Frakcinis lazeris jūsų odos grožiui

Žmogaus oda sudaryta iš trijų sluoksnių: epidermio arba išorinio sluoksnio, nuo kurio priklauso mūsų odos spalva, dermos arba tikrosios odos sluoksnio, nuo jo priklauso odos stangrumas ir elastingumas, ir poodžio. Kaupiantis metams, žmogaus oda taip pat kinta, jos sluoksniuose esančių skaidulų skaičius mažėja, dėl to mūsų oda suplonėja, suglemba ir raukšlėjasi, be to susidaro įvairios pigmentinės dėmės.

Sprendžiant ir šalinant šias odos problemas naudojamos įvairios kosmetinės priemonės ir procedūros. Vienas moderniausių instrumentų, vis plačiau naudojamas estetinės dermatologijos procedūroms, – tai Fraxel lazeris. Juo veikiami du odos sluoksniai – tai epidermis ir derma. Frakcinis lazeris į tam tikras odos zonas siunčia spindulius ir skatina atsinaujinti ir formuotis kalogenines skaidulas, kurios gerina ir atkuria odos savybes.

Naudojat frakcinį lazerį, pašalinamos smulkios ir netgi stambesnės veido raukšlės bei randai, taip pat naikinamos pigmentinės dėmės. Galima gydyti išsiplėtusias odos poras, netgi strijas. Kovoti su netolygia odos struktūra bei odos pokyčiais, atsiradusiais dėl saulės poveikio. Frakcinis lazeris tinka koreguoti ir patemti suglebusią odą, pavyzdžiui, pilvo arba žastų srityse. Žodžiu, yra daugybė įvairiausių jo panaudojimo galimybių kosmetologijos srityje.

Frakciniu lazeriu galima gydyti odą bet kurioje kūno dalyje, jį galima panaudoti visų rūšių odai ir nėra jokių pacientų amžiaus apribojimų, nes gydymo parametrai yra parenkami individualiai pagal kiekvieną pacientą. Svarbiausia, kad, prieš atliekant lazerio procedūras, būtų tinkamai paruošta oda, tai yra ji turi būti švari, visą kosmetiką reikia kruopščiai nuvalyti, be to, patariama bent savaitę iki procedūros nedeginti savo odos saulėje ar soliariume. Pati procedūra yra neskausminga, bet jeigu norite visiškai išvengti nemalonių pojūčių galima panaudoti anestetinį kremą. Procedūra trunka nuo 10 minučių iki valandos, šis laikas priklauso nuo to, kuri kūno zona gydoma.

Po procedūros kai kurie pacientai gali kelias valandas jausti švelnų perštėjimą, be to kelias dienas gydytoje vietoje oda gali būti šiek tiek patinusi ir paraudusi. Tokias vietas reikėtų tepti drėkinamaisiais kremais ar šiek tiek pašaldyti. Po šios procedūros labai svarbu kurį laiką odą saugoti nuo saulės, todėl reikia būtinai naudoti apsauginius kremus ir vengti tiesioginių saulės spindulių, taip pat iš karto nesilankyti soliariumuose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję

Veido odos patempimas

Nors ir kaip besistengtume sustabdyti laiką ir senėjimo procesus, deja, natūraliai tai dar tikriausiai niekam nepavyko. Tiesa, kai kuriais atvejais žmogaus genofondas gali būti itin jam palankus ir jaunatviška išvaizda leisti mėgautis gana ilgą gyvenimo tarpsnį. Tačiau anksčiau ar vėliau, vis tiek ateina metas, kuomet tiek geri genai, tiek naudojami kremai sudeda savo ginklus prieš […]

Kaip atsikratyti įpročio kramtyti nagus?

Nagų kramtymas yra labai opi ir gana dažnai pasitaikanti problema ne tik tarp vaikų, kaip įprasta manyti, tačiau ir tarp suaugusiųjų. Ši problema neaplenkia netgi ryškiausių pasaulinių žvaigždžių, o to priežastys iš tikrųjų nėra tokios nekaltos. Tai dažnai slepia tam tikras psichologines problemas, kurių priežastis ir yra nagų kramtymas. Tai gali būti baimė, pyktis, stresas, […]

Kontaktiniai lęšiai – geriau nei akiniai?

Ne nuostabu, kad šiais “ekranų” laikais vis daugiau žmonių skundžiasi, kad akys tampa labai pavargusios, juolab, kad rega yra kur kas paprastesnė nei buvo anksčiau. Visgi, kad ir kaip gaila, kad nuosavos akys neberodo taip gerai, kaip norėtųsi, tačiau galima dar džiaugtis, kad egzistuoja daug patrauklių alternatyvų. Viena jų – kontaktiniai lęšiai. Nors anksčiau karaliavo akiniai, tačiau […]