Kaip išsirinkti funkcionalią, universalią ir puošnią rankinę?

Tikrai nesuklysime teigdami, kad rankinukas – pagrindinis kiekvienos damos aksesuaras. Kaip sakoma, dėl skonio nesiginčijama, tačiau bet kokia rankinė turėtų atitikti bent kelis pagrindinius kriterijus, tai yra būti ilgaamžė, stilinga ir madinga, o jos kaina neturėtų prasilenkti su kokybe. Pripažinkime, kad neretai atsitinka taip, jog rankinukai neverti dėmesio, tačiau jų kaina – daugiau negu verčianti aiktelėti. Iki pavasario, kai norėsis atsinaujinti, liko nebe tiek daug, taigi gal pats metas paieškoti naujos rankinės, kuri taptų jūsų įvaizdžio dalimi? Beje, nereikia ir blaškytis po parduotuves važinėjant iš vieno miesto galo į kitą, nes rankinukai internetu – viskas, ko jums gali reikėti. Pateiksime kelis patarimus, kaip svajonių rankinę išsirinkti greičiau ir paprasčiau.

Kokio dydžio rankinę rinksitės jūs?

Vienas esminių dalykų renkantis rankinę – tai apsispręsti, kokio dydžio ji jums reikalinga. Kokiu tikslu ją perkate – ar kasdienai, tai yra keliauti į darbą ar mokslus, ar vakarėliams, ar laisvalaikiui, ar bet kuriuo kitu tikslu? Kas šiuo atveju svarbu – ar kad rankinė būtų talpi, ar kad funkcionali, ar pakaks vien tik to, kad aksesuaras būtų gražus bei madingas? Kartais rankinės dydį padiktuoja tai, apie ką net nesusimąstome. Pavyzdžiui, jei mergina nedidelio ūgio ir smulki, tikėtina, kad su ypač didele rankine ji atrodys keistai, o aksesuaras darkys bendrą vaizdą. Analogiškai – stambios merginos rankose maža kasdienė delninukė taip pat gali atrodyti nekaip. Žinoma, šie pavyzdžiai tinka ne visais atvejais, nes be mažų delninių neapsieitume nė viename vakarėlyje.

Medžiagos – kas svarbu?

www.mondego.lt prekybos internetu atstovai sako, kad renkantis rankinę išties svarbu, iš kokių medžiagų ji pasiūta. Beje, medžiaga nemažai pasako apie rankinės savininkės skonį ir apie stiliaus pojūtį. Pavyzdžiui, jei plastikinę permatomą ar spalvotą rankinę mergina pasirinks atostogaudama, viskas lyg ir gerai, tačiau verta suabejoti tokiu pasirinkimu dalykiniam susitikimui. Analogiškai paplūdimyje nelabai tiktų delninės ar kitos išeiginio stiliaus rankinės.

Mūsų nuomone, universaliausias pasirinkimas – tai odiniai rankinukai, kurie neleis suabejoti jų savininkių stiliaus pojūčiu ir nepriekaištingu skoniu. Tad geriau turėti vieną gerą, kokybišką rankinę negu kelias prastas ir nusidėvėjusias. Žinoma, jei turėsite kelias kokybiškas visiems gyvenimo atvejams tinkamas rankines, tik išlošite.

Spalvos

Daug ką lemia rankinės spalva. Žinoma, gal būtų ir smagu įsigyti šviesią blizgią rankinę, tačiau ar išties ji gerai atrodys su turimais dalykiniais kostiumėliais ir ar derės tiek prie džinsų, tiek ir prie klasikinio stiliaus kelnių? Taigi merginos, kad ir yra nusiteikusios pirkti išskirtinės spalvos galanterijos gaminius, dažniausiai galiausiai vis tiek nusiperka juodus rankinukus. Tačiau ir tai – ne išeitis, nes juoda yra gana niūri, nuobodi ir pabodusi spalva, kuri nedera prie tamsių tonų drabužių, kurių, kaip taisyklė, lietuvės savo spintose turi daugiausia.

Taigi galima rasti ir kitų universalių, ne taip pabodusių spalvų – žalsvai rusvos, rudos, pilkos, grafito spalvos, tamsiai smėlinės ir panašiai – rankines. Tokios rankinės stilingai atrodys ir prie švarkelio, ir prie trumpos vakarinės suknutės. Beje, rankinių nebebūtina aklai derinti prie turimų batelių – pakaks tik giminingo atspalvio ir panašios faktūros.

 
 
 

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *