Categories
Mada

Top naktiniai

naktinukaiŠį kartą pakalbėsiu apie tai, kokie naktiniai, apstebėti mugėje, man pasirodo visiškai topiniai. Negaliu jų pamiršti, manau, kad tokie naktiniai moterims išsiskiria ir savo dailumu, ir paprastumu, ir originalumu tuo pačiu, be to, vieni naktiniai rubai moterims iš mugės yra labai gražūs – kiti yra labai originalūs. Taigi, sveikinu radus šį sąrašą, kuriame netrukus atskleisiu, kokie naktiniai šiais metais negalėjo nepatraukti mano žvilgsnio.

Metalas

Tikriausiai pats keisčiausias modelis šiais metais man pasirodė tas, ant kurio be įprastų aplikacijų ir įvairių detalių buvo galima rasti ir tokį keistą dalyką, tarsi savaime nederantį prie rūbo koncepcijos, tai metalą. Juk atrodo, kad naktiniai moterims turi būti kuriami kuo patogesni, kad miegant būtų galima užtikrinti visišką komfortą. Pasirodo, buvau ne visiškai teisus, nes naktiniai rubai moterims gali būti ir kone šokiruojantys. Štai tarkime juodas modelis, kuris tikriausiai itin patiktų visų subkultūrų ir alternatyvių judėjimų nariams. MAt čia buvo galima pamatyti visiškai juodus naktinukus. Tie naktiniai buvo paženklinti metaliniais žetonėliais bei kabojo keistai horizontaliai, o ne įprastai vertikaliai einantys užtrauktukai. Tai pažadino mano smalsumą ir net kilo noras įsitikinti, kad gal vis dėlto tokie naktiniai yra visai patogūs. Gal, nors ir į juos įtraukta metalo detalių, mes galime ant jų regėti labai daug patogumo ženklų.

Vilnos

Kitas dalykas, tai buvo naktiniai, kurie buvo sukurti naudojant nemažai vilnos. Na pripažinsiu niekada taip negalvojau, kad naktiniai drabuziai moterims gali būti siuvami iš vilnos. Juk atrodytų – visi siekiame kuo didesnio komforto, patogumo, taigi, kaip taip įmanoma, kad šis rūbas, kuris neturėtų būti labai šiltas, turi vilnos.

Tačiau, panagrinėjęs supratau, kad šie naktiniai drabuziai moterims turi gana keistą bruožą – ta vilna, pasirodo, visiškai nešildo. Tačiau tai ne nuvilia, ir įkvepia. Nors tai yra natūralios vilnos pluoštai, o ne kažkokie pakaitalai, šilumos ji nesuteikia per daug, nes yra padaryti specialūs oro tarpai. Kartu tai labai padeda kvėpuoti odai naktį.

Nuo vabzdžių

Patys keisčiausi naktiniai drabuziai, internetu kurių tikrai neįsigysi – tai apsaugantys nuo uodų. Manau, kad tai labai praktiškas ir naudingas išradimas. Pagalvokite apie tas karštas vasaros naktis, kai negalite užmigti, nes aplink zyzia įkyriai ir plonu balseliu uodas. Taigi, taip tikrai gali būti, ir tai reiškia tik vieną – kad tokie naktiniai rubai moterims gali išgelbėti jų miegą. Įsivaizduokite, einate miegoti dėvėdami naktiniai rūbai moterims, kuriuose integruota kažkokia speciali sistema, atbaidanti uodus. Vadinasi, nors ir girdite, kad kažkur palubėje kažkas cypia – galite būti tikri, kad uodai pas jus neatskris ir nebandys siurbti jūsų kraujo. Manau, kad tokie naktiniai rūbai moterims yra tiesiog gaminami iš kažkokio visiškai specifinio audinio, kuris ir užtikrina tokią keistą savybę.

Šviečiantys

Sakyčiau, gana linksmas sprendimas ir galbūt net šiek tiek nepavykęs. Manęs vis neapleidžia nuomonė, kad tai turėjo būti kažkokie seksualūs naktinukai, tačiau gavosi kaip kažkokia parodija. Taigi, naktiniai rūbai moterims iš pirmo žvilgsnio yra tikrai labai seksualūs, su gundančiais iškirpimais ir siūlėmis ten, kur jų reikia, bei permatomomis detalėmis, mezginiais. Tačiau, kas keisčiausia, šie naktinukai ima šviesti. Tai nedidelės fosforo dalelės lemia tokį keistą posūkį. Imi jaustis kažkaip ir truputį nejaukiai vienu metu, ir kartu labai keistai. Tai bet kokiu atveju vis tiek gana įdomu.

Categories
Grožis Laisvalaikis Mada Stilius

Kaip išsirinkti apatinį trikotažą?

Apatinio trikotažo asortimentas pradžiugins kiekvieną damą – maudymosi kostiumėliai ar naktinukai savo gausa stebina ne vieną tokių parduotuvių lankytoją. Be to, kartais iš tiesų būtina ištuštinti lentyną, kurioje vietą užima seni naktiniai, be gailesčio išmesti išsitampiusias liemenėles, kelnaites, kitus apatinius ir paskirti šią vietą naujiems, nuostabaus švelnumo gaminiams. Nors maudymosi kostiumėliai bei naktiniai, siūlomi parduotuvėse, pasižymi didžiule įvairove, tačiau nepamirškite, kad vertinti produktus turite ne tik pagal jų išvaizdą.
Įvairūs maudymosi kostiumėliai ir naktinukai gali būti perkami specializuotose apatinių bei drabužių parduotuvėse, internetu ar net turguje. Anksčiau buvo manoma, jog geriausia ir pigiausia apatinius pirkti turguje, deja, ten ne visada surasite kokybiškų prekių, todėl gali tekti sumokėti du kartus (nekokybiški gaminiai greit suplyš ir susidėvės, tad turėsite pirkti naujus). Įvairiose drabužių parduotuvėse galime rasti žymiai kokybiškesnių prekių, tačiau ir kainos ten didesnės. Pirkdami internetu galite rinktis iš gana plataus prekių asortimento, o siūlomos prekės išlaiko puikų kokybės bei kainos derinį, tačiau čia iškyla problema, jog nusipirktas drabužis gali jums netikti, kadangi neturite galimybės jo pasimatuoti, o juk kiekviena norime, kad apatinis trikotažas mums tiktų idealiai. Taigi, kur bus perkami jūsų maudymosi kostiumėliai ar naktinukai turite nuspręsti pačios.
Kiekviena moteris privalo turėti ir kasdienius, ir šventinius naktinukus bei apatinį trikotažą. Kiekvienai dienai puikiai tinka iš medvilnės pasiūti drabužėliai, tačiau ypatingomis progomis jums tikrai pravers puošnesni, įvairiausiomis detalėmis dekoruoti ir nėriniuoti drabužėliai. Juk nėriniuoti apatiniai – tai klasika. Jie madingi buvo šiemet ir bus populiarūs ateinančiais metais, todėl jei svarstote, kokio tipo apatinius įsigyti, drąsiai pirkite nėriniuotus ir tikrai neapsiriksite. Taip pat labai populiarūs naktinukai ir apatiniai drabužiai su įvairiais animacinių filmukų veikėjais, rytietiškais akcentais, dekoruoti geometrinėmis figūromis ir pan.
Kalbant apie gaminių kokybę, ne visada galima pasikliauti vien tik vardiniais prekių ženklais. Būtina atidžiai pastudijuoti ir gaminio sudėtį – natūralaus audinio drabužėliai džiugins jūsų odą kasdien, o sintetiniais puoškitės tik ypatingomis progomis. Kokybišką apatinį trikotažą galima įsigyti tiek prabangiose parduotuvėse, tiek ir turguje, tačiau labai svarbu tą kokybę tinkamai įvertinti.

Categories
Dizainas El. prekyba Grožis Laisvalaikis Mada Stilius Verslas

3 mitai apie seksualiausią miego aprangą – naktinukus

Naktiniai miego drabužiai – pižama, naktinukai – yra neatsiejama mūsų gyvenimo dalis, leidžianti gerai jaustis, puikiai atrodyti ir džiuginti vyrų akis. Tačiau apie naktinukus sklando ir tam tikrų mitų, kuriuos norėtųsi aptarti šiame straipsnyje.

MITAS: seksualūs naktinukai gali būti tik iš šilko.

naktinukaiŽinoma, šilkas spinduliuoja eleganciją, dvelkia prabanga ir nuo seno šilkiniai apatiniai bei naktinukai laikomi seksualia naktine apranga. Tačiau moterys šiais laikais vertina praktiškumą, o tuo pačiu ir natūralias medžiagas, tokias kaip medvilnė ar viskozė, tad ir apatinio trikotažo gamintojai suprasdami merginų poreikius kuria išties nuostabius ir vilioklėms tinkančius apatinius bei naktinukus iš natūralaus pluošto medžiagų. Tad ir medvilniniai naktiniai dabar gali priversti vyrukus aiktelti.

MITAS: pižamos tinka tik senmergėms.

Pižamos yra sukurtos patogiam ir šiltam miegui. Šiltos pižamos ilgomis kelnėmis ir marškiniais ilgomis rankovėmis šildo šaltomis naktimis ir atrodo taip, kad tingų sekmadienį gali net nenusivilkti ir vaikščioti po namus tarsi su sportine apranga. Išties patogu! Tačiau priešingai susiformavusiam mitui, pižamos gali būti ir itin seksualios, ypač skirtos šiltiems metų laikams: šilkinė ar medvilninė pižama su plonomis petnešėlėmis ir nėriniais ties iškirpte kaitina vyrų kraują. O jei pižama dar su itin trumpais šortukais ar sijonuku, tuomet tikrai niekas nepasakys, jog pižama tik senmergėms.

MITAS: dailūs naktinukai yra labai brangūs.

Pasaulyje yra įvairiausių dizainerių mėgstančių prabangybes – liemenėlės iš deimantų, suknelės iš aukso siūlų, naktinukai su svarovskiais. Tačiau realybėje, tokie į mūsų spintas greičiausiai nenuguls. O tie kurie puikuojasi parduotuvių lentynose išties nėra itin brangūs. Ypač turint omenyje, jog perkate ne vienai nakčiai, o dar vienas komplektukas paįvairins naktinį gyvenimą dar ne vieną naktį. Tai tarsi maža investicija, panašiai kaip papuošalai. Be to norinčios išties sutaupyti, perka internetu. El.parduotuvės gali pasiūlyti didesnę pasiūlą ir geresnes kainas.
Šį kartą tiek mitų apie naktinę merginų aprangą. Svarbiausia – nebijoti eksperimentuoti, spintoje turėti bent kelis naktinukų komplektus ir rengtis prieš einant į lovą taip, kad jaustumėtės kaip karalienė!