Koks tai jausmas – dėvėti kombinezoną!

Keistas drabužis – kombinezonas. Jis atrodo kaip pižama, bet vis dar yra populiarumo viršūnėje, o Didžiojoje Britanijoje – tai „must have“ išv. iš angl. k. (privalai turėti) prekė, nepalikusi abejingų.
Norvegų kompanija „One Peace“, kuri praktiškai išrado kombinezonus, savo dizainerių kurtus kombinezonus publikuoja mados žurnaluose. Iš viso ši kompanija jau sukūrė 104 unikalius modelius nuo rožinių iki baltų, bei kur kas solidesnių „Navy blue“ išv. iš angl. k.  (tamsiai mėlynos) spalvos kombinezonų.
Žmonių reakcija, pamačius kombinezoną, dažniausiai būna tokia: „koks mielas“, „atrodo šilas“, „noriu“, „pūkuotas ir jaukus“, „privalau įsigyti“. Platūs, apsmukę 50 % poliesterio ir  50 % medvilnės – tokie dažniausiai parduodami vyriški ir moteriški kombinezonai internetu Lietuvoje, kainuojantys nuo 35 iki 55 eurų. Jie buvo sukurti dėvėti namuose, ar kitoje privačioje aplinkoje. Tačiau laikai keičiasi.
Lisa Dwan, kuris įnešė kombinezonų madą į Didžiąją Britaniją, sako: „Jis turi stebuklingų galių. „Buvau tikrai konservatyvi ir mano požiūris į kombinezonus keitėsi palaipsniui“. Pradžioje buvo taip:- „Aš niekada jo nedėvėsiu,  į „Gerai, dėvėsiu tik patalpose”, na o dabar „Aš galiu nusispjauti į tai ką pagalvos kiti – jie beprotiškai patogūs ir aš kombinezoną dėvėsiu sporto salėje, eidama į parduotuvę ar prekybos centrą. Skrendant lėktuvu ar keliaujant gamtoje. Tiesiog nenoriu jo nusivilkti, kai taip pripranti prie komforto – norisi gerai jaustis visada!”
Amerikos kantri dievaitei Cheryl Cole tai viena iš mėgstamiausių laisvalaikio rūbų. Viename interviu ji pasakė, kad moteriški kombinezonai jai nei iš tolo neprimena pižamos, tai labai stilingas ir patogus drabužis ypač keliaujant lėktuvu. Prie Cheryl Cole prisideda visas garsenybių būrys, pamėgęs kombinezonus: tai Peaches Geldof, Rita Ora, Miley Cyrus, Robbie Williams ir Jennifer Ellison. Kombinezonus dėvi net kai kurios gerbiamos įžymybės, tokios kaip pavyzdžiui olimpinis plaukikas Tom Daley, o taip pat kombinezonus dėvinčios pastebėtos buvo ir elitinės žvaigždės – Brad Pitt, Kate Moss, Cara Delevingne ir Rihana. Daugelis, kurie dėvi kombinezonus pabrėžia  patogumą ir praktiškumą, tai gi galima daryti išvadą, kad jausmas dėvint kombinezoną – tiesiog nuostabus!

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *