Kokie turi būti kokybiški kudikiu rubeliai

Kai kalbama apie daiktų parinkimą vaikui, ar tai būtų paprasčiausias žaisliukas, ar vežimėlis, ar naujas kombinezonas, pirmiausia iškyla klausimas apie gaminio saugumą ir patogumą, o tai tiesiogiai susiję su konkretaus daikto kokybe.

Kainų politika iškart atsitraukia į antrą planą, svarbiausia būti užtikrintu, jog pasirinkti kudikiu rubeliai nesuteiks mažyliui diskomforto ir jokiu būdu nepakenks jo sveikatai. Tačiau problema yra ta, kad net aukštų kainų segmente sutinkami nederamos kokybės daiktai.

Naudojamos medžiagos – pirmasis kokybės rodiklis

Natūralūs audiniai visada turėtų būti prioritetiniai ir nesvarbu ar tai kudikiu drabuziai, ar perkate rūbus sau. Todėl išmokite pasakyti „ne“ iš pirmo žvilgsnio patraukliam daiktui, jei jis pagamintas iš sintetikos, suteikdami pirmenybę medvilnei, linui, šilkui ir viskozei.

Nedidelis sintetinio pluošto procentas audinių sudėtyje nėra kritiškas ir tik pailgina gaminio tarnavimo laiką.

Pigūs dažikliai

Netgi gaminio sudėtyje nurodyta 100% medvilnė negali garantuoti visiško saugumo ir apsaugoti nuo vaiko odos sudirginimo ar bėrimo. Ir to priežastis – gamintojo naudojami dažikliai. Kenksmingos cheminės medžiagos, į kurių sudėtį įeina dažikliai, gali būti pavojingos kūdikiui. Būtent dėl šios priežasties naujai įsigytus rūbus rekomenduojama išskalbti ir išlyginti, nors ir šie veiksniai pilnai negarantuoja saugumo.

Rinkitės tik žinomus ir patikimus prekės ženklus, kurių specializacija – būtent drabuziai kudikiams. Pasidomėkite informacija bet kuriame mamų forume ar tiesiog paskaitykite atsiliepimus internete.

Suteikite kūdikiui maksimalų komfortą

Norite būti tikri, kad nauji marškinėliai mažyliui bus patogūs ir gerai nešiosis? Patikrinkite siūles! Jos turi būti minkštos, lygios, tvarkingos ir spalva privalo sutapti su paties gaminio spalva. Geriausias variantas, jei drabužėlio siūlės yra išorėje. Taipogi visiškai netinkami rubai kudikiams su gausia furnitūra. Teikite pirmenybę drabužėliams su minimaliu užsegimų kiekiu, minkštais pamušaliniais audiniais ir lengvučiais užpildais.

Kudikiu rubai turi atitikti vaiko dydį

Drabužėlius vaikui geriau pirkti atsižvelgiant į jo augimą. Tačiau jei jūs norite, kad naujagimiu rubai būtų perkami iš anksto ir vis tik nutarėte jų įsigyti dar negimus kūdikiui, tai pirkite vienu – dviem dydžiais didesnius. Vidutiniškas naujagimio ūgis – 52 cm. Neverta prisipirkti daug šiam ūgiui skirtų rūbelių, kadangi mažylis greitai juos išaugs (per pirmąjį mėnesį kai kurie vaikai ūgteli 4-6 cm). Geriausiai tiktų kūdikių drabužiai 56-60 cm ūgiui. Turėkite galvoje atsargą kelnytėse sauskelnėms.

Tačiau nereiktų kūdikiams įsigyti ir pernelyg didelių rūbelių. Vaikui su jais bus nesmagu, juk mamos pilvelyje jis priprato prie ankštos aplinkos. Be to, pernelyg plačiuose drabužiuose kūdikiui bus sunku sušilti.

Kai raibsta akys nuo gausos

— Koks kostiumėlis! Kokie batukai! Kaip įmanoma išeiti iš parduotuvės neįsigijus visų šių gražių daiktų?

Giliai įkvėpkime ir sudarykime jums reikalingų daiktų, kurių įsigyti atėjote į parduotuvę, sąrašą. Žinoma, atkreipkime dėmesį į modelį, spalvą ir daikto raštą. Galės ir ar norės jūsų dukrytė vilkėti tą raudoną su žirneliais suknytę po metų?

Ypač atsargūs būkite su drabužėliais, ant kurių pavaizduoti animacinių filmų herojai. Vaikų meilė filmų herojams baigiasi vos tik pasirodo kitas šou, tad stenkitės, kad tokių rūbų vaiko garderobe būtų minimaliai. Beje, vaiko garderobe turėtų būti daugiau vienspalvių ramių tonų daiktų. Būtent tokie vaikiski rubai  padės jums sukurti daug skirtingų ir įdomių įvaizdžių jūsų mažyliui.

Kur įsigyjami geriausi drabužiai kūdikiams

Jei jums reikalingi drabužiai kūdikiams, tai jūs be abejonės patrauksite į specializuotą parduotuvę, kurioje rasite milžinišką pasirinkimą ir turėsite puikią galimybę išsirinkti būtent to prekės ženklo gaminį, kuris jums patinka ir kokio norėjote.

Turguje irgi yra galimybė nusipirkti visus naujagimiui reikalingus daiktus. Ten mažesnės kainos, be to, galima nusiderėti, tačiau jeigu jums reikalingi kokybiški rubeliai kudikiams, tai tokių rasti turguje ne visada pavyks.

Dauguma mamyčių šiais laikais apsipirkimui naudojasi interneto paslaugomis. Internetu perkami ir drabužiai kudikiams. Internetu juos lengva užsakyti ir gauti net neiškeliant kojos iš namų. Šiuo atveju mes rekomenduojame atkreipti dėmesį į internetinę parduotuvę, kurioje parduodami kudikiu rubeliai –  KIDY.eu.

Šioje parduotuvėje siūlomi visų pačių garsiausių, pasaulyje pripažintų prekės ženklų kudikiu drabuziai. Geriausi drabužėliai naujagimiams į parduotuvę atkeliauja tiesiai iš Europos Sąjungos ir JAV gamyklų. Šio fakto dėka rubai naujagimiams čia parduodami gerokai žemesnėmis kainomis, nei kitose parduotuvėse.

Jei KIDY.eu pateikiami vaikiški drabužiai ar konkretus prekės ženklas patrauks jūsų dėmesį ir jūs liksite patenkinti įsigyto rūbo kokybe, tai tikėtina, jog jūs ir ateityje ieškosite būtent šio prekės ženklo gaminių.

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *