Naudingos detalės renkantis vestuvinius žiedus

Vestuviniai žiedai paprastai visuomet sulaukia paties didžiausio dėmesio, kai yra kalbama apie būsimų vestuvių organizavimą. Tai yra vienos iš tų detalių, kurios susituokusių žmonių nepaliks visą jų gyvenimą. Todėl visiškai suprantama, kad vestuvinių žiedų pasirinkimui būtina skirti kuo daugiau pastangų ir laiko, o tam, kad visa tai klostytųsi sklandžiau, verta pateikti ir daugiau naudingos informacijos.

Medžiagos, kurios naudojamos vestuvinių žiedų gamyboje

Kai yra kalbama apie vestuvinių žiedų gamybą, geriausia pasirinkti kuo patvaresnį metalą, kadangi vestuviniai žiedai bus mūvimi kasdien ir visą likusį gyvenimą. Taigi, tai yra viena iš priežasčių, kodėl šiomis dienomis platina tapo labai populiariu pasirinkimu vestuvinių žiedų gamybos srityje. Platina yra puikiai žinoma dėl savo ypatingo tvirtumo ir savo nuostabios baltos spalvos, kuri niekuomet neišblunka. Vienintelis minusas yra tai, jog platina kainuoja gerokai daugiau nei kiti taurieji metalai.

Taip pat neabejotinai reikėtų paminėti ir auksą, kuris iki šiol išlieka pačiu populiariausiu pasirinkimu gaminant vestuvinius žiedus. Labiausiai žmonių mėgstamos aukso spalvos yra geltonas auksas, baltasis auksas ir rožinis auksas. Labiau tradicinius sprendimus mėgstančios būsimos nuotakos dažniau yra linkusios pasirinkti geltonąjį auksą, kai tuo tarpu šiuolaikiškesniems sprendimams pirmenybę teikiančios moterys neretai renkasi rožinį auksą. Tuo tarpu baltojo aukso žiedai dažnai būna padengti ir todėl bėgant laikui jie gali prarasti savo baltą spalvą. Tačiau, kad ir kokį taurųjį metalą jūs nuspręstumėte pasirinkti savo vestuviniam žiedui, turėtumėte būti tikri, kad jis dera su jūsų sužadėtuvių žiedu. Sidabrinis ir auksinis žiedas gali atrodyti pakankamai neįprastai, kai tokius žiedus bus bandoma suderinti tarpusavyje.

Žinoma, sidabras taip pat yra labai populiarus taurusis metalas, kuris yra labai gražus ir kartu pasižymintis labai prieinama kaina. Tačiau nereikia pamiršti, kad sidabras labai lengvai braižosi, todėl galvojant apie ilgaamžiškumą, tai nebūtų labai teisingas pasirinkimas vestuviniams žiedams. Tuo tarpu, jei jūsų oda yra jautri ir jūs esate alergiški, galite pagalvoti ir apie titaną, kadangi jis yra hipoalerginis. Titanas yra tamsesnis metalas, tačiau jis yra ypatingai stiprus ir patvarus, nepaisant to, kad yra labai lengvas.

Brangakmeniai ir vestuviniai žiedai

Turbūt jau žinote, kad brangakmeniai dažniausiai yra pasirenkami tuomet, kai kalbama apie sužadėtuvių žiedus. Tuo tarpu populiariausiu brangakmeniu tokiu atveju tampa deimantai. Tačiau, kai kalba pakrypsta apie vestuvinius žiedus, brangakmeniai juose yra inkrustuojami gerokai rečiau. Taigi, yra gerokai daugiau vestuvinių žiedų, kuriuose nepamatysime nei vieno brangakmenio. Bet kuriuo atveju, labai svarbu pagalvoti apie tai, kokius brangakmenius jūs norėtumėte pasirinkti abiem savo žiedams – tiek sužadėtuvių, tiek ir vestuviniam žiedui.

Akivaizdu, kad deimantai yra moterų geriausi draugai, ar ne? Deimantai yra labai gerai žinomi dėl savo nuostabios išvaizdos, didžiulio spindesnio ir dėl paties svarbiausio privalumo, kuris yra jų kietumas. Moso skalėje jų kietumas yra vertinamas 10! Taigi, jie tampa tvirčiausiais brangakmeniais visoje Žemėje. Kita vertus, nors deimantai yra labai populiarūs (ypač sužadėtuvių žiedų gamyboje), vis dėlto jie taip pat yra ir labai brangūs. Renkantis deimantą jūs turėtumėte atsižvelgti į jo spalvą, pjūvį, skaidrumą ir karatų skaičių, tokiu būdu lengviau suprasdami, kokia yra deimanto kokybė. Du tokio paties dydžio deimantai gali pasižymėti visiškai skirtinga kaina. Tačiau, laimei, vestuviniuose žieduose paprastai brangakmeniai būna gerokai mažesni ir inkrustuoti į patį taurųjį metalą, todėl tokiu atveju jie turėtų būti pigesni nei sužadėtuvių žiedai.

Išsirinkti sužadėtuvių ir vestuvinius žiedus galite https://dote.lt/.

Susiję straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *