Categories
Mada Prekyba Stilius

Seksualūs apatiniai – puiki dovana įvairiomis progomis

Ne visada yra paprasta sugalvoti, ką padovanoti savo antrajai pusei. Neretai yra norima, kad dovana būtų ypatinga ir nekasdieniška, ir taip pat labai asmeniška. Tikrai puikiu pasirinkimu čia gali būti seksualūs apatiniai, kurie gali būti dovanojami įvairiomis progomis.. ir taip pat – be jokios progos.

Jei jaučiatės nejaukiai lankydamiesi apatinio trikotažo parduotuvėse, tokiu atveju galite užsisakyti tokių prekių internetu. Internetinių apatinio trikotažo parduotuvių šiandien galima rasti tikrai gana nemažai, tad visada galima išrinkti tikrai puikią dovaną. Svarbu ir tai, kad nereikia sugaišti daug laiko, norint užsakyti apatinius: internetinėse parduotuvėse paprastai galima apsipirkti per kelias minutes, tad tokia galimybė tikrai pasiteisins, jei taupote savo brangų laiką.

Į ką atkreipti dėmesį perkant apatinius?

  • Žinoma, visada svarbu yra žinoti, kokio dydžio apatiniai tiks jūsų antrajai pusei. Ne visos šios kategorijos prekės gali būti grąžinamos, todėl įsitikinkite, kad perkate tinkamą dydį;
  • Atkreipkite dėmesį į tai, kokio stiliaus apatinis trikotažas labiausiai patinka jūsų antrajai pusei: nevertėtų pirkti tokių apatinių, kurių jūsų mylimasis ar mylimoji paprastai nedėvi;
  • Taip pat įsitikinkite, kad apatiniai drabužiai bus tikrai puikios kokybės: įvertinkite, kokia yra apatinio trikotažo sudėtis, taip pat galite pasiskaityti pirkėjų atsiliepimus, ir tai leis jums atrasti geriausią sprendimą;
  • Jei pirksite apatinius internetu, pasidomėkite, per kiek laiko yra pristatoma užsakyta produkcija – juk visada yra tikimasi, kad pavyks gauti siuntą iki tam tikros datos. Perkant apatinius iš užsienio šalių internetinių parduotuvių, gana dažnai tenka palaukti gana ilgą laiką, kol produkcija yra pristatoma, taigi, pasidomėkite, per kiek laiko yra pristatoma siunta.

Kodėl seksualūs apatiniai gali būti geriausia dovana?

  • Visų pirma, ši dovana yra tikrai asmeniška, ir tikrai gali maloniai nustebinti;
  • Poros, ilgą laiką gyvenančios kartu, neretai pamiršta lepinti vienas kitą, o dovanos tampa labai „buitinės“ (gana dažnai teikiamos tokios dovanos, kurios yra skirtos abiem);
  • Tai gali pakurstyti aistrą ir padėti išsivaduoti iš slegiančios rutinos gniaužtų.

Taigi, nedvejokite – tokia dovana tikrai puikiai tiks ne tik įvairiomis progomis, bet ir tada, kuomet tiesiog norėsite nustebinti mylimą žmogų.

Categories
Mada Stilius

Vasaros stiliaus klaida – netinkamas apatinis trikotažas

Vasara, karšta, norisi kuo mažiau rūbų ant kūno. Pirmenybė itin plonoms, permatomoms palaidinėms, trumpiems sijonams, plevėsuojančioms suknelėms. Bet kokiais būdais siekiama pagauti vėsos gūsį ir neperkaisti. Tačiau kad ir kokį stilingą, gaivų ir vėsinantį viršutinį rūbą apsivelki, visą vaizdą gali sugadinti netinkamas apatinis trikotažas. Tad trumpai aptarsime pagrindines klaidas merginas daro vasaros metu.

Plonos lininės kelnės ar šortai tinka karštą dieną, nes jie leidžia „kūnui kvėpuoti“, tačiau dažnai pamirštama medžiagos specifika – pro kelnes persimato kelnaitės. Todėl po baltomis kelnėmis dėvimos pilkos apatinės kelnaitės su mikimauzu priekyje nėra pats geriausias pasirinkimas. Tad spintoje visuomet turi būti apatinių kelnaičių pasirinkimas visiems gyvenimo atvejams. Kelnaitės internetu užsakomos be didelių problemų ir pigiai, tad pirmyn – daugiau jokių mikimauzų!

Lygiai tas pati taisyklė taikoma ir liemenėlėms, kurios puikiai prasišviečia pro permatomas palaidines, krašteliai išlenda pro maikutę, ar petnešėlės nustelbia be rankovę palaidinę. Tad tavo spintoje turi būti juoda, balta, kūno spalvos liemenėlės tiems atvejams, kuomet vilkėsi margus drabužius ir neturėsi kaip priderinti mėgstamos ryškiaspalvės liemenėlės. Taip pat visuomet turėk atsargoje permatomas petnešėles, kurios išgelbės vilkint atviras, berankoves palaidines.

Vasarą reikia būti bet kada pasiruošus pliūkštelėti į vandenį. O tave po darbo pasigavusių draugų tikrai neįtikins argumentas „neturiu maudymosi kostiumėlio“. Jų kontraargumentas, jog jie „žino gerą nuošalią vietą, kur niekas nematys jog tu su apatiniais“, yra galutinis ir neginčijamas. Užbėgant situacijai už akių ir išvengiant nemalonių situacijų, kuomet prie ežero parodai savo nuskalbtus ir pačius baisiausius apatinius, reiktų rankinėje turėti maudymosi kostiumėlį arba vilktis taip, kad nebūtų gėda nusirengti – paprastas, kuklus, nepretenzingas ir suderintas kelnaičių ir liemenėlės duetas puikiai išgelbės vasaros metu. Tarp kitko, ši taisyklė galioja ir žiemą, tik tuomet taikinyje seksualūs apatiniai. Merginos teigia, jog niekada nežinai kada ir kur sutiksi savo svajonių vaikiną. Tad nuskalbtus apatinius mesk į šiukšlinę ir netampyk likimo už uodegos.