliams ir reikėtų ieškoti kokteilinių suknelių skyriuje. Kokia yra kokteilinė suknelė? Tai, ko gero, labiausiai nenuspėjama suknelė pasaulyje. Dažniausiai ji ryškių spalvų arba iš kelių spalvų derinio. Be to, kokteilinės suknelės dažniausiai yra vidutinio ilgio ar net kiek aukščiau nei keliai. Visada pataikysite kokteilių vakarėlyje vilkėdama pūstą suknelę, o jei ją puoš šiemet taip populiarus tiulis – Jūs būsite vakaro pažiba. Kokteilių vakarėliams taip pat tinka aptemptos trumpos suknelės su įvairiomis iškirptėmis, atidengimais ir detalėmis. Svarbiausia – vengti ilgų ir per daug solidžių drabužių.

Gąsdinantys teminiai vakarėliai

Labai dažnai moterys baiminasi, jog suknelės vakarėliams, kurie organizuojami pagal tam tikrą temą yra sunkiai surandamos. Tačiau tai tikrai netiesa. Net pačiai sudėtingiausiai temai galima pritaikyti dailią suknelę ir vis tiek atrodyti subtiliai bei atitikti vakarėlio temą. Net zoologijos sodo temą galite atitikti su dailia aptempta suknele. Susiriškite plaukus į pūstą kasą, pasiryškinkite nosyte, ūsiukus, pasirūpinkite lankeliu su pūkuotomis ausytėmis ir švelnia prisegama uodega. Štai Jums ir vakarėlio katytė!

 

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *