6 kasdieniai patarimai, kaip jaustis sveikai ir atrodyti gražiai

Jaučiatės pavargusi ir neturite apetito? Trūksta jėgų imtis dienos darbų? O gal jūsų oda atrodo blyški, tarsi negyva? Geriausias būdas pagerinti savo sveikatą ir nuotaiką yra išbandyti būdus, kurie padės iš naujo atrasti savo energiją ir žvalumą, būtų įgalintas odos senejimo atstatymas, o sveikata būtų neįveikiama jokiems virusams . Čia yra 6 patarimai, kuriuos galite įtraukti į savo kasdienio gyvenimo rutiną. Pabandykite, jums patiks!

Skirkite laiko aktyviai veiklai

Sportas yra vienas geriausių būdų pakelti nuotaiką. Tai taip pat priešnuodis kasdieniam gyvenimo spaudimui. Mokslininkai ne kartą yra įrodę, jog aktyvi veikla efektyviai gydo stresą, depresiją, nerimą ir net peršalimą, todėl turėtumėte įtraukti aktyvią veiklą į savo kasdienybę. Eikite pabėgioti apsilankykite baseine, išbandykite naują aerobikos treniruotę. Fizinis aktyvumas padeda išlaisvinti endorfinus, o tai yra natūralus būdas patobulinti kūną ir pailsinti protą.

Nepraleiskite pusryčių

Suaktyvinkite medžiagų apykaitą ryte vartodami maistingą pusryčių maistą, pavyzdžiui, kiaušinius, grūdus ar vaisius. Geros baltymų, vitaminų ir neperdirbtų angliavandenių dozės leis kontroliuoti jūsų kūno svorį ir kartu sumažinti cholesterolio kiekį. Valgant pusryčius taip pat jaučiatės gerai, nes tai padeda atkurti glikogeno ir insulino kiekį. Taigi rečiau jausitės alkani ar pavargę. O tai natūraliai kelia nuotaiką.

Prižiūrėkite savo odą

Netinkama dieta, mankštos trūkumas ir intensyvus streso bei nerimo lygis gali būti žalingas jūsų veido odai. Viskas atsispindi veide ir paakiuose – vos pažvelgus galima suprasti ar jūsų oda sveika ar blanki. Laiko ir neigiamų veiksnių poveikį galite sumažinti skirdami laiko savęs priežiūros. Laikykitės kasdienio veido odos drėkinimo ir šveitimo  režimo, naudokite jūsų odos tipui tinkančius veido kremus. Reguliaria lankykitės pas kosmetologą, kad būtų atliktas veido valymas. Pasilepinkite ir SPA bei masažo procedūromis. Šiuo metu itin populiarus imperatoriškas kobido masažas.

Skirkite laiko pasilinksminti ir pabendrauti

Tai, kad dėl pandemijos ir karantino ribojimų negalite išeiti į prabangų restoraną ar klubą mieste, dar nereiškia, kad negalite turėti socialinio gyvenimo. Planuokite pasimatymo vakarą su savo partneriu ar virtualų susitikimą su draugais. O tai yra gera priežastis pasipuošti, išsitraukti iš spintos gilumos gražesnius rūbus, pasidaryti makiažą bei įsiverti mėgstamus auskarus.

Būkite gryname ore

Laiko leidimas lauke, gryname ore, gali sumažinti stresą, padidinti pasitikėjimą savimi ir savigarbą. Trumpas pasivaikščiojimas parke, miške ar žygis pažintiniu taku gali padaryti stebuklus jūsų nuotaikai. Neleiskite nuolatos uždarose patalpose, pasistenkite bent kartą per dieną išeiti iš namų ir pasimėgauti gamta ir grynu oru.

Palepink save

Neturėtumėte būti per griežta sau. Neturėtumėte jausti, kad turite nuolat versti save išlaikyti gerus įpročius. Retkarčiais pasilepinimas ir patinginiavimas yra geras dalykas. Kartkartėmis padarykite ką nors tik sau. Nesvarbu, ar tai būtų SPA diena su žvakėmis ir muzika, ar filmų ir užkandžių popietė lovoje, ar kūno priežiūros ritualas su kojų depiliacija ir veido kauke, darykite viską, kas jus džiugina, nes tai tikrai padės jums atrodyti gerai ir jaustis geriau.

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *