Jei norite dirbti tai, kas patinka, ir uždirbti daug…

anglų kalbos pamokosĮsitvirtinimas darbo rinkoje – diskusijų verta tema. Internete daug visokiausių patarimų, kaip rašyti CV, kaip elgtis darbo pokalbio metu. Netrūksta ir istorijų apie nuosavo verslo kūrimą. Tačiau vien CV ar darbo pokalbis negarantuoja geros karjeros. Juk darbe reikia ne tik rūpintis įvaizdžiu ir bandyti įtikti. Darbe reikia… atlikti savo darbą! Šiame straipsnyje aptarsime keletą dalykų, pakylėjančių į naują lygmenį ir suteikiančių nepakeičiamo darbuotojo statusą. Tai anglų kalbos pamokos, knygų skaitymas, pozityvus nusiteikimas.
Rodos, anglų kalbos pamokos, knygų skaitymas ir pozityvus nusiteikimas – ne tie dalykai, kurie pirmiausia ateina į galvą prireikus suderinti šimtą dalykų su dešimčia gamintojų, tiekėjų ir pardavėjų, ypač su linkusiais diktuoti savo sąlygas. Tačiau viskas bus kur kas aiškiau, kai aptarsime, kokia iš tiesų didelė anglų kalbos pamokų, knygų skaitymo ir pozityvaus nusiteikimo nauda.

Anglų kalbos pamokos

Kad ir kokiame padalinyje dirbtumėte, kad ir kokia jūsų veiklos sritis, mokėti anglų kalbą yra tikrai pravartu. Šis įgūdis pasitarnauja prireikus bendrauti su kitataučiais, be to, įvairios programos, su kuriomis tenka dirbti, dažniausiai yra angliškos. Jei norite ką nors suvesti, nustatyti, pakoreguoti, tuomet žymiai patogiau SUPRASTI, KAS PARAŠYTA, o ne ieškoti žodžių reikšmių žodyne.

Knygų skaitymas

Galima išskirti grožinės literatūros ir dalykines knygas. Įdomu ir svarbu: tiek vienam, tiek kitam skyriui atstovaujančios knygos yra intriguojančios ir naudingos.
Grožinė literatūra ugdo. Jei kūrinys kokybiškai išverstas (šis punktas galioja, jei kūrinys yra užsienio autorių) ir nepriekaištingai suredaguotas, tai skaitytojai turtina savo žodyną, atranda daug nuostabių minčių. Dar vienas nuostabus dalykas – skaitymas yra tarsi meditacija. Puikus būdas atsipūsti ir nepaprastai turiningai praleisti laisvalaikį.
Dalykinės knygos – pačios įvairiausios. Tai gali būti veikalas apie derybas, verslą ir t. t. Iš kelių šimtų puslapių neabejotinai atsirinksite ką nors „ohoho“, kas tikrai padės siekiant aukštesnių pareigų ir kuriant asmeninę profesinę gerovę.
Beje, tarp dalykinių knygų verta paminėti ir tas, kuriose pateikiamos anglų kalbos pamokos. Norint savarankiškai mokytis ar bent jau pralaužti ledus, tai yra puikus variantas. Žinoma, pat geriausias sprendimas – kursai, kuriuose lengviau išlaikyti discipliną ir eiti tikslo link.

Pozityvus mąstymas

Mąstymas. Jis gali būti pozityvus, racionalus (toks „per vidurį“) ir negatyvus.
Dirbsiu mėgstamą darbą ir gausiu gerą atlyginimą. Kada nors… Tačiau pradėję mokytis užsienio kalbos iškart žengiate žingsnį svajonių darbo ir užtikrintų pajamų link. O jei užsienio kalba – tarsi paukščių čiulbėjimas, tada ir mąstymas, tikėtina, ne toks pozityvus.
Ir atkreipkite dėmesį į žodžius „kada nors“. Jie labai dažni daugelio žmonių leksikone. Mokytis anglų kalbos galima pradėti nedelsiant. Jei nenorite mokytis savarankiškai, geriausias dalykas yra anglų kalbos pamokos.
Jei gebate susišnekėti angliškai, jei mėgstate skaityti ir jei nepamirštate pozityviai mąstyti, tai bet kokia situacija darbe lengviau išsprendžiama. Ir kiekviena diena gerokai palankesnė jūsų karjerai. Ir savijauta visapusiškai puiki.
 
 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję

Kelionė į Turkiją – šalį, kurios neįmanoma pamiršti

Merhaba, nuotykių ištroškę keliautojai! Jei jūs nusprendėte aplankyti jau seniai daugelio keliautojų pamėgtą Turkiją, sudarėme jums labai naudingų ir praktiškų kelionei į Turkiją (https://bc.lt/keliones/i-Turkija/) skirtų patarimų sąrašą, kuriuo pasinaudoję, savo atostogas paversite gerokai smagesnėmis ir sklandesnėmis. Kai kurie tinklalapiai Turkijoje yra draudžiami Šiandien tai daugeliui žmonių gali skambėti pakankamai neįprastai ar netgi utopiškai, tačiau Turkija […]

Keliaudami patirkite nepamirštamų nuotykių

Ar pastebėjote, kad pakankamai dažnai jauniems žmonėms, kurie yra ką tik pabaigę mokyklą, kai kurie rekomenduoja neskubėti ir nepulti į tolesnius mokslus – vietoje to, kurį laiką pakeliaujant po pasaulį? Taip patariam nebe svarios priežasties. Kelionių metu žmonės ne tik geriau susipažįsta su platesniu pasauliu ir skirtingų šalių kultūromis, tačiau taip pat geriau pažįsta save, […]

Kaip pigiai pavalgyti mieste?

Jeigu nemėgstate gaminti, tokiu atveju šiais laikais tai nėra problema, kadangi platus maitinimo įstaigų tinklas suteikia galimybę kiekvienam pagal jo mitybos įpročius pigiai pavalgyti mieste. Ir jokio skirtumo, ar tai pietūs, ar vakarinė – tai nebeturi būti brangus malonumas. Staliukų rezervacija leis jaustis visiškai ramiu, kad susirasta vieta lauks Jūsų konkrečiu metu. Daugelis žmonių puikiai supranta, kad rezervuoti yra […]