Ką padovanoti antrai pusei draugystės metinių proga?

Draugystės metinės – svarbi proga dažnos poros gyvenime. Net jei ir esate susitarę nedovanoti vienas kitam didelių dovanų, nustebinti mylimąjį ar mylimąją kad ir smulkia dovanėle vis tiek norisi. Tačiau natūralu, jog po ilgų draugystės metų tai gali būti kiek sudėtinga, kadangi tiesiog pritrūksta naujų idėjų. Būtent dėl to, kad dovanos rinkimas taptų lengvesnis, šiame straipsnyje pateiksime keletą pasiūlymų, ką būtų galima padovanoti savo antrai pusei draugystės metinių proga. Tad, jei susidomėjote, pradėkime!

Išvyka

Viena iš dovanų idėjų draugystės metinių proga – suplanuoti išvyką į jūsų pasirinktą vietą. Galbūt jūsų vaikinas ar mergina buvo užsiminusi, kur norėtų nuvažiuoti ar ką norėtų pamatyti? Net jei atsakymas į šį klausimą ir yra neigiamas, tikrai galite rasti gražių ir įdomių vietų, kur galėtumėte kartu nuvykti. Ir tai nebūtinai turėtų būti užsienis. Lietuvoje vis daugėja romantiškų kampelių gamtoje, kuriuose galėtumėte pasimėgauti vienas kito draugija be pašalinių žmonių. Tad, nieko nelaukite ir pasinaudokite tuo! Susiplanuokite savaitgalio išvyką, skirtą paminėti jūsų draugystės metines. Antroji pusė tikrai bus nustebinta!

Papuošalas

Nors iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, jog ši dovana skirta tik moteriškos lyties atstovėms, tai tikrai nėra tiesa. Dabar galima rasti labai platų vyriškų papuošalų pasirinkimą, tad tikrai kiekvienam iš jų galima atrasti kažką, kas jam patiktų ir tiktų. Jei netikite, galite patys tuo įsitikinti – užsukite į šią nuorodą https://www.varle.lt/vyriski-papuosalai/ ir pasižvalgykite. Na, o moterims skirtų papuošalų asortimentas visuomet buvo be galo platus. Galite rinktis tarp auskarų, grandinėlių, kaklo vėrinių, apyrankių, žiedų ar segių… Tad, nesvarbu, ar renkate dovaną merginai ar vaikinui, tiek vienu, tiek kitu atveju asmeniškai jam išrinktas papuošalas gali būti išties puiki dovana. Antroji pusė, nešiodama jį, visuomet pagalvos apie jus!

Vakarienė

Kita idėja, ką galima padovanoti draugystės metinių progą – romantiška vakarienė. Idealu, jei galėtumėte ją pagaminti patys ir taip nustebinti savo partnerį ar partnerę jo mėgstamiausiu patiekalu namuose. Žinoma, vien maistu neapsiribokite, taip pat pasirūpinkite ir namų atmosfera. Jaukiam apšvietimui sukurti pasinaudokite žvakėmis, papuoškite namus gėlėmis bei pasirūpinkite tinkančiu muzikiniu fonu. Net ir būnant savuose namuose, tokia aplinka ir atmosfera maloniai nustebins bei leis pasimėgauti vakaru, visai negalvojant apie įvairius namų ruošos darbus bei kitus reikalus. Skirkite dėmesio vienas kitam bei neskubėkite užbaigti vakarienės – gi pokalbiai vienas su kitu taip sušildo bei užpildo vidų pačiomis geriausiomis emocijomis! Na, o jei nepasitikite savo gaminimo sugebėjimais, suplanuokite vakarienę jums patinkančiame ar naujame restorane.

Personalizuota dovana

Draugystės metinėms itin tikti gali ir personalizuotos dovanos. Ką tai reiškia? Tai daiktai, kurie būtų susiję su tam tikrais įvykiais, nutikusiais per jūsų draugystę, ar kurie keltų sentimentus. Tad, jei mėgstate užsiimti įvairiais rankdarbiais, galite pagaminti jūsų poros prisiminimų knygelę, kuri būtų pripildyta įvairiomis nuotraukomis bei istorijomis iš jūsų gyvenimo, arba sukurti nuotraukų koliažą, kurį vėliau galėtumėte pasikabinti svetainėje ar miegamajame. Kaip bebūtų, jeigu rankdarbiai jums ne prie širdies, galite personalizuoti tam tikrus daiktus. Pavyzdžiui, dabar itin populiarios įvairios draugystės apyrankės, kurias nešiotumėte tiek jūs, tiek jūsų antroji pusė. Ant jų galima išgraviruoti jūsų norimus žodžius ar draugystės pradžios datą, taip apyrankėms suteikiant daugiau unikalumo ir vertės.

Kvepalai

Nors sakoma, jog kvepalus turi išsirinkti pats žmogus, kartais yra be galo malonu ir tuomet, kai juos išrenka pats artimiausias žmogus – antroji pusė. Dėl to, jei norėtumėte kvepalais pradžiuginti savo partnerį ar partnerę, pasinaudokite keliais patarimais. Visų pirmiausia, išsiaiškinkite, kokių natų kvapai patinka jūsų antrai pusei. Tai nustatyti padės jų jau turimi kvepalai – tiesiog pauostykite juos ir pabandykite identifikuoti kvapą. Ar jis saldus, gaivus, o gal yra jaučiamos “sunkesnės” natos – medienos, prieskonių? Visa tai leis kur kas lengviau išrinkti naujus kvepalus mylimam žmogui bei taip galėsite būti užtikrinti, jog jie atitiks jo ar jos skonį.

Taigi, tikimės, jog šiame straipsnyje radote keletą idėjų, ką galėtumėte padovanoti savo partneriui ar partnerei draugystės metinių proga. Svarbiausia – neskubėkite bei ramiai pamąstykite, kas jai ar jam labiausiai patiktų? Garantuojame, jog tikrai rasite atsakymą!

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *