Vyriški batai: kaip išsirinkti madingus ir kokybiškus?

Turbūt daug kas yra girdėję legendų apie tai, kad moterys negali atsispirti batų pirkimas, kad kai kurios jų perka batus ir net ne visus spėja panešioti. Tačiau vyriški batai yra ne ką mažiau svarbi aprangos detalė vyrams. Gal jų batų dėžėje ir kiek mažiau batų porų, tačiau neabejotinai batai vyrams yra svarbūs, tad ir jų pirkimas yra atsakingas procesas.

Į ką vyrai kreipia dėmesį?

Turbūt niekam ne paslaptis, kaip moterys renkasi batus. Labai dažnai jos kreipia dėmesį į tai, ar  moteriški batai yra gražūs, ar jei traukia akį. Vien todėl daugybė mados namų kiekvienais metais sukuria stilingas naujas batų variacijas, kurios patrauktų moterų dėmesį. Taip jau yra, moterys nori atrodyti visuomet stilingai ir grakščiai ir tam svarbi kiekviena aprangos detalė.

Tuo tarpu vyrai renkasi batus pagal kiek kitokius kriterijus. Kiekvienas vyras pirmiausia ieško patogumo  ir kokybės. Todėl vyriški batai visuomet įsigyjami tik apgalvotai. Vyrai kelia aukštus kokybės reikalavimus, todėl skiria daugiau laiko apsipirkimui. Jei ilgiau analizuoja informaciją apie batus ir yra linkę palyginti daugiau skirtingų porų tarpusavyje prieš pasirinkdami patikusius.

Kokie sprendimai šiemet madingi?

Šiemet tiek vyriški batai, tiek moteriški batai, kviečia skirti daugiau dėmesio saviraiškai ir patogumui. Pavyzdžiui, šiemet bus populiari avalynė su ryškiomis spalvomis. Taip pat ir toliau mados namai siūlo mėgautis kokybiška avalyne su lygiu padu. Vyriški batai šiemet spindės elegancija ir kokybe. Šiemet bus labai madingi ne tik sportbačiai, bet ir laiveliais vadinami batai vyrams su liežuvėliu. Tokius batus šiemet bus madinga avėti ne tik prie laisvalaikio aprangos, bet net ir prie kostiumo.

Kaip įsigyti kokybišką avalynę?

Rinkdamiesi batus, vyrai skiria daug dėmesio jų kokybei. Tačiau tendencijos rodo, kad kaip ir moteriški batai, taip ir avalynė vyrams dažniausiai parduodama internetu. Čia yra platus pasirinkimas, greitas aptarnavimas ir patogus pristatymas. Ypač, jeigu ieškote žinomų gamintojų. Elektroninėse parduotuvėse siūlomi Manitu, Comfortabel, Trussardi Jeans, Pepe Jeans, Igi&Co, BECOOL, RV, Venezia, ANDIAMO, EXTON, Conhpol Dynamic, Sergio Serano, Luis Gonzalo, OUTPUT, Pikolinos, Pegada, Nicolo Ferretti, SANITAL FLEX, S. Oliver, Rieker, Nero Giardini, Marco Tozzi, Eximp, Bull Boxer, Bugatti, Giovanni, Imac, Girza, Polking, LIU JO, Ara, Gerry Weber, KMB, Gabor, Remonte, Evaluna, Martinelli, RYLKO, CREATOR, PREGUNTA, Cerutti, Formentini, Pedro Miralles, Letizia Ferrari, BRONX, Laura Biagotti, The Flexx, Tamaris, Ferretti women style, Caprice, Cafenoir, Alpina, Loretta Vitale vyriški batai. Žinomi prekės ženklai yra aukštos kokybės garantija. O juk būtent to vyrai ir ieško.

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *