Moteriški kombinezonai – unikalaus stiliaus išraiška

Dažniausiai kalbėdami apie moteriškus drabužius, turime omenyje sukneles ir sijonus. Taip jau priimta, kad dailiosios lyties atstovės nuo seno įpratusios vilkėti moteriškas linijas pabrėžiančius drabužius. Tačiau šioulaikinėje visuomenėje jau senokai visos tradicijos ir įpročiai ėmė maišytis, pokyčiai ypač pastebimi moterų išvaizdoje. Moteriški drabužiai, tokie kaip moteriški kombinezonai, kelnės, net liemenės yra vienas iš šiuolaikinės visuomenės pokyčių aspektų.

Moterys vilkėti kelnes pradėjo tik XX amžiuje, ir tai dažniausiai buvo renkamasi ne dėl stiliaus, o dėl skurdo. Tačiau metams bėgant moterys vis labiau ieško emancipacijos, vis garsiau pasisako už lygias teises, už savimi pasirūpinti galinčią ir tvirtą moterį. Gal todėl ir mada moterį ėmė dažniau vilkėti kadaise tik vyrams priklausančiais drabužiais.

Visgi, dar toli gražu ne visos moterys pripratusios prie kelnių ar kitų, itin ne moteriškų drabužių. Neseniai interneto parduotuvėse pasirodę moteriški kombinezonai taip pat iš pradžių sukėlė nemažai diskusijų. Kaipgi moteriai gali tikti laisvalaikiui ar net daugiau sportui skirtas drabužis, kuris paslepia jos moterišką sudėjimą, apvalias kūno linijas. Tačiau vadovautis stereotipais tikrai ne jaunosios kartos požymis, o tokio stiliaus drabužiai skirti būtent jaunimui.

Ar ir Jūs dvejojate, kad su tokiu drabužiu atrodysite kiek keistai? Pamirškite abejones ir pagalvokite, ką reiškia vilkėti patogius ir kokybiškus drabužius. Taip jau yra, kad moterys dažniausiai dėl grožio paaukoja patogumą ir funkcionalumą. Suknelė bus patogi tik tuomet, kai ji graži, o bateliai, nors ir trina, jei yra pritrenkiantys, vis tiek juos moteris avės. Taigi naujieji vientisi moteriški kombinezonai – tarsi naujas mados šauksmas, leidžiantis ir moterims pagaliau rinktis patogius ir patikimus drabužius. Be to, šis apdaras gana stilingas ir žaismingas, taigi dažnai dailiosios lyties atstovėms net suteikia savotiško šarmo.

Drabužių pardavėjai pastebi, kad vis dažniau moterys nustoja drovėtis rinktis laisvalaikio drabužius, todėl dizaineriai kasmet pasiūlo laisvalaikio ir sporto drabužių linijas, skirtas būtent moterims. Dažniausiai tai išskirtinės kokybės audinių, netradicinių elegantiškų sprendimų, derinamų su patogumu drabužiai. Kiekvienos šiuolaikiškos moters svajonė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję

Drabužių išparduotuvė gali padėti sutaupyti

Drabužiams daugelis iš mūsų išleidžiame daug žmonių. Šiuolaikinėje visuomenėje drabužiai yra labai svarbūs, nes atspindi mūsų asmenybę, pomėgius, o kartais net ir šiek tiek daugiau. Todėl daugybė žmonių nuolat nori atsinaujinti savo garderobą ir ne tik tuomet kai keičiasi sezonai. Kaip ir visame pasaulyje, taip ir Lietuvoje net ir pasiturintys žmonės ieško, kaip sutaupyti. Pavyzdžiui, […]

Susikurk marškinėlius pats!

Nerandi sau patinkančių marškinėlių? Ne bėda! Šiais laikais jau nėra būtina kelias valandas leisti parduotuvėje, dabar daug patogiau apsipirkinėti internete. Dar viena puiki naujovė – kai kuriuose puslapiuose savo svajonių marškinėlius gali susikurti pats. Tereikia išsirinkti patinkantį dizainą, spalvą, dydį ir rankovių ilgį. Tavo marškinėliai gali būti vienspalviai, su užrašu arba tam tikru paveikslėliu. Tai […]

Pavasarinės striukės priežiūra

Lauko drabužiai reikalauja tiek pat daug priežiūros kaip kad ir naminiai, o gal net ir daugiau. Ne veltui dažniausiai siūlomos specialios valymo priemonės ir skalbimo programos, kurios padeda pašalinti net ir labai rimtas dėmes. Vienas tokių lepesnių drabužių yra pavasarinės striukės. Vyrai dažniausiai kasdien daug juda, tad tinkama jų priežiūra yra būtina ir tuo pačiu […]