Kaip išsirinkti tinkamiausią sportinį kostiumą, neišėjus iš  namų?

vyriski sportiniai kostiumai
Nesvarbu, stilingas biuro berniukas ar sportiškas, kiaurą dieną prakaituojantis statybininkas – po darbo ar savaitgalį, įlindę į mėgstamiausią sportinį kostiumą, abu jie supanašėja. Vyriški sportiniai kostiumai – tas rūbas, kuris, nepaisant vyraujančių mados vėjų, turėtų būti kiekvieno stipriosios lyties atstovo spintoje, nepriklausomai nuo to, kokiam aprangos stiliui imponuojama. Gal ne kasdien, tačiau proga pastaruoju apsirengti tikrai pasitaikys, juk patogumas – kone kiekvieno iš mūsų prioritetas.
Jei turimas sportinis kostiumas atitarnavo savo dienas ir, geriausiu atveju, yra tinkamas tik po namus „šliaužioti“, galbūt pats metas leisti į naujo paiešką? Apsirenk.eu kolektyvas skuba pasidalinti patarimais, padėsiančiais išsirinkti naują sportinį kostiumą neišeinant iš namų: ne tik patogus rūbas, bet ir šio įsigijimas nesukels papildomų rūpesčių!
 Dydis. Įprastai nešiojamas drabužių dydis dar nereiškia, jog vos radę reikiamą raidelę, turite skubėti šią atitinkantį rūbą įsidėti į savo virtualų pirkinių krepšelį. Būtina atkreipti dėmesį į prie kiekvieno konkretaus modelio pateiktus išmatavimus – būsite tikri, jog išsirinkote tinkamiausią variantą.
Sudėtis. Vyriški sportiniai kostiumai turi būti patogūs, malonūs kūnui bei leidžiantys šiam kvėpuoti. Norint, jog drabužis atliktų tokią „misiją“, būtina atkreipti dėmesį į pastarųjų sudėtį. Svarbu, jog didžioji audinio dalis būtų pagaminta iš medvilnės. Tai užtikrins ne tik komfortą rūbą nešiojant, bet ir šio ilgaamžiškumą, neprarandant estetinių bei funkcinių savybių.
Sezonas. Vieni sportiniai kostiumai yra tinkamesni šiltesniam, kiti – vėsesniam orui. Vadinasi, jūsų spintoje turėtų būti bent pora šios rūšies drabužių – sportinį kostiumą pritaikysite tiek žiemą, tiek vasarą.
Modelis. Rūbo konstrukcija bei pasiuvimas lemia ne tik tai, kaip pastarasis ant jūsų „guls“, bet ir kaip šį dėvėdami jausitės. Jau kuris laikas populiarus vadinamas „slim fit“ modelis, o kelnių galuose yra gumos, leidžiančios sportinį kostiumą lengvai priderinti prie bet kokios avalynės. Senesnio „sukirpimo“ vyrams, pripratusiems prie klasikinio modelio drabužių, patariama rinktis tiesias sportines kelnes.
Dizainas. Kompiuterio ekranas, atsidarius Apsirenk.eu internetinės parduotuvės puslapį, mirga nuo vyriškų sportinių kostiumų gausos. Atsakę į klausimus, kokios spalvos pageidaujate bei koks prekinio ženklo pateikimas – į akį krentantis ar subtilesnis – yra priimtinesnis, nesunkiai išsirinksite tinkamiausią variantą.
Beliko užsakyti pageidaujamą prekę ir laukti, kol ši, atsidūrusi ant jūsų kūno, galės išvysti dienos šviesą.

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *