Čiužinių kainos: netaupykite savo miego sąskaita

čiužinių kainosNusistovėjęs suvokimas, kad tai, kas brangiausia yra geriausia, tinka ne visose situacijose. Pavyzdžiui, nusipirkę patį brangiausią, bet Jums asmeniškai netinkamą čiužinį, tikrai nesidžiaugsite. Tam, kad gerai išsimiegotumėte, reikia gerai parinkto čiužinio ir ramios aplinkos, o ne brangiausios prekės parduotuvėje. Čiužinių kainos yra labai įvairios dėl to, kad yra daug skirtingų čiužinių rūšių, gamybos technologijų, medžiagų. Bet perkant čiužinį, reikia žiūrėti ne į jo kainą, o savybes. Miegas yra labai svarbus faktorius žmogaus savijautai, todėl tikrai verta pasirūpinti tuo, kad miegotume patogiai.

Stebėkite savo pojūčius

Dažniausiai apie neišsimiegojimą kalbama tada, kai trūksta laiko miegui. Tačiau jau senai įrodyta, kad miego kokybė yra daug svarbiau nei trukmė. Galima ir mažiau miegoti, tačiau tai turi būti pilnavertis miegas, leidžiantis pailsėti ir atgauti jėgas. Kokybiškas čiužinys turi būti parinktas pagal asmeninius žmogaus poreikius. Atsižvelgiama į žmogaus ūgį, svorį, fizinius poreikius. Netinkamas čiužinys gali lemti nugaros skausmus, o, pavyzdžiui, ortopedinis čiužinys kaip tik gali prisitaikyti prie žmogaus kūno ir padėti pailsėti. Taigi, norint pasirinkti tinkamą čiužinį, pirmiausia reikia apibrėžti savo poreikius.

Skirtingos čiužinių rūšys

Žinodami savo poreikius galite peržiūrėti gamintojų siūlomus čiužinius ir pasirinkti tą, kuris pasižymi reikiamomis savybėmis. Vieniems svarbu čiužinio minkštumas, kitiems – audinių kokybė, ilgaamžiškumas. Specialistai pabrėžia, kad vienareikšmiškai pasakyti, kurios rūšies čiužiniai geriausi, yra neįmanoma. Ir poroloniniai, ir spyruokliniai, ir viskoelastiniai čiužiniai turi savo privalumų. Tuo labiau, kad netgi tos pačios rūšies čiužiniai gali skirtis gaminimo technologijomis, todėl tikrai verta pasidomėti skirtingų gamintojų pasiūlymais.

Kainų įvairovė

Apsisprendus, kokio čiužinio ieškote, palyginkite ir jų kainas. Prisiminkite, kad dažnai daug pigiau tą patį čiužinį galima įsigyti tiesiai iš gamintojo, nes tuomet nereikės apmokėti pardavėjo antkainio. Taip pat verta pasidomėti ir akcijomis, išpardavimais. Dar vienas sprendimas, norint patogiau miegoti, bet sutaupyti pinigų – antčiužiniai. Visokio dydžio ploni antčiužiniai yra pigiausias būdas pagerinti miego kokybę, jeigu lova per kieta, išgulėta. Jie gaminami iš tų pačių medžiagų kaip ir čiužiniai, todėl prisitaiko prie kūno formų, būna įvairaus kietumo. Kaip matote, yra tikrai plačios galimybės įsigyti tinkamą čiužinį tam, kad kiekvieną rytą atsibustumėte pailsėję ir žvalūs.

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *