Garsių dizainerių proginės suknelės

Svarbioms progoms ir išskirtiniams vakarėliams pasipuošti moterys dažniausiai renkasi vardines sukneles, kurios yra ypač vertinamos merginų, besidominčių naujausiomis madų tendencijomis. Tokie vardai kaip  Guess, Armani, Cavalli ar Calvin Klein yra vertinami ne tik Paryžiaus madų savaitėje, bet ir visame pasaulyje. Lietuvaitės – ne išimtis. Norinčios atrodyti stilingai ir dailiai, dažniausiai renkasi progines sukneles iš kokybiško audinio, todėl dažniausiai renkasi vardines sukneles.

Pardavimai internete

Internetas šiandien žmonėms dažnai atstoja daugelį kasdienių paslaugų ir galimybių. Proginės suknelės – ne išimtis. Šiandien net Bcbg MaxAzria, Karen Millen, Marc Jacobs, GF Ferre ar Valentino vardiniai drabužiai dažnai parduodami su nuolaidomis internete. Interneto parduotuvės, parduodančios garsių firmų drabužius paskutiniu metu tapo itin populiarios. Čia svarbiam vakarui siūlomos prabangios suknelės, išsiskiriančios ne tik savo išvaizda, bet ir kokybe. Nors įprasta manyti, jog garsūs prekės ženklai yra tiesiog reklama, mados ekspertai teigia, jog tokiais gandais pasikliauti nevalia. Taip greičiausiai šneka žmonės, kuriems vardiniai drabužiai toli gražu nėra prioritetas. Dizainerių kurti drabužiai, tarp jų ir proginės suknelės iš tiesų yra pasiūtos iš kokybiško audinio ir atrodo nepriekaištingai. Be to, įsigijusi dizainerio kurtą drabužį dažna moteris jaučiasi unikali ir originali, mat dažniausiai tokie drabužiai yra vienetiniai.

Firminės išparduotuvės

Dar viena vieta, kur nebrangiai parduodamos žymių dizainerių proginės suknelės yra paprastos drabužių išparduotuvės. Jos gali būti dviejų tipų. Lietuvoje populiariausios išparduotuvės, kuriose parduodami įvairių garsiausių pasaulio dizainerių vardiniai drabužiai moterims. Tai reiškia, jog čia vienoje vietoje galite rasti net kelis skirtingus mėgstamiausių dizainerių drabužius. Deja, tokiose parduotuvėse dažniausiai yra itin mažas dydžių pasirinkimas. Kitas išparduotuvių tipas – vieno vardo išparduotuvė, kuri prekiauja tik šio kūrėjo ir įmonės drabužiais. Dažniausiai tokios parduotuvės steigiamos užsienyje, jose parduodami jau praėjusių sezonų garsių dizainerių drabužiai su itin didelėmis nuolaidomis.

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *