Kaip pirkti drabužius internetu?

Vieni giria, kiti peikia elektroninę prekybą, tačiau abejingų nėra. Kavos pertraukėlės metu pasižvalgymas po elektronines parduotuves ir ypač jų išpardavimo skyrių nejučia priverčia išsitraukti iš piniginės banko kortelę ir įsigyti norimą drabužėlį. Nuo to susilaikančios dažniausiai teisinasi, jog bijo pirkti katę maiše, plius nėra tikros dėl drabužių dydžio. Nuo to nėra apsaugota nė viena pirkėja, tačiau yra keletas gudrybių, kurios padeda atsikratyti baimių bei išsirinkti geriausius drabužius internetu. Tuo labiau, kad aspipirkimas internetu dažnai yra ekonomiškai naudingesnis.

Drabužius galima gražinti

Atminkite, jog drabuziai internetu įsigyjami  bei gražinami laikantis tų pačių taisyklių ir įstatymų, kaip ir paprastose parduotuvėse. Tad jei drabužis jums netinka, gavote drabužius, kurie neatitinka aprašymo, jums nereikia su jais kankintis – paprasčiausiai galite gražinti arba pasikeisti į kitus. Kiekviena elektroninė parduotuvė nurodo gražinimo sąlygas ir tvarką, tad nebijokite pasitikslinti kokia ji dar prieš įsigyjant prekę. Žinojimas ir gražinimo tvarkos supratimas palengvina apsisprendimą įsigyti norimą rūbą.

Du kart patikrinkite drabužio dydį

Peržvelkite drabužių aprašymus ir bendrus el.parduotuvės aprašymus, jei yra – ir atsiliepimų skiltį. Jei drabužiai yra padidinto ar pamažinto dydžio, tai yra pažymėta. Todėl jei žinote savo dydį, problemos dėl to neturėtų kilti. Visgi jei abejojate dėl drabužio dydžio, visuomet galite parašyti į el.parduotuvę nurodytu el.paštu ar pasinaudojus kontaktų forma bei paklausti tikslesnių jums patikusio drabužio išmatavimų. Taip įsitikinsite ar drabužis jums tinka.

Rinkitės laiko patikrintą siluetą

Žvelgiate į sukneles internetu, tačiau nežinote ar būtent pasirinktoji tiks jūsų figūrai. Nespręskite vien tik žvelgiant hipnotizuojančiu žvilgsniu į suknelės fotografiją kompiuterio ekrane  ar kitą drabužį, o atverkite savo rūbų spintą. Peržiūrėkite ar turite ką nors panašaus silueto, kritiškai įvertinkite ar toks modelis (apykaklės forma, drabužio ilgis, spalva ir t.t.) tinka jums. Jei neturite kažko panašaus spintoje, galite aplankyti draugę ar artimiausią didesnę drabužių parduotuvę. Taip sakant, pasimatuokite rūbą, o įsigykite internetu, nes kaip žinia, internetu dažniausiai drabužiai parduodami pigiau.

 
 
 
 

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *