Drabužiai nėščiosioms – 9 mėnesiai mados išbandymo

Kiekviena moteris nori būti graži ir stilinga nesvarbu ar eina išnešti šiukšlių, ar lankosi teatre, ar prekybos centre. Ne išimtis ir nėštumo periodas. Besikeičiančios kūno linijos ir didėjantis pilvukas nebeleidžia vilkėti spintoje sukauptų stilingų rūbų, tačiau išeitis visuomet yra – stilingi drabužiai nėščiosioms puikiai pabrėžia moters grožį ir yra išties madingi. Tad kokie yra aprangos principai siekiant išlikti stilingai belaukiant mažylio gimimo?
   
Pirmuosius mėnesius kūnas tik pradeda keistis, tad drąsiai galima išsisukti su tuo kas yra spintoje. Tereikia rinktis laisvesnius drabužius, geriau būtų natūralaus pluošto, kadangi keičiasi kūno temperatūra, dažnai „išmuša“ karštis, šaltis, tad medžiaga leidžianti odai kvėpuoti yra daug patogesnė ir sveikesnė.
Vėliau, gerokai išryškėjus pilvukui, jau reikia rinktis drabužius nėščiosioms, nes keliais dydžiais perkami didesni rūbai tikrai neleis jaustis stilingai. Rūbai nėščiosioms nėra pilvo maskuotė – juk nereikia jo slėpti, juo reikia didžiuotis ir pabrėžti. Būtent rūbai būsimoms mamosm modeliuojami taip, kad būtų galima nešioti ilgesnį laiką, drabužiai prisitaiko prie kūno, nes yra tamprūs, turi dirželius, raištelius, kurie didėjant pilvukui yra atleidžiami ir taip galima išsisukti su tuo pačiu rūbu pritaikant jo dydį prie kūno formų.
O kokios spalvos labiausiai tinka pabrėžti nėštumo grožį? Dizaineriai siūlo atsižvelgti į tuo metu vyraujančias madas ir nebijoti rinktis spalvų, raštų kurie yra madingi tuo metu. Nėščiųjų rūbų mados neatsilieka nuo naujausių mados tendencijų, tad tikrai visos ras tai su kuo jausis patogiai ir stilingai. Beje, vienintelis patarimas į kurį reikėtų atsižvelgti – spalvų derinimas. Viršutinei kūno daliai geriau rinktis tamsesnius arba ryškesnių spalvų drabužius ir derinti juos prie vienspalvių, geriau tamsių, juodų kelnių ar sijono. Derėtų vengti blankių, pilkų spalvų, nes jie optiškai didina o ne išryškina.
Drabužiai nėščiosioms dabar įsigijami kaip ir visi kiti – internete, tad nereikia vargintis vaikštant po begalę parduotuvių. Juk nėštumas, tai laikas, kuomet reikia daugiau poilsio ir gerų emocijų o ne nuovargio. Tad rūbus galima išsirinkti tiesiog sėdint prie rytinio arbatos puodelio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję

Drabužių išparduotuvė gali padėti sutaupyti

Drabužiams daugelis iš mūsų išleidžiame daug žmonių. Šiuolaikinėje visuomenėje drabužiai yra labai svarbūs, nes atspindi mūsų asmenybę, pomėgius, o kartais net ir šiek tiek daugiau. Todėl daugybė žmonių nuolat nori atsinaujinti savo garderobą ir ne tik tuomet kai keičiasi sezonai. Kaip ir visame pasaulyje, taip ir Lietuvoje net ir pasiturintys žmonės ieško, kaip sutaupyti. Pavyzdžiui, […]

Pavasarinės striukės priežiūra

Lauko drabužiai reikalauja tiek pat daug priežiūros kaip kad ir naminiai, o gal net ir daugiau. Ne veltui dažniausiai siūlomos specialios valymo priemonės ir skalbimo programos, kurios padeda pašalinti net ir labai rimtas dėmes. Vienas tokių lepesnių drabužių yra pavasarinės striukės. Vyrai dažniausiai kasdien daug juda, tad tinkama jų priežiūra yra būtina ir tuo pačiu […]

Kokie moteriški drabužiai privalo būti Jūsų spintoje?

Atrodyti puikiai, tačiau per dagu neišlaidauti – gali kiekviena. Svarbiausia yra žinoti kur pirkti drabužius. Kadangi šiuo metu prekybos vietų yra labai daug, visos jos yra skirtingos, natūralu, kad tik radus geriausią galėsite sutaupyti ir tuo pačiu mėgautis geros kokybės rūbais. Tiesa, moteriški drabužiai yra tokie įvairūs, kad rasti Jums labiausiai tinkamus nebus paprasta. Tiksliau – […]