Ką daryti, kad makiažas išsilaikytų visą dieną?

 B-a kosmetikaPraktiškai kiekvienos moters ar merginos rytas neįsivaizduojamas be makiažo, juk visoms norisi gražiai atrodyti, šiek tiek pamaskuoti trūkumus ir paryškinti gražiausius bruožus. Deja, tikriausiai kiekviena esame susidūrusi su situacija, kai įpusėjus dienai makiažo pagrindas išryškina visas raukšleles ir poras, o akių šešėliai subėga į raukšleles. Štai keletas patarimų, kurie padės išvengti tokių nemalonių situacijų. Patarimais dalinasi B-a kosmetika

Tinkamai paruoškite veidą

Atsikėlusi ryte pirmiausia nuplaukite veidą ir pasitepkite jį kremu, per tą laiką, kol papusryčiausite, išgersite kavos pudelį ar perskaitysite naujienas, veido kremas spės įsigerti į odą. Po to vatos diskelį suvilgykite toniku arba miceliniu vandeniu ir nuvalykite veidą, taip pašalinsite kremo likučius. O dabar galima pradėti daryti makiažą. Jei norite, kad makiažas visą dieną atrodytų puikiai, privalote naudoti makiažo bazę. Makiažo bazė padengia odą plika akimi nematoma plėvele, kuri užpildo nedideles raukšleles ir padeda makiažui ilgiau išsilaikyti.

Makiažo bazės pasirinkimas priklauso nuo jūsų odos tipo. Visi kosmetikos gamintojai turi bendrą susitarimą – specialiomis savybėmis pasižyminčios makiažo bazių pakuotės yra žymimos vienoda spalva. Pavyzdžiui, veido raudonį maskuojanti makiažo bazė visada bus žalioje pakuotėje, riebiai arba brandžiai veido odai skirta makiažo bazė – tamsiai pilkoje, universali, sukurta silikoniniu pagrindu ir užpildanti raukšleles – šviesiai pilkoje. Be to, yra specialių makiažo bazių, skirtų ir akių šešėliams, tačiau kiekvieną dieną galima išsiversti ir be jos. Kitas svarbus momentas – veido dengimas makiažo baze. Negalima tepti storo šios priemonės sluoksnio, nes vėliau makiažo pagrindas gali pradėti „banguotis“.

Maža gudrybė: jei makiažo bazė dar nerado vietos jūsų kosmetinėje, vietoj jos galite panaudoti BB ar CC kremą.

Išsirinkite tinkamas kosmetikos priemones

Moterys, pirkdamos makiažo pagrindą ar kitas kosmetikos priemones, labai dažnai vadovaujasi keliais pagrindiniais kriterijais: kosmetikos prekių gamintojo vardo žinomumu, reklama ir draugių patarimais. Taip elgtis derėtų, nes nėra tokio makiažo pagrindo, kuris idealiai tiktų visoms. Taigi, renkantis dekoratyvinę kosmetiką, reiktų „užmesti akį“ ne tik į tai ar tinka atspalvis, ar priemonė gražiai padengia odą, bet ir į informaciją ant pakuotės, joje paprastai būna nurodyta, kokiam odos tipui skirta priemonė. Riebios odos savininkė per neapdairumą pasirinkusi makiažo pagrindą, skirtą sausai odai, ne tik išleis pinigus veltui, bet ir susidurs su „bėgančio“ makiažo košmaru.  Rinkitės kosmetiką iš patikimų pardavėjų, o ne „iš po prekystalio“. Daug kokybiškos kosmetikos galima rasti čia

Fiksuokite makiažą

Jei lauke karšta, drėgna, jei žinote, kad laukia įtempta diena, kupina streso ir kitų sudėtingų išbandymų, kurių metu teks net ir suprakaituoti, naudokite makiažo fiksatorių. Tai speciali priemonė, kuri tarsi „užrakina“ makiažą, tačiau veido odai leidžia kvėpuoti, jos nesausina ir nesuteikia sunkumo pojūčio. Makiažo fiksatorius purškiamas ant veido iš karto po makiažo maždaug ir 20 cm atstumo.

Maža gudrybė: jei neturite makiažo fiksatoriaus, panaudokite plaukų laką. Papurkšite plaukų lako į orą ir užsimerkusi praeikite pro jo debesį. Tiesa, tokiu triuku dažnai nereiktų piktnaudžiauti, nes plaukų lako sudėtis gali pradėti dirginti odą.

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *