Argano aliejus — vieša grožio ir sveikatos paslaptis

Argano aliejus plaukamsArgano vaisių viduje užauga maži riešutėliai iš kurių yra išgaunamas stebuklingasis multifunkcinis aliejus, kuris naudojamas ne tik kai kosmetinė grožio puoselėjimo priemonė, bet ir kaip gydomoji kosmetika.

Argano aliejus veidui

Jis gali būti naudojamas kaip naktinė drėkinanti veido ir kaklo odos priemonė. Kaip naudoti argano aliejų kaip naktinę odos drėkinimo priemonę? Vakare švariai nuprauskite veidą natūraliomis priemonėmis ir po to užpilkite vieną ar kelis lašus į savo delną, patrinkite aliejų tarp rankų, kad jis sušiltų, tepkite aliejų veido ir kaklo srityje sukamaisiais judesiais. Žiemos mėnesiais arba sausesniame klimate Jums gali prireikti daugiau nei kelių lašų aliejaus, tačiau nepamirškite jį naudoti taupiai. Bet to, argano aliejus yra švelnus ir saugus naudoti odai aplink akis.

Argano aliejus plaukams

Argano aliejus yra naudingas ne tik odai, jis taip pat tinka ir plaukams. Šis neriebus aliejus gali būti naudojamas kaip nenuplaunamas kondicionierius, kuris padės lengviau suformuoti ir sutvarkyti tuos pasišiaušusius ir baisiai atrodančius išsišakojusius plaukų galiukus. Argano aliejus sutramdyti garbanas, saugo plaukus nuo karščio, kurį sukelia plaukų džiovintuvai, banguotuvai, lygintuvai ir kiti plaukų formavimo prietaisai. Argano aliejus saugo plauko struktūrą ir suteikia sveiko blizgesio.
Keletas tyrimų net parodė, jog argano aliejus gali netgi paskatinti plaukų augimą, tik tokiam efektui būtina aliejų įtrinti į plaukų šaknis. Priklausomai nuo Jūsų plaukų storio, tekstūros, būklės ir ilgio gali prireikti nuo skirtingo kiekio aliejaus. Svarbu gerai suvilgyti visus plaukus, norint kaukės poveikio. Kol pajusite, kiek aliejaus reikia būtent Jūsų plaukams, gali praeiti šiek tiek laiko. Pradėkite nuo kelių lašų, sušildykite juos trindamos delnuose ir braukite per plaukus ypatingą dėmesį skirdamos galiukams, na arba šaknims, jei norite paskatinti jų augimą. Aliejaus perteklių likusį ant delnų galite panaudoti veidui, kaklui ir rankoms.
Geros naujienos! Kad gautumėte visą aukščiau išvardintą argano riešuto naudą, Jums nereikės pirkti brangių plaukų ir odos priežiūros produktų. Pakaks įsigyti tik aliejaus, kuris taps puikiu universaliu Jūsų grožio rutinos papildu.

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *