Vaikiški laikrodžiai: 7 praktiški patarimai jų pasirinkimui

vaikiski laikrodziai
Manote, kad dabar būtų pats tinkamiausias metas savo vaikui nupirkti pirmąjį laikrodį? Tačiau nenumanote, kokie vaikiški laikrodžiai galėtų būti patys tinkamiausi? Jei taip, tuomet visų pirma turėtumėte nusiraminti – vaikiško laikrodžio paieškos jums turėtų teikti didelį malonumą, o ne kelti dar didesnį galvos skausmą. Atsipalaiduokite ir mėgaukitės laikrodžio paieškomis – juk dabartinis vaikiškų laikrodžių asortimentas yra toks didelis ir skirtingas, keliantis šypseną ir suteikiantis daug smagių emocijų. Kaip bebūtų, visuomet galima pateikti bent keletą svarbių aspektų, į kuriuos vertėtų atsižvelgti, jei norite, kad jūsų pasirinkimas būtų tinkamas.

  1. Vaikiško laikrodžio stilius: dabartinis laikrodžių asortimentas yra gerokai didesnis nei kada nors iki šiol, todėl jūs galite rinktis tiek iš klasikinio stiliaus laikrodžių modelių, tiek ir iš animaciniais personažais puoštų laikrodžių, kuriuos neabejotinai mėgsta dauguma jaunesnio amžiaus vaikučių. Tai reiškia, kad atsižvelgdami į savo vaiko amžių jūs galite pasirinkti ir vaikiško laikrodžio stilių. Be to, vaikiškų laikrodžių stilius turėtų būti suderintas ir su jūsų vaiko kasdieniais aprangos pasirinkimais. Trumpiau tariant, jūs turite pasirūpinti, kad jūsų vaikas visuomet atrodytų madingai ir stilingai, tinkamai suderinant tiek drabužius, tiek ir avalynę bei aksesuarus, tokius kaip jau minėti vaikiški laikrodžiai.
  2. Laikrodžio apyrankė: kiekvienas laikrodis yra gaminamas su skirtingomis apyrankėmis, todėl rinkdamiesi naują vaikiško laikrodžio modelį, būtinai atsižvelkite ir į apyrankės tipą. Vienų vaikams skirtų laikrodžių apyrankės būna pagamintos iš eko odos, tuo tarpu kitų – iš nerūdijančio plieno, plastiko ar silikono. Sprendimą, kokią apyrankę turėtumėte pasirinkti, priimkite atsižvelgdami ne tik į savo vaiko kasdienį stilių, tačiau taip pat ir į fizinio aktyvumo lygį. Pavyzdžiui, jei jūsų vaikas yra labai judrus ir daug sportuoja, galite pasirinkti laikrodį, kurio apyrankė yra plastikinė arba silikoninė.
  3. Laikrodžio gamintojas: svarbu atsižvelgti ir į tai, kas pagamino vieną ar kitą jus sudominusį vaikiško laikrodžio modelį. Dažnai labai didelį skirtingų vaikiškų laikrodžių asortimentą siūlo DISNEY, STAR WARS, ICE WATCH ir kt. gamintojai. Gamintojų žinomumas taip pat dažniausiai yra tiesiogiai siejamas ir su laikrodžių kokybe.
  4. Laikrodžio atsparumas vandeniui: pastarasis veiksnys yra pakankamai svarbus tuomet, kai kalbame apie laikrodžio, skirto mūsų vaikams, pasirinkimą. Vaikai ne visuomet būna atsargūs, susikaupę ir susikoncentravę, todėl nenustebkite, jei vieną dieną laikrodis įkris į vandenį. Norint išvengti nepatogumų, galite pasirinkti vaikišką laikrodį, kuris yra atsparus vandeniui.
  5. Laikrodžio ciferblato diametras: būtinai atsižvelkite ir į vaikiško laikrodžio diametrą. Dažniausiai, kuo didesnis ciferblato diametras, tuo geriau yra matomos rodyklės ir skaičiai. Be abejo, tai taip pat turi įtakos ir jo funkcionalumui (jei laikrodis yra elektroninis).
  6. Vaikiško laikrodžio mechanizmas: dažniausiai vaikiški laikrodžiai būna arba elektroniniai, arba kvarciniai, todėl nuspręskite, kuris mechanizmas jūsų vaiko atveju galėtų būti tinkamiausias. Neretai jaunesniems vaikams puikiai tinka elektroniniai laikrodžiai, kadangi tokiu atveju jiems nereikia sukti galvos stengiantis nesuklysti žiūrint į skirtingas rodykles – laiką jie mato skaičiais.
  7. Laikrodžių paieška ir pasirinkimas: turbūt svarstote, kur galėtumėte ieškoti naujo laikrodžio savo vaikui? Neturite pernelyg daug laiko vaikštinėjimui po fizines parduotuves? Tuomet tiesiog pasinaudokite internetu, pasirinkdami specializuotą elektroninę parduotuvę, pvz., https://www.bukimstilingi.lt/.

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *