Golfai vaikams – būtiniausia prekė šaltuoju metų laiku

Ruduo vis labiau įsibėgėja, o ir žiema jau tuoj tuoj pasibels. Rūpesčių tik daugėja, tačiau juos reikia spręsti. Vienas iš aktualiausių – šilti drabužiai sau ir vaikams. Ką naujo ir malonaus įsigyti, ką padovanoti mažyliui, kad šią žiemą jis išvengtų ligos arba sirgtų kuo mačiau. Golfai vaikams yra skelbiami kaip viena iš būtiniausių prekių Jūsų atžaloms kai tik atvėsta orai. Šie drabužiai pasižymi tuo, kad yra pagaminti iš malonios dėvėti medvilnės, yra žaismingi ir kartu šilti. Išlieka apsaugotos vaiko rankytės, pilvukas bei nugarytė ir svarbiausia – kakliukas. Golfas – tai tas drabužis, kuris turi aukštą kaklą, todėl nebebus baisios gerklės ligos, nes su nauju drabužiu Jūsų vaikui sumažės galimybė susirgti.

Vaikai dažnai žaidžia, laksto ir kitaip dūksta, todėl greitai sušyla ir suprakaituoja. Ypač tai dažna problema, kai jie aprengiami šiltai drabužiais, keletu megztinių. Atminkite, kad vaikų drabužių eilutėje labai svarbus yra sluoksniavimas, kad bet kuriuo metu galėtume nuvilkti arba apvilkti vaiką tam tikrais drabužiais. Golfai vaikams gali būti dėvėti po šiltu ar lengvu megztiniu, švarku. Po golfu vaikas gali vilkėti lengvus vasariškus marškinėlius arba būti be jų, priklausomai kokia tos dienos oro temperatūra.

Mažosioms atžaloms reikia nemažai įvairių drabužių, kad bet kurią dieną žinotumėte ir turėtumėte kuo jį aprengti. Smagu, kad šiuolaikiniai dizaineriai atkreipia dėmesį ne tik į drabužio funkcionalumą, praktiškumą, bet ir stilių. Taip pat nelieka pamirštos ir medžiagos. Pastarosios turi būti tik natūralios, todėl ir golfai vaikams yra siuvami iš medvilnės, kuri labai gerai nešiojasi. Medvilniniai drabužiai neišsitampo, plaunami nenublunka. Tad galite nebijoti pirkti ir ryškesnių spalvų drabužius vaikams, pasiūtus iš medvilnės, nes jų spalva nepakis net ir po keleto skalbimų.

Golfus gali vilkėti vaikai, kurie jau yra vienerių metų amžiaus. Tad aktualiausi išlieka šie drabužiai iki 7-erių metų vaikams. Žinote, kad visus natūralaus pluošto drabužius yra malonu dėvėti, todėl pasirūpinkite, kad Jūsų vaikas vilkėtų taip pat mielus drabužius. Tai ypač aktualu šaltuoju metų laiku, kad lauke ir patalpose temperatūra nukrenta, o vis norisi daugiau ir daugiau šilumos.

Rūbeliai kūdikiams parduodami ir internetu Gydu.lt elektroninėje parduotuvėje.

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *