Vestuviniai žiedai – patarimai prieš renkantis

Artėjant didžiajai jūsų meilės dienai, užklumpa begalės rūpesčių – vestuviniai kvietimai, vestuvinė suknelė, atributika, šventės vieta, vestuviniai žaidimai ir daugybė kitų šventinių, regis, smulkmenų, tačiau visos jos susideda į vieną didelę, nuostabią šventę. Viena tokių yra vestuviniai ziedai, kuriuos išsirinkti pasirodo yra ne taip paprasta. Ziedai visą likusį gyvenimą simbolizuos jūsų didžiąją dieną, jūsų pažadus ir, beabejo, įprasmins jūsų sąjungą. Todėl neabejojame, jog kiekvienam jūsų vestuviniai ziedai yra savotiškas iššūkis. Kaip išsirinkti, kokios spalvos aukso, į ka atskreipti dėmėsį, tad į šį straispniuką sudėjome visus reikalingus patarimus, kaip ko nors nepraleidžiant tinkamai pasirinkti.

  • Visų pirma turite su savo antrąja puse nuspręsti, kokie vestuviniai ziedai jums abiems patinka. Mat jų pasirinkimas nemenkas. Ir ziedai gaminami tikrai ne vien tik iš ausko. Vis labiau populiarūs tampa vestuviniai žiedai iš platinos, kurie netgi dar labiau vertinami ir sukuria dar didesnę sentimentalią reikšmę. Juk platina net kietesnis metalas už auksą. Tiesa, populiarėja vestuviniai žiedai su gintaru. Juk gintaras meilės akmuo – šildantis, gydantis ir savo jaukumu, tarsi, apkabinantis. Jis naudojamas begalėje papuošalų ir suteikiantis jiems unikalumo. Neveltui tokie rankų darbo vestuviniai žiedai graibstomi užsieniečių. Ypač tų, kurie gintaro, kaip tokio akmens, net neregėję.
  • Neabejojame, jog kiekvienam aktualu pigūs vestuviniai žiedai. Ir iš tiesų tai kuo puikiausiai suprantama. Gi išlaidų vestuvėms ir taip krūvos, o vestuviniai žiedai kaina dažnai nenusileidžia vestuvinei suknelei ar geram fotografui. Čia mūsų patarimas būtų pasižvalgyti internete. Internetinėms parduotuvėms nereikia švaistyti pinigų patalpų nuomai ar darbuotojų išlaikymui, tad pigus vestuviniai ziedai yra jų arkliukas, prisitraukiant daugiau klientų. Vestuviniai žiedai internetu bus ir pigiau, ir nereikės blaškytis po begales parduotuvių apžiūrinėjant tūsktančius žiedų.
  • Taip pat vertėtų pažymėti, jog brangiausi vestuviniai žiedai yra didžiuosiuose miestuose. Tad jeigu turite galimybę, pavyzdžiui važiuodami į mažesnius miestelius, užsukite į vietines juvelyrikos parduotuvytes. Čia kainos dažniausiai skiriasi net tūkstančiais. Juk vestuviniai žiedai Vilniuje turi kur kas didesnę paklausą, nei mažesniame miestelyje.

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *