Nuotrauka ant drobės – dovana kiekvienam žmogui

Nuotraukos tikrai nėra XXI – jo amžiaus fenomenas. Tik pasižiūrėkite: visi fotografuoja, dalinasi nuotraukomis su kitais, dažno žmogaus rankose fotoaparatas yra ne naujiena. Tačiau, faktas vienas, kad kartais nufotografavę, nuotraukas paliekama kur nors toli kompiuterio failuose.

Tam, kad gražiausios akimirkos būtų jums matomoje vietoje, šiuolaikiniai dizaineriai pasiūlė naują būdą – nuotraukas ant drobės. Nuotrauka ant drobės – aukštos kokybės gaminys, gaminamas profesionalų.

Nuotraukos ant drobės gamyba susideda iš kelių etapų:

  1. Nuotraukų pasirinkimas. Išsirinkite gražiausias ir daugiausiai atsiminimų keliančias nuotraukas.
  2. Nuotraukų nusiuntimas. Nusiųskite nuotraukas specialistams, kurie užsiima nuotraukų ant drobės gamyba.
  3. Atsiėmimas. Atsiimkite jau pagamintas nuotraukas ir pasikabinkite jas ant kambario, svetainės, valgomojo ar virtuvės sienų. Nesvarbu kur, svarbiausias, kad būtų malonu akiai.

Nuotrauka ant drobės yra dovana kiekviena žmogui tiek tiesiogine, tiek ir netiesiogine prasme. Šias nuotraukas galite dovanoti mylimiems žmonėms arba sau, savo namams. Nuotraukos ant drobės yra iš ties originali namų interjero puošmena. Jomis galite nustebinti artimus ir brangius žmones, ir tuo pačiu metu džiaugtis namų jaukumu.

Nuotraukos ant drobės yra gaminamos iš:

  • Sintetinės medvilnės;
  • Natūralios medvilnės.

Žinoma, nuo medvilnės pasirinkimo priklausys iš nuotraukos kaina, tačiau, juk kartais geriau daugiau sumokėti ir džiaugtis daiktu visą gyvenimą. Šios fotografijos yra spausdinamos ekologiškais, vandens pagrindo dažais, o spausdinimo kokybė iš ties gera, tad tai ne laikina, o amžina dovana.

 
 
 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję

Kelionė į Turkiją – šalį, kurios neįmanoma pamiršti

Merhaba, nuotykių ištroškę keliautojai! Jei jūs nusprendėte aplankyti jau seniai daugelio keliautojų pamėgtą Turkiją, sudarėme jums labai naudingų ir praktiškų kelionei į Turkiją (https://bc.lt/keliones/i-Turkija/) skirtų patarimų sąrašą, kuriuo pasinaudoję, savo atostogas paversite gerokai smagesnėmis ir sklandesnėmis. Kai kurie tinklalapiai Turkijoje yra draudžiami Šiandien tai daugeliui žmonių gali skambėti pakankamai neįprastai ar netgi utopiškai, tačiau Turkija […]

Vestuvinės suknelės pasirinkimas

Tobula vestuvinė suknelė labai dažnai laikoma šios šventės simboliu, tad nieko keisto, kad merginos investuoja didelius pinigus, kad tik šventės metu atrodytų tobulai. Tiesa, tos vestuvinės suknelės pasirinkimas, kuri Jums leistų atrodyti tobulai – rimtas darbas, kadangi tenka įvertinti bei apgalvoti nemažai kriterijų, kol pavyksta rasti tai kas tobulai Jums tinka.Greitesniam radimui nurodysime pačius svarbiausius […]

Keliaudami patirkite nepamirštamų nuotykių

Ar pastebėjote, kad pakankamai dažnai jauniems žmonėms, kurie yra ką tik pabaigę mokyklą, kai kurie rekomenduoja neskubėti ir nepulti į tolesnius mokslus – vietoje to, kurį laiką pakeliaujant po pasaulį? Taip patariam nebe svarios priežasties. Kelionių metu žmonės ne tik geriau susipažįsta su platesniu pasauliu ir skirtingų šalių kultūromis, tačiau taip pat geriau pažįsta save, […]