Nagų priauginimas: kaip juos prižiūrėti?

nagų priauginimas
Turėti nuostabius nagus gali visos ir visos, kurie to nori. Bet ir tokiu atveju, jeigu neturi laiko jų priežiūrai, juolab, jeigu genetika apdovanojo labai silpnais ir dažnai lūžtančiais nagais. Tokiu atveju groziobaze.lt yra pasiruošusi sutekti visas reikalingas nagų priežiūros paslaugas. Ir tarp moterų bene pati populiariausia yra nagų priauginimas. Tai galimybė džiaugtis nuostabiais nagais, kure bus tokio ilgio ir tokios formos, kokios jūs labiausiai norite.
Juolab, nagų priauginimas turi vieną labai didelį privalumą. Paprasčiausiai priauginti nagai beveik nereikalauja jokios priežiūros. Visus nagų priežiūros darbus atliks profesionalė, kuri Jus priims ir suteiks reikalingas paslaugas. Tiesa, net ir namuose galite pasidaryti kelias smulkmenas, kurios užtikrins, kad nagai atrodys puikiai.

  • Tokia tendencija, kad dažniausiai moterys nori ilgų nagų. Įvertinama tai, kad jeigu jau galima pasirinkti tokius, kokių norite, tai moterys renkasi drąsius sprendimus. Tiesa, jeigu nusprendėte, kad jums labiausiai tinka ilgi nagai, tokiu atveju rekomenduojame juos šiek tiek pasaugoti. Suprantama, kad jie bus kur kas storesnis nei natūralus nagas, tačiau kai kuriuos darbus atlikite atsargiau. Lygiai taip pat kaip ir atsargiau sportuokite.
  • Jeigu nagas šiek tiek įskilo – tokiu atveju reikėtų kuo skubiau susisekite su savo manikiūrininke, kadangi dažnai įskilęs jis gana intensyviai skyla toliau. Visgi, jeigu specialistai negali jūsų priimti – tokiu atveju rekomenduojame su mažomis žirklėmis pačiam pabandyti sutvarkyti nagą.
  • Ne visi žino, tačiau priauginti nagai dažniausiai bijo didelio karščio. Žinoma, jų patirti tenka retai, kadangi paprasčiausiai pirštui būtų nemalonu. Visgi, verta akcentuoti, kad net ir karštos vonelės nėra nagams labai geras pasirinkimas, tad siūlome to vengti.
  • Įprastai priauginti nagai būna koreguojami kartą per tris savaites. Tačiau viskas priklauso nuo to, kaip gretai auga jūsų nagai. Geriausia pasitarti su specialistu, kuris priaugina nagus. Tokiu atveju galite būti ramus, kad nagas bus tinkamai prižiūrimas.

Nagų priauginimas daugeliui padėjo kur kas geriau pasijausti ir džiaugtis nuostabiai atrodančiais nagais. Kartais reikia tiek mažai, kad žmogus pasijaustų kur kas gražesnis ir laimingesnis. Tai kai galima tai gauti – kodėl gi ne?
 

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *