Tamprės sportui: ką būtina apie jas žinoti?

tamprės

Atliekant įvairius fizinius užsiėmimus namuose, lankantis sporto klube, aktyviai leidžiant laiką lauke, svarbu pasirūpinti tinkama apranga. Tamprės sportui – puikus variantas. Jas rasite https://gymglamour.lt/ internetinėje parduotuvėje.

Atsakome, kodėl verta rinktis tampres:

1. Užtikrina gerą kraujotaką sportuojant. Kompresinės tamprės sportui paprastai yra brangesnės, todėl nebent užsiimate didelio intensyvumo veikla, jos gali būti nereikalingos.

Tačiau jos teikia papildomą naudą organizmui ir puikiai tinka atliekant intensyvią sportinę treniruotę. Taip yra dėl to, nes kompresiniai audiniai yra tvirtai austi, kad padidėtų kraujotaka kojose. Jei užsiimate intensyvia treniruote, pavyzdžiui, bėgiojate ar kikboksu, jos gali padėti sumažinti skausmą po fizinės veiklos.

2. Pagerina treniruotės efektyvumą. Turbūt sutiksite, kad tinkamai parinkta apranga turi didelę įtaką treniruotės efektyvumui ir Jūsų savijautai užsiėmimo metu. Tamprės – ne išimtis. Kokybiškos, profesionalų pagamintos tamprės sportui gerai prilaiko kūną ir yra nepaprastai patogios. Įrodyta, kad tai lemia geresnius rezultatus sportuojant!

3. Išskirtinės audinio savybės. Kokybiškos tamprės sportui taip pat pasižymi šiais privalumais:

  • Audinys greitai džiūva po skalbimo;
  • Tamprės minkštos, nedirgina odos;
  • Puikiai aptempia, tačiau nevaržo judesių;
  • Tinka tiek liekniems, tiek stambiems žmonėms;
  • Pagamintos iš antibakterinės medžiagos, kuri apsaugo nuo sudirgimo dėl prakaito ir drėgmės;
  • Tamprės sportui puikiai ventiliuoja orą, pašalina prakaitą, apsaugo kūną nuo perkaitimo;
  • Pagamintos iš inovatyvių audinių, tamprės netrina, nekaitina, neerzina kūno;

Akivaizdu: kokybiškos tamprės džiugina įvairiais privalumais. Jas išbandyti verta kiekvienam!

Nuspręskite, kada ketinate treniruotis

Dienos laikas, kurį planuojate fizinį aktyvumą, gali turėti įtakos pasirinktam audinio tipui, spalvai, storiui. Pavyzdžiui, jei esate lauke, kai nėra daug šviesos, verta rinktis šviesesnių spalvų tampres arba kelnes su šviesą atspindinčiomis juostelėmis. Tuo tarpu sportuojant lauke dienos metu, vasarą, neverta rinktis juodų tamprių: ši spalva įkais greičiau ir gali sukelti diskomfortą.

Kaip pasirinkti tinkamo dydžio tampres?

Labai svarbu įsigyti tinkamo dydžio tampres. Jei norite laisvalaikio kelnių ir maksimalios judėjimo laisvės, rinkitės didesnio dydžio sportines kelnes. Tuo tarpu, jei ketinate kilnoti svorius, vaikščioti pėsčiomis, laipioti ar užsiimdami kita veikla, kur jūsų judėjimo laisvė yra svarbiausia, priglundančios tamprės bus geresnis pasirinkimas.

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *