Moteriški kombinezonai – unikalaus stiliaus išraiška

Dažniausiai kalbėdami apie moteriškus drabužius, turime omenyje sukneles ir sijonus. Taip jau priimta, kad dailiosios lyties atstovės nuo seno įpratusios vilkėti moteriškas linijas pabrėžiančius drabužius. Tačiau šioulaikinėje visuomenėje jau senokai visos tradicijos ir įpročiai ėmė maišytis, pokyčiai ypač pastebimi moterų išvaizdoje. Moteriški drabužiai, tokie kaip moteriški kombinezonai, kelnės, net liemenės yra vienas iš šiuolaikinės visuomenės pokyčių aspektų.

Moterys vilkėti kelnes pradėjo tik XX amžiuje, ir tai dažniausiai buvo renkamasi ne dėl stiliaus, o dėl skurdo. Tačiau metams bėgant moterys vis labiau ieško emancipacijos, vis garsiau pasisako už lygias teises, už savimi pasirūpinti galinčią ir tvirtą moterį. Gal todėl ir mada moterį ėmė dažniau vilkėti kadaise tik vyrams priklausančiais drabužiais.

Visgi, dar toli gražu ne visos moterys pripratusios prie kelnių ar kitų, itin ne moteriškų drabužių. Neseniai interneto parduotuvėse pasirodę moteriški kombinezonai taip pat iš pradžių sukėlė nemažai diskusijų. Kaipgi moteriai gali tikti laisvalaikiui ar net daugiau sportui skirtas drabužis, kuris paslepia jos moterišką sudėjimą, apvalias kūno linijas. Tačiau vadovautis stereotipais tikrai ne jaunosios kartos požymis, o tokio stiliaus drabužiai skirti būtent jaunimui.

Ar ir Jūs dvejojate, kad su tokiu drabužiu atrodysite kiek keistai? Pamirškite abejones ir pagalvokite, ką reiškia vilkėti patogius ir kokybiškus drabužius. Taip jau yra, kad moterys dažniausiai dėl grožio paaukoja patogumą ir funkcionalumą. Suknelė bus patogi tik tuomet, kai ji graži, o bateliai, nors ir trina, jei yra pritrenkiantys, vis tiek juos moteris avės. Taigi naujieji vientisi moteriški kombinezonai – tarsi naujas mados šauksmas, leidžiantis ir moterims pagaliau rinktis patogius ir patikimus drabužius. Be to, šis apdaras gana stilingas ir žaismingas, taigi dažnai dailiosios lyties atstovėms net suteikia savotiško šarmo.

Drabužių pardavėjai pastebi, kad vis dažniau moterys nustoja drovėtis rinktis laisvalaikio drabužius, todėl dizaineriai kasmet pasiūlo laisvalaikio ir sporto drabužių linijas, skirtas būtent moterims. Dažniausiai tai išskirtinės kokybės audinių, netradicinių elegantiškų sprendimų, derinamų su patogumu drabužiai. Kiekvienos šiuolaikiškos moters svajonė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję

Pavasarinės striukės priežiūra

Lauko drabužiai reikalauja tiek pat daug priežiūros kaip kad ir naminiai, o gal net ir daugiau. Ne veltui dažniausiai siūlomos specialios valymo priemonės ir skalbimo programos, kurios padeda pašalinti net ir labai rimtas dėmes. Vienas tokių lepesnių drabužių yra pavasarinės striukės. Vyrai dažniausiai kasdien daug juda, tad tinkama jų priežiūra yra būtina ir tuo pačiu […]

Kodėl taip vertinami alpakų vilnos gaminiai

Alpakos – ne tik dailūs ir bendraujantys gyvūnai, bet ir galintys tapti puikiu verslo šaltiniu. Alpakas auginantys verslininkai rinkai siūlo kasmet vis daugiau gaminių iš alpakų vilnos. Tai aukštos klasės drabužiai ir ne tik, kurie nuolat randa savo pirkėją. Pasirodo, yra daugybė naudų, dėl kurių alpakų vilnos gaminiai vertinami ne tik Lietuvos, bet ir viso […]

Kelionė į Turkiją – šalį, kurios neįmanoma pamiršti

Merhaba, nuotykių ištroškę keliautojai! Jei jūs nusprendėte aplankyti jau seniai daugelio keliautojų pamėgtą Turkiją, sudarėme jums labai naudingų ir praktiškų kelionei į Turkiją (https://bc.lt/keliones/i-Turkija/) skirtų patarimų sąrašą, kuriuo pasinaudoję, savo atostogas paversite gerokai smagesnėmis ir sklandesnėmis. Kai kurie tinklalapiai Turkijoje yra draudžiami Šiandien tai daugeliui žmonių gali skambėti pakankamai neįprastai ar netgi utopiškai, tačiau Turkija […]