Makiažo kursai: išvenkite pagrindinių makiažo klaidų

Makiažo kursaiPasak Makeup2go makiažo studijos visažo meistrių, pagrindinė problema, su kuria susiduria dalis lietuvaičių – kiekvieną dieną naudojama per daug ir ne visada tinkamų dekoratyvinės kosmetikos priemonių.  Tad, jei norite išmokti save padažyti įvairiausiomis progomis, makiažo kursai – išties puikus pasirinkimas ir protinga investicija į savo grožį.  Tuo tarpu, jei profesionalios makiažo pamokos jūsų nedomina, įsidėmėkite pagrindines makiažo klaidas ir jų nekartokite.

Klaida Nr. 1: Makiažas tepamas ant sausos odos. Praktiškai visi makiažo kursai prasideda nuo pamokos, kurios metu moterys ar merginos yra supažindinamos su pagrindinėmis taisyklėmis, kaip tinkamai paruošti veido odą makiažui. Taigi, labai svarbu atminti, kad makiažo pagrindas ir pudra žymiai gražiau pasidengs ir ilgiau laikysis, jei naudosite makiažo bazę. Makiažo bazės skirstomos į kelias grupes: žalia makiažo bazė – puikus pasirinkimas toms damoms, kurių oda linkusi raudonuoti, šviesiai pilka makiažo bazė – drėkina odą, užpildo mažas raukšleles ir kitus odos nelygumus, tamsiai pilka bazė pakankamai sunki, ji tinka riebiai odai arba tiems odos plotams, kurie stipriai riebaluojasi, rožinės ir baltos spalvos makiažo bazės – neutralios, puikiai drėkina odą ir ilgam užfiksuoja makiažą. Tuo atveju, jei po ranka neturite makiažo bazės, galite naudoti B.B. kremą.

Klaida Nr. 2: netinkamos spalvos makiažo pagrindas. Šiuo metu į madą grįžta porcelianinė oda, tačiau dažna lietuvaitė pirmenybę teikia įdegusiai odai, todėl renkasi šiek tiek tamsesnės spalvos makiažo pagrindus. Tad tenka maskuoti ne tik veidą, bet ir kaklą. Tokiu būdu sukuriamas kaukės ir dirbtinumo efektas. Atminkite, kad veido ir kaklo spalva turi sutapti be papildomo kaklo maskavimo.

Klaida Nr. 3: per tamsūs antakiai. Antakiai gali radikaliai pakeisti veido bruožus: suteikti jam švelnumo, griežtumo ir pan. Tad nieko nuostabaus, kad daugelis moterų jų formavimui skiria labai daug dėmesio, o kartais ir persistengia. Jei esate šviesiaplaukė, rinkitės vienu ar dviem tonais už savo plaukų spalvą tamsesnius antakių šešėlius, pieštuką ar gelį, o jei esate tamsiaplaukė – tokias pat kaip jūsų plaukų spalva ar vienu tonu šviesesnes antakių modeliavimo priemones.

Klaida Nr. 4: per tamsus ar per ryškus makiažas. Jei nepriklausote garsiajam Kardashian šeimos klanui, tamsus makiažas vidury baltos dienos tikrai labai prastas pasirinkimas.

Atminkite, kad makiažas turi išryškinti jūsų gražiausius bruožus ir paslėpti trūkumus, o taisyklė – mažiau yra daugiau galioja ir dažantis kiekvieną dieną.

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.