Kalėdinės dovanos pagal zodiaką

Dažnai kalėdines dovanos  priverčia ne tik pasukti galvą, tad jei nepakanka fantazijos ar idėjų, kalėdinės dovanos, parinktos pagal zodiaką padės pasisemti idėjų.
Avino zodiako ženklo atstovai vertina  neįprastas dovanas – kad būtų kas nors nauja. Šio ženklo atstovės moterys bus patenkintos gavusios kokią nors skoningą namų interjero detalę, o ryškiems ir neįprastiems papuošalams tikrai neatsispirs. Šio ženklo vyrai įvertins dovanų gavę solidų žiebtuvėlį ar rašiklį, suvenyrinį ginklą ar panašias dovanas.
Jaučio ženklo atstovai visada žavi praktiškumu ir geru skoniu, tad jie laukia praktiškos, naudingos dovanos, todėl moterys susižavės auksine apyranke ar grandinėle, o vyrams tiks odos dirbiniai, skutimosi reikmenys, kaklaryšis ar laikrodis.
Dvynių ženklo žmonės labai mėgsta gauti daug dovanėlių. Nesvarbu, kad tai bus mažos smulkios kalėdinės dovanos, svarbiausia, kad jų būtų daug. Dvynių moterys dievina dovanas su potekste, kaip žiedas ar segės, ant kurių išgraviruotas vardas, vyrai džiaugsis gavę su jų pomėgiu susijusias dovanas: dailus portfelis, darbo knyga, naujas mobilusis telefonas.
Vėžio ženklo atstovai labai vertina pačių gamintas, ypač – praktiškas dovanas. Vėžio ženklo moterys trokšta, kad tai būtų jų svajonių dovana, tad vertėtų apie jų norus pasidomėti iš anksto. Vyrai praktiškesni, tad jiems tiks tokios dovanos, kaip  alaus bokalai, minkštos kailinės šlepetės, knygų rinkiniai.
Paglostysite Liūto savimeilę, įteikdami kokį nors aksesuarą: laikrodį, medalioną, auskarus, grožio priežiūros priemones, skoningus papuošalus. Taip pat tiks šviestuvas, paveikslas, vaza ir pan.
Mergelės ženklo atstovai vyrai bus patenkinti gavę ką nors praktiška: žinyną, albumą, rankinę, skrybėlę. Moterys atsidėkos gavusios odinę galanteriją, bižuterija, medžio ar metalo interjero detales.
Svarstyklės jaučia silpnybę įvairioms dėžutėms, skrynelėms – juk jose gali tiek daug visko laikyti arba… paslėpti, todėl moterys sužavėtos, jei ne tik gražiai įpakuosite bet ir ką nors į ją įdėsite. Svarstyklių ženklo atstovai vyrai vertina kokybę. Jie neatsispirs garsios kompanijos kaklaryšiui, piniginėms ( ypač jei ji pilna), prabangiems rašikliams.
Skorpiono ženklo atstovai dievina antikvarinius daiktus: pradedant šaukštais ir baigiant baldais.  Skorpiono ženklo atstoves moteris galite sužavėti ir kokia nors smulkmena iš erotinių prekių parduotuvės, kuriai neatsispirtų ir skorpionų vyrai.
Šaulio ženklo moterys dažniausiai būna sportiškos todėl sportinė dovanėlė jai labai patiks. Šaulio ženklo vyrai taip pat su malonumu priims sportinį inventorių, kuprines ar žvejybos reikmenis, garso ir vaizdo aparatūrą.
Ožiaragio ženklo moteris pavergsite įteikę gerai išdirbtos odinės galanterijos gaminį: rankinę ar diržu, taip pat – buitinės technikos, o  vyrai džiaugsis dovanų gavę vizitinių kortelių dėklą ar brangų laikrodį.
Vandeniai yra mados ir  naujovių mėgėjai, todėl bus be galo dėkingi už naują mobilųjį telefoną ar kompiuterį, o moterims tiks virtuviniai prietaisai, kosmetika ar aksesuarai.
Vyrams, atstovaujantiems Žuvų ženklui, laimės suteiktų dovanų maiše rastas fotoaparatas arba vaizdo kamera. Žuvų ženklo atstovės moterys laukia kelių dovanų: viena turi būti romantiška, o kita – praktiška.

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *