Kiek kainuoja draudimas?

Visiems, kurie turi nuosavas transporto priemones, automobilio draudimas yra labai reikalinga paslauga. Žinoma, nei vienas iš mūsų negalvojate, kad kelyje mums gresia pavojus, tačiau ištikus nelaimei galima bent kiek ramiau atsipūsti, kadangi bent jau finansinė našta neužguls Jūsų pečių. Jeigu Jums kyla klausimas – kiek kainuoja draudimas, tokiu atveju turėtumėte į šią paslaugą pasižiūrėti kiek plačiau. Paprasčiausiai, transporto priemonės gali būti draudžiamos ne tik privalomuoju draudimu, tačiau ir papildomu. O papildomus draudimus teikia labai daug įmonių. Nuo jų pasiūlymų kinta ir kaina.
kiek kainuoja draudimas
Dažnas klausimas, kiek kainuoja draudimas. Reikia nepamiršti, kad jo kaina skiriasi ne tik priklausomai nuo to, kokios įmonės paslaugomis planuojate pasinaudoti, tačiau įvertinus ir kelis kitus faktorius kaina gali labai kisti. Tai aktualu ne tik tiems, kurie renkasi privalomąjį socialinį draudimą, tačiau ir tiems, kurie ieško papildomos transporto priemonės apsaugos.

  1. Turimas vairavimo stažas yra vienas iš pagrindinių ir svarbiausių kriterijų, kuris gali sumažinti arba padidinti mokesčius, kuriuos reikia susimokėti už transporto priemonę. Kuo žmogus ilgesnį laiką naudojasi transporto priemone – tuo draudimo įmokos jam yra mažesnės.
  2. Kaina varijuoja įvertinus ir žmogaus galimybes būti geru eismo dalyviu. Tai reiškia, kad jeigu žmogus jau ilgą laiką turi teises, tačiau iki šiol neturėjo jokių problemų su teisėsauga, tai reiškia, kad jam pavyks sėkmingai apsidrausti pigiai, tačiau ištikus nelaimei gauti padorią pinigų sumą.

Lietuvoje yra gana įprasta praktika savo transporto priemonę perrašyti artimam žmogui, kuris kelyje yra saugesnis ir tvirtesnis. Lygiai taip pat tėveliai dažniausiai savo vardu užsirašo vaikams nupirktas transporto priemones. Kadangi tėveliai turi didesnį stažą, todėl jiems kur kas pigiau kainuoja ne tik draudimas, tačiau ir kitos paslaugos. Tačiau tokios praktikos nereikėtų įgyvendinti, kadangi išsiaiškinus tokią situaciją apgavimas gali nukentėti ne tik finansiškai, tačiau ir prarasti teises.
Kiek kainuoja draudimas priklauso nuo daugelio veiksnių. Paprasčiausiai, kuo atsakingesnis kelių eismo dalyvis būsite – tuo mažiau teks investuoti į draudimą. Taigi, saugokite ne tik save, tačiau ir kitus.
 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję

El. būdu drabužius moterims reikėtų pirkti atsargiau

Nuolatos moteriškus rūbus perkate internetu? Kai kur kainos jums atrodo kosminės? Taip gali būti dėl kelių priežasčių. Prieš apsipirkdamos internetu, turite išsiaiškinti ar siūlomos prekės, o šiuo atveju – rūbai, yra kokybiški. Kuo kokybė geresnė, tuo kaina bus aukštesnė. Bet, jeigu nusprendėte rūbus pirkti iš kurios nors kitos el. parduotuvės ar fizinio asmens, turite įvertinti […]

Kokiems pirkiniams kreditas atsipirks?

Mes mėgstame sakyti, kad tikslas pateisina priemones. Ir tą vertėtų prisiminti ir tuomet, kada galvojame ir kalbame apie finansinę pagalbą. Kreditas gali pasitarnauti dėl kilnaus ir protingo tikslo, ir gali nebūti naudingas, jei tikslas nėra geras. Vienareikšmiškai saugiausias tikslas skolintis – tai koks nors išliekamąją vertę turintis pirkinys. Kada reikėtų atsargiai įvertinti kredito ėmimą: Kai […]

Fizinių asmenų bankrotas: D. U. K

Fizinių asmenų bankrotas Lietuvoje galimas nuo 2013 metų. Nors ne pirmi metai, kuomet galima pasinaudoti šia galimybe, tačiau vis dar tik nedidelė dalis lietuvių išdrįsta taip palengvinti savo gyvenimą. Fizinių asmenų bankroto įstatymas LRS pritaikytas pagal piliečių poreikius ir prieinamas visiems, kurie atitinka tam tikrus kriterijus. Kuo daugiau žinosite apie patį įstatymą – tuo paprasčiau […]