Vaistai internetu – kiekvieno piniginei

vaistaiVaistų pirkimas atrodo toks varginantis ir nuobodus – stumdymasis eilėse, pasirinkimas ribotas, kainos tokios pačios visuose prekybos vietose. Kuomet visa planeta kraustosi iš proto dėl technologijų bumo,  šis vaistų pirkimo būdas atrodo toks neįdomus ir su besibaigiančiu galiojimo terminu. Ir Jūs teisūs. Aš irgi taip galvojau, kol į mano namus neatėjo internetinė vaistinė.
Plaukiam į platesnes rinkas
Vaistai į Lietuvos rinką patenka iš įvairių gamintojų ir iš įvairių valstybių. Kiekvienoje iš jų taikomi skirtingi apribojimai medikamentams.  Todėl kai kuriose valstybėse pardavinėjami vaistai internetu, kurių pas mus dėl sutrikusio tiekimo ar kitų priežasčių tiesiog nėra. Čia į pagalbą ateina internetas.
Neiškeliant kojos iš namų pas Jus atkeliauja vaistai internetu is uzsienio. Vaistai internetu is lenkijos pasiekia Jūsų namus taip pat greitai, kaip ir iš bet kurio tarpininko, Lietuvoje.
Taupom naujai svajonei
Kitas svarbus aspektas – kaina. Vaistai internetu dažnai kainuoja pigiau, ne tik dėl mažesnių pardavimo kaštų, tačiau ir galimybės juos gauti tiesiogiai iš gamintojo – be tarpininkų.
Kartais galima pastebėti tikrai ženklius kainų skirtumus tarp regionų. Tarkim, vaistai internetu anglijoje gali kainuoti kiek brangiau nei pas latvius, ar lenkus.
Kad ir kaip bebūtų, vaistai internetu – Jūsų patogiam ir taupiam apsipirkimui.
Ką daryti jeigu gyvenate užsienyje?
Jeigu gyvenate ne Lietuvoje – ne bėda. Vaistai internetu i uzsieni išsiunčiami per kelias dienas, po užsakymo patvirtinimo. Vaistai internetu i uk keliauja siuntomis po keturis – penkis kartus per savaitę. Todėl papildai ar vaistai internetu i namus atkeliaus vėliausiai per tris dienas. Tai ypatingai patogu, planuojant savo išlaidų ir pajamų srautus.
Jeigu nežinote nuo ko pradėti papildų ar medikamentų (arba kosmetikos priemonių, vitaminų) paieškas tiesiog internete įveskite tokias paieškų frazes kaip: “vaistai internetu gintarinė” arba “vaistai internetu eurovaistine”, ar kita.*
Vaistai internetu yra perkami nauju metodu, bet nepaisant to Jūs visuomet galite pasikonsultuoti su budinčiu specialistu.
*Verta pabrėžti, kad šiame tekste vaistai suprantami, kaip nereceptinis preparatas. Kartais gali būti papildomų sąlygų.
 

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *