Kaip išsirinkti tinkamiausią sportinį kostiumą, neišėjus iš  namų?

vyriski sportiniai kostiumai
Nesvarbu, stilingas biuro berniukas ar sportiškas, kiaurą dieną prakaituojantis statybininkas – po darbo ar savaitgalį, įlindę į mėgstamiausią sportinį kostiumą, abu jie supanašėja. Vyriški sportiniai kostiumai – tas rūbas, kuris, nepaisant vyraujančių mados vėjų, turėtų būti kiekvieno stipriosios lyties atstovo spintoje, nepriklausomai nuo to, kokiam aprangos stiliui imponuojama. Gal ne kasdien, tačiau proga pastaruoju apsirengti tikrai pasitaikys, juk patogumas – kone kiekvieno iš mūsų prioritetas.
Jei turimas sportinis kostiumas atitarnavo savo dienas ir, geriausiu atveju, yra tinkamas tik po namus „šliaužioti“, galbūt pats metas leisti į naujo paiešką? Apsirenk.eu kolektyvas skuba pasidalinti patarimais, padėsiančiais išsirinkti naują sportinį kostiumą neišeinant iš namų: ne tik patogus rūbas, bet ir šio įsigijimas nesukels papildomų rūpesčių!
 Dydis. Įprastai nešiojamas drabužių dydis dar nereiškia, jog vos radę reikiamą raidelę, turite skubėti šią atitinkantį rūbą įsidėti į savo virtualų pirkinių krepšelį. Būtina atkreipti dėmesį į prie kiekvieno konkretaus modelio pateiktus išmatavimus – būsite tikri, jog išsirinkote tinkamiausią variantą.
Sudėtis. Vyriški sportiniai kostiumai turi būti patogūs, malonūs kūnui bei leidžiantys šiam kvėpuoti. Norint, jog drabužis atliktų tokią „misiją“, būtina atkreipti dėmesį į pastarųjų sudėtį. Svarbu, jog didžioji audinio dalis būtų pagaminta iš medvilnės. Tai užtikrins ne tik komfortą rūbą nešiojant, bet ir šio ilgaamžiškumą, neprarandant estetinių bei funkcinių savybių.
Sezonas. Vieni sportiniai kostiumai yra tinkamesni šiltesniam, kiti – vėsesniam orui. Vadinasi, jūsų spintoje turėtų būti bent pora šios rūšies drabužių – sportinį kostiumą pritaikysite tiek žiemą, tiek vasarą.
Modelis. Rūbo konstrukcija bei pasiuvimas lemia ne tik tai, kaip pastarasis ant jūsų „guls“, bet ir kaip šį dėvėdami jausitės. Jau kuris laikas populiarus vadinamas „slim fit“ modelis, o kelnių galuose yra gumos, leidžiančios sportinį kostiumą lengvai priderinti prie bet kokios avalynės. Senesnio „sukirpimo“ vyrams, pripratusiems prie klasikinio modelio drabužių, patariama rinktis tiesias sportines kelnes.
Dizainas. Kompiuterio ekranas, atsidarius Apsirenk.eu internetinės parduotuvės puslapį, mirga nuo vyriškų sportinių kostiumų gausos. Atsakę į klausimus, kokios spalvos pageidaujate bei koks prekinio ženklo pateikimas – į akį krentantis ar subtilesnis – yra priimtinesnis, nesunkiai išsirinksite tinkamiausią variantą.
Beliko užsakyti pageidaujamą prekę ir laukti, kol ši, atsidūrusi ant jūsų kūno, galės išvysti dienos šviesą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję

Kaip rengsimės 2020-ųjų vasarą?

Artėjanti vasara dažniausiai džiugina ne tik kelionėmis ir tuo pačiu ilgesniais vakarais, tačiau taip pat ir drabužiais, kurie padeda puikiai atrodyti ir tuo pačiu pasitikėti savimi. Žinoma, nesidomint rūbais nuolaidos – reikia domėtis tada, kai sezonas artėja, kadangi tokiu atveju pavyks pataikyti į taktą. Mados keičiasi, tačiau svarbiausia, kad būtumėte ne madingas, tačiau stilingas. Tokiu […]

Drabužių išparduotuvė gali padėti sutaupyti

Drabužiams daugelis iš mūsų išleidžiame daug žmonių. Šiuolaikinėje visuomenėje drabužiai yra labai svarbūs, nes atspindi mūsų asmenybę, pomėgius, o kartais net ir šiek tiek daugiau. Todėl daugybė žmonių nuolat nori atsinaujinti savo garderobą ir ne tik tuomet kai keičiasi sezonai. Kaip ir visame pasaulyje, taip ir Lietuvoje net ir pasiturintys žmonės ieško, kaip sutaupyti. Pavyzdžiui, […]

Pavasarinės striukės priežiūra

Lauko drabužiai reikalauja tiek pat daug priežiūros kaip kad ir naminiai, o gal net ir daugiau. Ne veltui dažniausiai siūlomos specialios valymo priemonės ir skalbimo programos, kurios padeda pašalinti net ir labai rimtas dėmes. Vienas tokių lepesnių drabužių yra pavasarinės striukės. Vyrai dažniausiai kasdien daug juda, tad tinkama jų priežiūra yra būtina ir tuo pačiu […]