Moterims pradėti savarankišką veiklą Lietuvoje – be galo lengva!

paskolos iš žmoniųLietuvoje pastebėjote diskriminaciją dėl mokamų atlyginimų moterims ir nusprendėte, kad geriau jau užsiimsite savarankiška veikla? Dabar itin populiarios moteriškos veiklos: nagų tvarkymo paslaugos, plaukų kirpimas, makiažas ir t.t. Visoms tokioms veikloms pradėti yra itin supaprastinta tvarka, nes mat dabar kiekvieną iš tokių veiklų galima įregistruoti internetu. Jums reikės tik prisijungti prie „Mano VMI“ paskyros ir užpildyti specialią formą. Tiesa, kai kurių veiklų vykdymui jums gali skirti sugaišti papildomo laiko t.y. įregistravus veiklą mokesčių inspekcijoje, jums gali būti taikomas reikalavimas gauti tam tikrus leidimus iš tam tikrų tarnybų, pavyzdžiui – gali tekti kreiptis dėl higienos paso išdavimo ir t.t.
Jeigu jus labiausiai neramina ne veiklos įregistravimo ypatumai, o būtent veiklos pradžiai reikalingas biudžetas, tai čia taip pat svarbu pabrėžti, kad veiklą registruodamos mokesčių inspekcijoje, neturėsite mokėti nei cento – registravimas ir IV pažymos išdavimas yra nemokamas, o verslo liudijimai irgi nėra brangūs. Jeigu kalba eina apie medžiagų bei priemonių įsigijimą, tai čia jau kitas klausimas. Mat, dabar veiklos pradžiai galite tiesiog skolintis internetu.
Internetu norėdamos pasiskolinti pinigų, turėtumėte atidžiau vertinti kreditorių pasiūlymus. Ypač siūloma pasidomėti skolinimusi iš sutelktinio finansavimo platformų. Ten kreditus veiklos pradžiai gauti yra daug paprasčiau nei imant paskolą vartojimo poreikiams patenkinti. Ten jums paskolos paraiškoje reikės nurodyti kokiu tikslu skolinatės. Nurodykite, jog pradėsite kažkokią veiklą t.y. dirbsite kirpėja, visažiste, nagų priežiūros specialiste. Matote, šiose platformose pinigus skolina paprasti žmonės ir jie mieliau savo pinigus investuoja į tuos, kurie iš tų pinigų uždirba, o ne sprendžia kažkokias asmenines problemas. Ten paskolos iš žmonių gaunamos be galo mažomis palūkanomis.
Jeigu su veikos įregistravimu ir medžiagų bei priemonių įsigijimu išsprendėte visus klausimus, tai nepamirškite, kad moterims savo veiklą reklamuoti yra daug paprasčiau. Lietuvoje yra labai daug būtent tik moterims skirtų portalų ir skelbimų tinklapių, kuriuose galima dėti savo pasiūlymus. Taip pat nepamirškite, kad nemažai naudos atneša ir socialiniai tinklai – pasigirkite, kad pradėjote savarankišką veiklą ir kad ieškote pirmųjų klienčių/klientų!

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *