Bendradarbiauti su vertimų biuru – didžiulė nauda

vertimų biurasBendradarbiauti su vertimų biuru – didžiulė nauda. Matuojama ne centimetrais ar kilometrais, tačiau tikrai milžiniška.
Yra bent keletas dalykų, kuriuos neprošal aptarti.
Kodėl apskritai gera žinoti, kad konkretus vertimų biuras išvers tekstus? Todėl, kad nesiblaškote, neturite skirti daug laiko paieškoms, esate susipažinę su paslaugas teikiančio biuro darbų kokybe. Taip kiekviena jūsų darbo diena sklandi.
Bendradarbiauti su vertimų biuru aktualu ir naudinga tiek mažoms, tiek didelėms įmonėms, nepriklausomai nuo įsikūrimo vietos ar veiklos modelio. Ir nesvarbu, ar būtina gauti trumpą tekstuką kita kalba, ar reikalingas storas pluoštas lapų. Abiem atvejais malonu naudotis partnerio paslaugomis.
Dar vienas pliusas – abipusis ryšys. Pačiam vertimų biurui situacija palankesnė, kai yra nuolatinių klientų. Vertimo veikla įgauna daugiau stabilumo, nereikia kaskart jaudintis, kad užsakymai baigėsi.
Vertimų biurai turi nemenką arsenalą. Tiesa, ne ginklų… Kai kurios įstaigos siūlo vertimą ne iš vienos ir net ne iš dešimties kalbų. Paslaugų asortimente – kone visos pasaulio kalbos. Radote galimus tiekėjus Kinijoje? Būtina nusiųsti elektroninį laišką potencialiam užsakovui į Prancūziją? Jūsų įmone susidomėjo italai? Jei nebendradarbiautumėte su vertimų biuru, kiekviena iš šių situacijų priverstų skirti daug laiko paieškoms. Ir net tada nebūtumėte tikri, kad atliktų vertimų kokybė pateisins lūkesčius.
Panašus principas galioja ne tik vertimo sferoje. Baldai, kavos automatai, kompiuteriai – dar keli pavyzdžiai, kaip vieno verslo veikla prisideda prie kito verslo veiklos gerovės. Įmonės savininkui ir personalui nereikia nueiti kryžiaus kelių, kad pavyktų pasinaudoti kokia nors paslauga ar įsigyti įstaigai rūpimų prekių. Na, o kompiuterių pardavėjams palanku parduoti iš karto bent kelis kompiuterius; minėtiems tekstų vertėjams palanku, kai patikima įmonė laikas nuo laiko kreipiasi dėl vertimų.
Taigi, bendradarbiauti su vertimų biuru – neblogai. Hm… Ką ten neblogai, tai labai gerai. Laiko sąnaudos optimalios, streso mažiau, o kokybės kartelė iškelta aukštai. Kombinacija, kuri verta ne tik pasitikėjimo, bet ir šypsenos.
Šypsenos? Taip. Juk verslo pasaulyje – ne vien rūškani veidai ir mintys, kaip kuo greičiau uždirbti antrą ar trečią milijoną.
 

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *