Ar mes gerai pažįstame mados pasaulį

suknelė
Kai mados pasaulis yra toks didelis, aprėpti visą svarbiausia ir įdomiausia informaciją kartais atrodo pernelyg sudėtinga ir keblu, tačiau būtent tuomet į pagalbą atkeliauja internetas, kuris padeda mums koja kojon žengti su šiuolaikine mada ir pro savo akis nepraleisti nei vienos svarbios detalės.
Todėl jei jus šiuo metu domina nauja stilinga suknelė, madinga glaustinukė ar šiuolaikines tendencijas atitinkantys bateliai, galite be vargo pasinaudoti internetu ir surasti tai, kas atitinka jūsų skonį. O jei jūs taip pat norėtumėte praplėsti savo akiratį ir apie madą sužinoti daugiau, pateikiame daugybę galbūt iki šiol jums negirdėtų faktų, kurie gali maloniai nustebinti.

 • Žodis „retro“ neturėtų būti tapatinamas su „senoviško“ stiliaus drabužiais. Šis žodis turėtų būti siejamas su stiliumi, kuris mėgdžioja „vintažinį“ stilių.
 • Makiažo priemonės moterų buvo naudojamos dar nuo Kleopatros laikų. Anuomet makiažo priemonėms pasigaminti buvo naudojamos uogos ir įvairūs vaisiai.
 • „Channel No. 5“ pažymėjo moderniųjų kvepalų pradžią, kuri mena 1921 metus. Apie šiuos kvepalus neabejotinai girdėjo kiekviena iš jūsų ir akivaizdu, kad jie turi labai ilgą istoriją.
 • Jei moteris prieš šimtmetį būdavo nusikirpusi trumpai, žmonės manydavo, kad ji buvo neištikima savo vyrui! Ar įsivaizduojate, kokiais laikais tekdavo gyventi moterims? Laimei, dabar kiekviena galime savo nuožiūra pasirinkti mums patinkančią ir labiausiai tinkančią šukuoseną, nesukdamos galvos apie tai, ką pagalvos aplinkiniai.
 • Ar žinojote, kad Renesanso epochoje buvo labai madinga nusiskusti savo antakius? Akivaizdu, kad Renesanso laikais antakių koregavimo specialistėms nebuvo darbo.
 • Valentino Red gavo šį vardą p to, kai tapo žinomas dėl savo kuriamų raudonos spalvos nuotakų suknelių.
 • Elizabeta I buvo labai didelė skrybėlių mėgėja, todėl jos karaliavimo laikotarpiu moterys, kurios nedėvėjo skrybėlių sekmadieniais ir nacionalinių švenčių metu, gaudavo didelę baudą. Suprantama, kad tai varžė žmonių pasirinkimo laisvę, tačiau taip pat akivaizdu, kad Elizabeta I diktavo madas!
 • Iki pat XVII a. vyrai nedėvėjo jokio apatinio trikotažo. Neįprasta, ar ne?
 • Iki 1740 m. vyrai avėdavo aukštakulnius tam, kad galėtų joti žirgais. Aukštakulniai padėdavo jiems lengviau jodinėti. Todėl, jei jūs iki šiol manėte, kad aukštakulniai visais laikais buvo avimi moterų, labai klydote. Pirmiausia jie buvo skirti būtent vyrams. Tiesą sakant, tą patį galima pasakyti apie nemenką dalį drabužių ar aksesuarų.
 • Vos iš vieno medvilnės ryšulio galima pagaminti apytiksliai 200 džinsų porų! Todėl visiškai nenuostabu, kad šiandien džinsai yra tokia populiari ir plačiai visame pasaulyje paplitusi prekė. Be to, tai yra labai universalus drabužis, kurį galima lengvai priderinti prie paties įvairiausio stiliaus ir skirtingų stiliaus detalių.
 • Apytiksliai 80% moterų perka batus, kurie yra joms per maži. Tai rodo, kad įprastai moterims patinka manyti, jog jų pėdos yra mažesnės, todėl jos renkasi ir mažesnius batų dydžius. Žinoma, tai yra labai neteisingas ir netgi sveikatai žalingas sprendimas.
 • Apsmukusios kelnės pirmiausia buvo pradėtos dėvėti Los Andželo kalėjimuose, kadangi įkalintiems asmenims nebuvo leidžiama dėvėti kelnių diržo. Neįtikėtinas faktas, atsižvelgiant į tai, kad šiandien apsmukusio tipo kelnės yra tokios populiarios!
 • Senovės romiečiai savo vestuvių dieną dėvėdavo geltonus drabužius. Žinoma, šiandien tai taip pat nėra įprasta, kadangi jau kurį laiką labai populiaru organizuoti temines vestuves, kartu numatant ir pagrindines vestuvių šventės metu vyrausiančias spalvas.
 • Europos moterys Viduramžiais dažnai dėvėdavo žalios spalvos drabužius, kurie, kaip tikėta, turėjo pagerinti vaisingumą.

Žinoma, tai tikrai nėra vieninteliai faktai, kurių galbūt dar nebuvote iki šiol girdėjusios, o tai tik dar kartą patvirtina, kad mados pasaulis turi labai įdomią istoriją ir yra apipintas įvairių įdomybių.

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *