LEGO kaladėlės – pramoga ir mažiems, ir dideliems

lego kaina
LEGO kaladėlės – tai visame pasaulyje itin populiarus žaislas, kuris patinka ne tik mažiesiems, bet ir suaugusiems. Jų konstruktoriai yra skirtingo sudėtingumo ir dydžių, tad galima surinkinėti ir paprastus, daug laiko nereikalaujančius objektus, ir įspūdingus mechanizmus ar ištisus LEGO miestus. Dažnu apkalbų objektu tampa ir LEGO kainos. Dideli, daug detalių turintys žaidimų rinkiniai gali kainuoti ir kelis šimtus ar net kelis tūkstančius eurų, jau dabar sakoma, kad LEGO yra geresnė investicija už auksą.
Kas lėmė LEGO populiarumą? Tai, kad žaidimai su šiomis kaladėlėmis lavina koncentraciją, išlaiko dėmesį, skatina vaizduotę, padeda susikaupti, nusiraminti. O jeigu ir jūs kartais pasvajojate, kad norėtumėte išbandyti savo vaikų LEGO ar įsigyti rinkinių sau, siūlome keletą būdų, kaip paįvairinti žaidimus ir kokiose situacijose galima juos panaudoti.
Smegenų mankšta
Jei dirbate intensyvioje aplinkoje ir jums reikia pertraukėlių, kuomet galite šiek tiek atsipūsti ir perkrauti smegenis, tam puikiai tiks LEGO kaladėlės. Jungdami detalę prie kitos pamirštate visus reikalus ir rūpesčius, trumpam išvalote mintis ir taip paliekate vietos naujoms idėjoms.
Skatina kūrybiškumą
LEGO kaladėlės idealiai tinka tiems, kurių kasdienybėje dažnai reikia pasitelkti vaizduotę ir kūrybiškumą. Kadangi vos šešios 2 x 4 LEGO kaladėlės gali būti sujungtos net 915 mln. skirtingų būdų, jūs turite gerokai pasukti galvą ir išnaudoti šiek tiek „užmigusias“ smegenų kerteles, kurios priverčia į viską pažvelgti kitaip, atrasti naujų kampų.
Kaip paįvairinti žaidimą?
Kadangi LEGO kainos priklauso nuo detalių dydžio ir sudėtingumo, kartais galima pagudrauti ir sugalvoti originalių būdų, kaip išnaudoti tas pačias turimas kaladėles. Pavyzdžiui, galite sujungti visai skirtingus rinkinius. LEGO žaislai sukurti būtent taip, kad galėtumėte tarpusavyje sujungti net ir ne to paties rinkinio konstruktorius, todėl taip galite atrasti visai naujų žaidimo galimybių. Kad būtų įdomiau, taip pat galite pakeisti žaidimo vietą, į jį įtraukti ir kitus žmones ar sugalvoti įvairių iššūkių. Pavyzdžiui, konstruktorių surinkti per tam tikrą laiką arba sukonstruoti naują, savo išrastą statinį. Taip žaisti bus tikrai įdomiau!
 
 
 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję

Padidėjus oro taršai Lietuvoje, K. Meschino ir I. Stonkuvienė apsiginklavo ne tik respiratoriais

Intensyviame miesto gyvenimo ritme besisukančios garsiosios Lietuvos divos Karolina Meschino ir Indrė Stonkuvienė ketvirtadienio vakarą kosmetikos linijos „Kilig Urban“, turinčios oro taršos poveikį odai mažinančių savybių, pristatyme ne tik stojo į žinių dvikovą apie taršos poveikį odai, bet ir pasidalino savo išgyvenimui mieste skirtu rankinės turiniu. Apie tai, kokie faktoriai labiausiai kenkia odai miesto aplinkoje, […]

Kosmetikos pramonę keičia besikeičiantys vartotojai

Vis daugiau žmonių grožį supranta ne tik kaip išorinę estetiką, lygią odą ir tobulą makiažą. Šiaurės Amerikoje ir Vakarų Europoje išpopuliarėjęs holistinis grožio suvokimas plinta po visą pasaulį ir verčia kosmetikos gamintojus peržiūrėti savo gaminius. „Žmonės visų pirma nori jaustis visapusiškai gerai, tad ir kosmetika turi skatinti šį jausmą. Vien funkcijos nebepakanka“, – vienoje didžiausių […]

Kokias valymo priemones rekomenduoja specialistai

Kokias valymo priemones šiomis dienomis pasirinkti rekomenduoja specialistai? Jei jūs keliate sau šį klausimą, akivaizdu, kad supratote, jog įprastinės valymo priemonės, kurių sudėtyje yra nemažai kenksmingų cheminių medžiagų, gali turėti didžiulį neigiamą poveikį jūsų sveikatai. Deja, bet iki šiol daugybė vartotojų nevengia savo buityje naudoti jų sveikatai ir aplinkai kenkiančias valymo priemones. Todėl jei jums […]