Pavasarinės striukės priežiūra

striuke

Lauko drabužiai reikalauja tiek pat daug priežiūros kaip kad ir naminiai, o gal net ir daugiau. Ne veltui dažniausiai siūlomos specialios valymo priemonės ir skalbimo programos, kurios padeda pašalinti net ir labai rimtas dėmes. Vienas tokių lepesnių drabužių yra pavasarinės striukės.

Vyrai dažniausiai kasdien daug juda, tad tinkama jų priežiūra yra būtina ir tuo pačiu reguliarus valymas – privalomas. Tik tokiu atveju drabužis atrodys puikiai ir bus malonu jį dėvėti.

Etikečių skaitymas

Juokaujama, kad vyrai dažniausiai neskaito etikečių, tad ne tik nežino ką perka, tačiau tuo pačiu ir nežino – kaip reikia tinkamai prižiūrėti tai, ką įsigijo. Tačiau tinkamai priežiūrai etikečių skaitymas yra labai reikalingas, kadangi jis gali užtikrinti, kad pavasarinės striukės bus tinkamai prižiūrimos.

Jeigu laiko drabužis jau yra pirktas gana seniai  ir etiketės nėra – tokiu atveju siūlome bandyti internete rasti aprašymus. Priežiūros niuansus suprasite labai paprastai, jeigu tiksliai žinosite – kokio audinio yra Jūsų pavasarinė striukė.

Skalbimas rankomis

Tikrai ne visos pavasarinė striukės yra lepios. Dažniausiai sintetiniai audiniai pasižymi gana gera kokybe, tad tokias striukes galima labai sėkmingai skalbti skalbyklėje ir dažniausiai jiems nieko nenutiks. Visgi, norėdami būti ramūs, kad po plovimo striukė vis dar gana puikiai atrodys ir tuo pačiu neatsiras medžiagos susibūrimų tam tikrose lauko drabužio vietose – verta plauti rankomis. Tam puikiai tinka tradicinės priemonės. Jeigu dėmės yra labai intensyvios – tokiu atveju pirmiausia siūlome striukes užmerkti.

Palaukite dieną, tačiau ne ilgiau, kadangi per ilgas drabužio mirkymas tikrai nėra geras pasirinkimas. Jis gali įgauti bloką kvapą. Pasirūpinkite, kad striukė būtų tinkamai džiovinama.

Džiovinimas natūraliai

Geriausias būdas tinkamai išdžiovinti striukę yra ją džiovinti lauke. Kadangi šiais laikais daugelis žmonių namuose turi džiovykles – jaučiame pareigą pasakyti, kad tai nėra tinkamas pasirinkimas lauko drabužiams. Ypač tiems, kurie turi papildomus pamušalus arba papildomus pakietinamus. Tokios striukės dažniausiai džiovinimo metu gali prarasti savo formą, tad geriausias ja džiovinti paprasčiausiai pakabinus ant pakabos. Geriausias pasirinkimas yra vėjyje, tačiau jeigu džiovinate namuose – tokiu atveju paprasčiausiai pakabinus.

Kokio audinio striukes geriausia pirkti?

Kadangi šiais laikais labai garsiai ir daug kalbama apie tai, kad geriausias pasirinkimas yra natūralu audinio striukės – mes norėtume akcentuoti, kad natūralaus audinio drabužiai yra kur kas lepesni, tad geriausia tokių nesirinkti. Ypač pavasario metu, kadangi tai yra laikas. Kai dėmių būna daugiausiai. Geriausias pasirinkimas yra sintetiniai pluoštai.

Konkrečių dėmių valymas

Jeigu pavasarinės striukės pasipuošė dėmėmis – tokiu atveju prieš skalbimą geriausia jas bandyti pašalinti lokalizuotai. Geriausias pasirinkimas  yra cheminė priemonės, kurios dažnai yra skiriamos pagal tai  – kokio tipo dėmes reikia šalinti. Visgi, galima naudotis ir namuose esančiomis naminėmis priemonėmis, kurių nauda taip pat daugelio žmonių yra jaučiama.

Valymui puikiai tinka soda, kuris dažniausiai skirta labai intensyvių dėmių pašalinimui. Kai kurie taip pat naudoja ir actą arba net bendrą jų tirpalą kuris dažniausiai užpilamas ant dėmės ir palaikomas kurį laiką. Galima naudoti ir citrinos rūgštelę, kuri taip pat skirta dėmių šalinimui, kai kurie naudinga druską ir kitus maisto produktus.

Svarbiausia yra nelaukti, kol mažos dėmės padidės ir įsigers. Kuo greičiau pradėsite valyti – tuo dėmės bus paprasčiau pašalinamos ir Jūsų lauko drabužis atrodys puikiai.

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *